Skocz do zawartości

Spotkania zDolnychŚlązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam z przyczepą nigdy nie stałem, ale wiem że jest pole kempingowe. Znajomy z pracy tam właśnie jest, natomiast z namiotem, i dzwonił żebym zapinał cepe i wpadał na nockę bo można bez problemu z kempingiem. Wypytam o wszystko jutro i dokładnie dam znać.

http://jaskinianiedzwiedzia.pl/kompleks/pole-biwakowe.html

Ale piszą że przyczepa 17zl... Więc raczej spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczaiłem, można z przyczepą czy kamperem bez problemu, tylko prąd... Generalnie nie ma słupków, i nie można korzystać z gniazdek w sanitariatach. Ale wszyscy to robią :-) jak braknie gniazdek to trzeba mieć złodziejkę i podzielić się z potrzebujacymi. Prysznic z ciepłą wodą non stop, bez dodatkowych opłat, i wychodzi na to że prąd też beż dodatkowych opłat :-D

Edytowane przez Janek przewodnik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki, szukam do pożyczenia przyczepy lub kampera na niecały tydzień od przyszłego piątku do następnego czwartku ktoś coś wie ? obojętnie czy wypożyczalnia czy z prywatnych rąk, najlepiej z Wrocławia lub okolic najbliżej w tym terminie znaleźliśmy u Mańczaka a to trochę nie po drodze :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla odmiany w Radkowie camping dalej od jeziora tani jak barszcz. Nie pamiętam ile bo to żonka kasowała ale na tak tanim jeszcze nie byłem  :) fajnie przy lasku, dużo miejsca, standard ponoć przyzwoity (nie wiem bo ja mam wszystko w przyczepie). Na miejscu knajpa z piwem i jedzeniem oraz duży zalew do pływania kajakami (dawny betonowy baardzo duży basen).

Edytowane przez marek230482 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my byliśmy nad zalewem w Starej Morawie. Petarda :-) jutro ogarnę dla zainteresowanych zdjęcia. 3 osoby, auto, przyczepa, przedsionek 37zl. Prąd w cenie, gorąca woda całą dobę. Byliśmy od czwartku, polecam w tygodniu, bo w weekend mega dużo ludzi i imprezy... "muzyka" z co drugiego auta na ful. Ale punkt 23.00 (bo o tej na kempingu jest cisza nocna) i cisza że świerszcze słychać, aż byłem w szoku. Przeważają jednak rodziny z dziećmi. W tygodniu w toaletach czysto, gorzej w weekend. Woda w zalewie czysta, bez śmieci i glonów, widać stopy ponad kolano, temperatura 26°C rowerki wodne i kajaki od 10 do 20zl za godzinę. Plac zabaw, boiska, dmuchańce w wodzie, gastronomia. Porównując do relacji chyba Bartka z bodajże 2015 roku to teraz było naprawdę super. Postaram się jutro to pokazać na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie wrzuć jakieś foto, może się też kiedyć wybierzemy w sumie fajna baza wypadowa na kotlinę i Jesenniki ;)

 

my pomimo planów i chęci zmuszeni byliśmy spędzić ten weekend we Wrocławiu, ale za tydzień jak się nic nie posypie jedziemy na cały tydzień  :slina: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek 23 - a daj dokładną lokalizacje w tym Radkowie ; jest  ich tam kilka .. :) Czy chodzi o ten w pobliżu baru z pstrągiem ( drewniana platforma i  króliki na dole :D ) ?Nas za dobę skasowali 55 zł  2i pół osoby:) prąd  samochód i przyczepa . 

Też myślę o tej Starej Morawie na kiedyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.