Skocz do zawartości

Ustka Camping Morski 101


lobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od 4 lat jeżdzę do Ustki na pole namiotowe z namiotem ( może w tym roku zamienie na dodatkowe koła). Obiekt jest naprawdę godny polecenia. Jest bardzo dużo miejsca na przyczepy z boksami z żywopłotu. Jest tam bardzo cicho . Niemców jest połowa przyjeżdzają na 2-3 dni i dalej w droge. Wyznaczone sa miejsca do opróżniania toalet oraz węże z woda. Do morza jest około 700 m przez lasek (drogą dla rowerów ) , plaza znajduje sie kawałek od głównej tak że jest tam spokój i cisza.

 

PLUSY

 

1. Ciepła woda 24h Łazienki tak zwane rodzinne, bardzo często sprzątane

 

2. Kuchnia 24h zawsze mozna skorzystac.

 

3. Obiekt pilnowany a wieczorem dodatkowo ochrona z psem ( po 22-ej wejście na obiekt za okazaniem przepustki ) :sex:

 

4. Stołówka i pyszne obiady.

 

5. Korty, plac zabaw itp

 

Stronka obiektu http://www.morski101...a.pl/index.html

post-5827-0-65445600-1299004542_thumb.jpg

post-5827-0-26297000-1299004568_thumb.jpg

post-5827-0-08849000-1299004589_thumb.jpg

post-5827-0-22496500-1299004609_thumb.jpg

post-5827-0-58415100-1299004637_thumb.jpg

post-5827-0-81998900-1299004658_thumb.jpg

post-5827-0-81281500-1299004671_thumb.jpg

post-5827-0-77149100-1299004678_thumb.jpg

post-5827-0-79306400-1299004866_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spokoj i cisza w Ustce :) to chyba po lub przed sezonem , rozbawiles mnie ta reklama

 

pozdrawiam

 

 

 

 

 

Boguś, to coś w sam raz dla CiebieÔÇŽ :)

 

Camping (ośrodek) położony jest na obrzeżach miasta, do plaży jest około 1km (15-20min) spacerkiem przez łąkę i lasek sosnowy :-]

 

Z miejsca, którego obecnie jesteś (przedsionka) masz taką samą drogę na plażę i nie zaprzeczysz chyba, że w sezonie czy też po nie ma tam spokoju i ciszy :bevil::biwak::) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iobi, Cennik (w załączniku) campingu, który polecasz jak dla mnie nie jest zachęcający biorąc pod uwagę, że nie jest to nad samym morzem :bevil:

Osobiście za pobyt 4 osobowej rodziny + przyczepa z przedsionkiem + prąd + samochód płacę o wiele mniej nad samym morzem gdzie również na campingu mam cisze i spokój, (i nie jest to wcale odludzie, wręcz przeciwnie) a do plaży mam zaledwie 30m. :) Osobiście nie widzę w Twojej ofercie żadnej atrakcji, ale jest to tylko moje zdanie, z którym nie musisz się wcale zgadzać :-]:biwak:

Edytowane przez ROBICAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że piszesz zawsze można to wziąć jako alternatywę:bevil:

Nigdy nie jadę na pewniaka w niesprawdzone miejsce nieraz już się zawiodłam tymi poleceniami ale mogę wziąć pod uwagę w ewentualnym szukaniu już na miejscu

A cennik no cóż podobny jak wszędzie

Dobrze że czlowiek pisze a nie tylko się chwali że zna tanie miejsce :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie, ja czytałem coś takiego http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=1636

 

Duże ponad 2 ha zaniedbane i zapuszczone pole kempingowe na granicy miasta Ustka.

 

Na pewno tam DRUGI RAZ NIE POJADĘ

 

:bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Robert podjelismy z Gosia decyzje ze nie zobaczy nas nikt juz na kempingu nadmorskim polozonym dalej jak max 10 min.spacerkiem od plazy , wiec nie jest to juz miejsce dla nas atrakcyjne , byc moze innym sie podobaja wycieczki piesze lub samochodowe nad brzeg morza ,jednak my bedziemy preferowac kempingi polozone duzo blizej jego brzegu

ale to nasze zdanie i nie bedziemy go narzucac innym

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuję jedną informację co do Ustki. Spędziłem w niej ostatnie wakacje - 3 tygodnie.

Byłem w ZACISZU na ulicy Wczasowej 12.

Potwierdzam, że było cicho spokój (po za kilkoma recitalami w barku przy ulicy).

Ośrodek był na tyle blisko od centrum, że można było piechotą pójść po zakupy, a na tyle daleko, że gwaru miasteczka nie słychać.

 

Było ogólnie fajnie. I spotkałem kilku znajomych z forum.

 

ROBICAR - o jakim campingu piszesz? Ja szukam czegoś podobnego. Na przeciwko ZACISZA był Albatros. Miał bardzo fajny plac zabaw i był położony na wydmie. Więc do morza bliziutko. Ale nie widziałem (o ja frajer) kibelków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuję jedną informację co do Ustki. Spędziłem w niej ostatnie wakacje - 3 tygodnie.

Byłem w ZACISZU na ulicy Wczasowej 12.

Potwierdzam, że było cicho spokój (po za kilkoma recitalami w barku przy ulicy).

Ośrodek był na tyle blisko od centrum, że można było piechotą pójść po zakupy, a na tyle daleko, że gwaru miasteczka nie słychać.

 

Było ogólnie fajnie. I spotkałem kilku znajomych z forum.

 

ROBICAR - o jakim campingu piszesz? Ja szukam czegoś podobnego. Na przeciwko ZACISZA był Albatros. Miał bardzo fajny plac zabaw i był położony na wydmie. Więc do morza bliziutko. Ale nie widziałem (o ja frajer) kibelków.

 

byłem w albatrosie,kibelki są-nowe,przyłącza do prądu,woda

,na miejscu sklepik,stołówka,tawerna z bilardem ,no i plaża za płotem,wieczorem słychać szum morza

podam ci stronkę www.albatros-ustka.afr.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w albatrosie,kibelki są-nowe,przyłącza do prądu,woda

,na miejscu sklepik,stołówka,tawerna z bilardem ,no i plaża za płotem,wieczorem słychać szum morza

podam ci stronkę www.albatros-ustka.afr.pl

 

Masz jakieś fotki z pola campingowego ? Czy przestrzegana jest cisza nocna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

Morski 101 w Ustce do plaży 25 minut dobrego marszu do centrum miasta to samo, obsługa tragedia nawet nie można było zobaczyć terenu pani nas po prostu wyprosiła jakieś średniowiecze na przeciwko morskiego 101 jest Borowinka lepiej i osir Ustka tez średnio ale to już jak dziadostwo to bliżej morza Pod lasem przynajmniej blisko morza ot taki szybki wpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.