Skocz do zawartości

Dethleffs


irekg1

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH. NO TO JA TEŻ ZGŁOSZĘ SIĘ NA OCHOTNIKA - WŁAŚNIE NABYŁEM DETHLEFFS NEW LINE 375 ROK 1993.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

moze nieco z innej beczki.... co prawda nie mam dethlefs'a ale...

 

w planie posrod roznych marek na pierwszym poki co miejscu jest na oku cepka Beduin

 

cos w ten desen:

http://otomoto.pl/de...c-T3095909.html - nie mowie ze to konkretnie bedzie ten egzemplarz

ale interesuje mnie beduin na 2 ośkach , z prysznicem...

 

mam kilka pytan:

- czy w beduinach spotyka sie ogrzewanie wody gazowe czy tylko 230V?

- czy prysznic jest tam na tyle solidnie wykonany ze mozna bez obaw tam sie kapać?

- czy maja one zbiorniki na wode czy tylko instalacja cisnieniowa z wodociagu? /ten na linku powyzej nie ma zadnych klap serwisowych na rolltank/

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

WITAM WSZYSTKICH. NO TO JA TEŻ ZGŁOSZĘ SIĘ NA OCHOTNIKA - WŁAŚNIE NABYŁEM DETHLEFFS NEW LINE 375 ROK 1993.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

 

Witamy , witamy . Gratulacje pięknego zakupu :-D .

 

Witam, ja w moim DB510 z 2006 mam :

- bojler gazowy sterowany 230V

- w prysznicu kąpałem się ja (110 kg) więc chyba daje radę :-)

- ja mam stały zbiornik 50 l oraz pompkę cisnieniową która utrzymuje stałe cisnienie w kranach

 

Pozdrawiam

moze nieco z innej beczki.... co prawda nie mam dethlefs'a ale...

 

w planie posrod roznych marek na pierwszym poki co miejscu jest na oku cepka Beduin

 

cos w ten desen:

http://otomoto.pl/de...c-T3095909.html - nie mowie ze to konkretnie bedzie ten egzemplarz

ale interesuje mnie beduin na 2 ośkach , z prysznicem...

 

mam kilka pytan:

- czy w beduinach spotyka sie ogrzewanie wody gazowe czy tylko 230V?

- czy prysznic jest tam na tyle solidnie wykonany ze mozna bez obaw tam sie kapać?

- czy maja one zbiorniki na wode czy tylko instalacja cisnieniowa z wodociagu? /ten na linku powyzej nie ma zadnych klap serwisowych na rolltank/

 

Witamy, witamy i do klubu zapraszamy .

No no jest nas coraz więcej :-D

Witam wszystkich

 

Właśnie zakupiłem Dethleffs New Line RM2 z 1988 r, również dołączam do klubu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy sympatycznego DETHLEFFSA. Ja mam model RONDO z 1995r. tzw salonka.Jesteśmy bardzo zadowoleni,już trzeci sezon przemierzamy Europę i Polskę i dobrze nam służy.Przy okazji:posiadamy przedsionek oryginalny do sprzedaży,gdyby ktoś był zainteresowany.Dla nas wystarczająca jest markiza.A więc dołączam do klubu.WITAJCIEbow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witamy wszystkich byłych,obecnych i przyszłych posiadaczy przyczepy marki Dethleffs :banan:

 

Z racji tego ,że zostaliśmy szczęśliwymi :serducha: właścicielami-dethleffsiakami nowo zakupionej właśnie przyczepki :przyczepa:DETHLEFFS NOMAD RD 6 to wyrażamy chęć dołączenia do grupy tej marki.

post-4751-0-68212100-1357486514_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło Was tu zobaczyć,życzę jeszcze więcej wyjazdów z nowym nabytkiem niż poprzedniczką -choć nie wiem czy to możliwe ponieważ WERUSIE są wszędzie !!!

Do zobaczenia na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witamy Wszystkich DethleffsIAKÓW,

szczęśliwi posiadacze Dethleffs RN2A,pragną być z Wami eeeetam jesteśmy z Wami!!!post-12224-0-44994000-1361389138_thumb.jpgpost-12224-0-01566500-1361389263_thumb.jpg

 

Pozdrawiamy Ula, Stanisław.

Edytowane przez ulislaw (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.