Skocz do zawartości

Dethleffs


irekg1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle, ze zwykly czerwony bedzie odpowiedni. Pisales wczesniej o rozmiarze 90mm. Czy nie myslales przypadkiem o 90cm? Ja potrzebuje ok 100-110cm razem z paskami.

 

 


Chyba zalapalem, chodzi o wysokosc?

 

 

 

Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z pracy.

post-21779-0-67588200-1489228865_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem o co chodzi z tymi 90 mm...to skopiowana odpowiedź z Dethleffs Polska. Jak odbiorę swoją to pomierzę i Ci powiem. Mi było łatwiej bo przyczepę kupiłem z zapasowym szablonem gdzieś w szafie ;) Więc miałem wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę ogarnąć temat, kupić co trzeba i wyjaśnić mężowi co poczyniłam i co teraz on musi zrobić.

 

Jak ja sie ciesze że nie mam takiej żony....  :]  :]  :]  przynajmniej człowiek czasem może odpocząć ... Werka za tydzień wszystko juz bedziewsz wiedzieć i wszystko ci zrobie...

 

Musisz tylko kupic:

 

- dowolną taśmę LED w zależności jaka chcesz, najlepiej ciepłą....

- wtyczke 13Pin do przyczepy

- po 10mb przewodu 2,5mm.kw. w dwóch kolorach

 

i jesli chcesz to od razu mozemy wpasować akumulator, to wtedy jeszcze:

- gniazdo 13Pin - takie samochodowe

- po 10mb przewodu 2,5mm.kw. w dwóch kolorach

- 3 koszyczki na bezpieczniki wraz z bezpiecznikami 10A

- złączki do przewodów, potrójne 4szt, poczwórne 2szt.

 

Z akumulatorem sie wstrzymaj do spotkania... 

 

 

i poza tym krate piwa... w sobote z rana ci to ogarne... albo zadzwon w tygodniu, to wszystko kupie i bede czekał na Was

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku jakiś wyciągnę kwasowy z warsztatu, tam zapewne jest ich kilka ;)

Kable 2 kolory- odcienie różu ;) ?

Wtyk 13pin spoko, tylko w aucie na razie bedzie 7pin- czekam na złożenie silnika i skrzyni w moim, tam jest 13:D. Mam jakby co przejściówkę. Ogarnęłam dziś światło w przyczepie. Nie działa 12v nad zlewem. przychodzi 3v zasilanie- chyba coś na tej "przetwornicy" nie styka. Bo kilka razy wyłączyło się światło w łazience. Faktycznie trzeba to wywalić.

 

Listę zakupów zapisuję i zanabęde w tygodniu.

 

Krzysiek niestety nie ma czasu na ogarnięcie tego. Ja dziś wszystko do końca posprzątałam, wyprałam wszystkie pokrowce, wyozonowałam. Teraz tylko aku i możemy jechać.

Aaa i niestety sprawdziłam truma jest tylko na 230v :(


PS.

markiza jest mega. to jakby przeskoczyć z malucha na mer..volvo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kable 2 kolory- odcienie różu ;) ?

 

Czerwony i czarno-czerwony ;) Róż sobie wymyśliła hihih Jakoś nia pasuje mi to do Kobiety, która pisze o voltach i samodzielnym montażu światełek w cepce ;)

Będę podglądywał co tam robicie jak dojadę, żeby się czegoś nauczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się śmieje, że różowe, bo to zdecydowanie nie mój kolor.

Ja też cały czytam i się douczam. Niestety z zapałem gorzej.

 

Ja zapał mam po dzisiejszym sukcesie w cepie ;) 

Tylko bakisty nadal nie mam i zaczyna mnie niecierpliwość ogarniać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie.

Zmieniałes zawory w takiej butli? Znalazłam na all po 20zl te polskie i nie wiem czy będą ok

Ja zazwyczaj zaczynam coś sama robić, a później wolam Krzyśka, że coś mi nie idzie i on musi odbywać się od swojej pracy i kończyć za mnie ;)

post-19201-0-20592200-1489256410_thumb.jpg

post-19201-0-54963700-1489256620_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie.

Zmieniałes zawory w takiej butli? 

 

Nie zmieniałem, miałem butlę już z naszym. Nie wiem czy zmienisz ten zawór, czy jedynie przejściówkę jakąś dołożyć...Ja przejściówek się boję  bo gazu się boję. Kupiłem nowe butle 5kg i 3 kg i śpię spokojniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.