Skocz do zawartości

Dethleffs


irekg1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich

Od wczoraj jestem właścicielem Dethleffsa Nomad 1987 dł. zabudowy 550 albo 560 cm (zależy jak to zmierzyć).

Bardzo fajny sprzęt - dzisiaj zaczynam zabawę - na początek dobrze ją umyję, pousuwam ślady po oznaczeniach i nakleję nowe  :yes:

Potem pranie, czyszczenie środka, układanie wszystkiego po swojemu i czekanie na sezon  :]

 

post-19860-0-14267500-1447838310_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

witam w koncu poszukiwania zakonczone kupiona 

Dethleffs 510 TK  

roczmok 1999 po 1 włascicelu. piekny przedsionek isabella 3m. w srodku dodatkowa instalacja z akumulatorem..

Gratulacje!!

Wygląda super! Układ idealny, też takiego szukałem kiedyś bo 3 dzieci. Ostatecznie jednak u mnie jest z tyłu materac ale za to mam dużą łazienkę i osobną kabinę prysznicową, z której w sumie często korzystam. Sam nie wiem który układ jest lepszy a łóżka piętrowego i dużej łazienki pogodzić się nie da. Dzieci jednak rosną i chyba muszę pomyśleć o układzie z łóżkiem piętrowym...

Pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam się pochwalić że posiadam Dethleffs. Może to nie jest spełnienie moich marzeń, ponieważ rocznik 89, ale stan jest baaardzo dobry i to mi podtwierdzili na serwisach gdzie się zwrociłem po małe "polepszenia". Ale prawda że w granicach co mogłem se pozwolić jest najlepsze czego mogłem się spodziewać i chciał bym się cieszyć z niej jeszcze przez kilku lat przynajmniej! Pozdrawiam!
Aha, no i dziwne mają jakoś te oznaczenia, więc nawet nie kumam jaki model dokładnie posiadam  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!

Wygląda super! Układ idealny, też takiego szukałem kiedyś bo 3 dzieci. Ostatecznie jednak u mnie jest z tyłu materac ale za to mam dużą łazienkę i osobną kabinę prysznicową, z której w sumie często korzystam. Sam nie wiem który układ jest lepszy a łóżka piętrowego i dużej łazienki pogodzić się nie da. Dzieci jednak rosną i chyba muszę pomyśleć o układzie z łóżkiem piętrowym...

Pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

no ja  poszedłem przyszłosciowo choc dzieciaki jeszcze male lat 9 i 3 .ale czasami tesciowa zaglada wiec 1 miejsce wiecej do spania sie przyda. ogólnie w planach mam  cepke na 2 miechy na polu ustawic i jak sie znudzi na nastepny sezon gdzie indziej.fajny jest przedsionek 3m . kupa miejsca. caly czas mysle o podłodze do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja  poszedłem przyszłosciowo choc dzieciaki jeszcze male lat 9 i 3 .ale czasami tesciowa zaglada wiec 1 miejsce wiecej do spania sie przyda. ogólnie w planach mam  cepke na 2 miechy na polu ustawic i jak sie znudzi na nastepny sezon gdzie indziej.fajny jest przedsionek 3m . kupa miejsca. caly czas mysle o podłodze do niego.

ja kupiłem na podłogę zieloną drobną sitke plastikową. Jest ok choć urzyłem jej raz przez 2 tyg. Generalnie z przedsionka nie korzystam bo raczej objazdowo i kupiłem sam daszek w Juli,

Udanych wyjazdów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.