Skocz do zawartości

Gadżety zlotowo/forumowe


szary11

Jakie gadżety chcielibyśmy mieć na Zlocie?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. J.W.



Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do zlecenia zrobienia nam jakichś drobnych gadżetów i chciałbym się dowiedzieć co cieszyłoby się największym zainteresowaniem. Wstępnie - za pomocą ankiety. Poniżej w postach można podać ilościowo co kogo by interesowało.

 

Wybieramy jeden, najbardziej porządany :hmm:

Również mile widziane sugestie, uwagi... :)

 

 

Ankieta trwa 10 dni - 20.03.2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie będę oryginalny ale ja też poproszę naklejki, bo po poprzednich właścicielach jakieś ochłapy mi zostały i musze to usunąć wszystko do czysta. a poza tym to ja chętnie widziałbym jakiś fajny otwieracz do piwa bo w przyczepie nie mam, a piwo piję w znakomitej większości butelkowe.

 

 

 

ps w bazie gdzie mieści się firma, w której pracuję jest zakład produkjący odzież reklamową (koszulki, koszulki polo, polarki różniaste). robią nadruki naklejane i haftowane jakby ktoś był chętny i dostałbm jakiś wzór to mogę poprosić o wycenę i bliższe informacje.( a i muszę mieć zgodę autora np. forumowego logo na umieszczenie na ubraniach)

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wygrały naklejki! :slina:

Do najbliższego poniedziałku będę próbował znaleźć jakiś wzór, coś muszę wymodzić :hmm: Ale jakby ktoś znalazł się chętny z możliwościami projektowania (bo moje są malućkie) z chęcią bym odstąpił te zabawę. Sam projekt - zamówienia dokonam już sam :hmm:

 

Zdradze też małą tajemnicę - na zlocie będzie można nabyć smycze forumowe. Nowy wzór, nowy projekt :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrały naklejki! :(

Do najbliższego poniedziałku będę próbował znaleźć jakiś wzór, coś muszę wymodzić :( Ale jakby ktoś znalazł się chętny z możliwościami projektowania (bo moje są malućkie) z chęcią bym odstąpił te zabawę. Sam projekt - zamówienia dokonam już sam :(

 

Zdradze też małą tajemnicę - na zlocie będzie można nabyć smycze forumowe. Nowy wzór, nowy projekt :)

 

Szary - ile jest czasu na ten projekt ?? i czy ten co zrobiłem dla II zlotu Łódzko Mazowieckiego się podobał?

Ale nie wiem czy jestem w stanie czasowo wyrobić bo teraz na Koszalówkę młodzę coś. :)

post-5064-0-42554000-1300954399_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz, jak najbardziej może być w humorze. Czas? Na wykonanie odbitek pewnie ze 2 tygodnie potrzeba, to do połowy kwietnia można projektować. Mogę Ci jakieś fotki podesłać z Danowskich <-- to by był fajny akcent.

Projekty Twoje są super :(

 

:(

 

ech nadal będę otwierał piwo nożem..

 

 

Ehhh... ale bierzesz mnie pod włos :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.