Skocz do zawartości

Spotkania zDolnychŚlązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jak warunki takie sobie to może wyczarterujemy się razem tam gdzie Focus zaproponował?

My jesteśmy zakotwiczeni od 23.06. Mamy oplacone do 20.08. Jesteśmy tu już czwarty rok z rzędu. W tym roku duża podwyżka a warunki z 20 wieku pozostały. Gdyby nie fakt że duże grono znajomych to pewnie zmienilibysmy kamp. Co do dzieci to mamy dwie córeczki: Kinga - 7lat i Tosia - 11 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - jestem nowy na forum .

Mieszkam między Ząbkowicami a Dzierżoniowem .

Czy ktoś z forumowiczów wie jak wygląda sprawa rozstawiania  przyczepki nad zbiornikiem Kozielno ?

Na dzikusa tj . od strony tej prostej betonówki Byczeń - Paczków .

Na Pilcach podobno pilnują i trzeba mieć składkę wędkarską opłaconą i już jako wędkarz  można bezkarnie . 

A nie wiem jak sprawa wygląda na tych zbiornikach  Topola -Kozielno 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem :-)

Jutro wrzucę Ci fotki jak my to robimy na Kozielnie. Byliśmy tam teraz kilka dni. Spokojnie od strony wsi Kozielno możecie się rozstawiać, jest tam tylko fragment dla PZW reszta bez przeszkód, od betonowki nie polecam chyba że chcecie mieć piękny widok na góry. Przede wszystkim od Kozielna to jesteście rozbici praktycznie na plaży i tam jest plac zabaw, silownia, toitoi za friko i sklep 100 metrów od was, otwarty do 19.00 mieliśmy tam być teraz ale jest aeropiknik, balony koncerty i w ch***j ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówka i kuchenka na gaz woda z dużego zbiornika z kranikiem, kąpiel w jeziorze hehe, mówię toitoi na miejscu, aha jest w nim też woda z kranu. Chyba że ma się aku i solar to już Ameryka :-)

Edytowane przez Janek przewodnik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki . Faktycznie od północnej strony  zbiornika ( od betonówki) fajnie widać  panoramę gór .. Pojadę dzisiaj na moim enduro tam na spytki :)

 

 

5f9298576610c344gen.jpg

 

 

Marek - w moim defleku  lodówka na  gazie  działa  równie dobrze co na prądzie - lód w zamrażarce bez problemu - odpalasz ( tam w lewym dolnym rogu jest okienko do zaglądania czy juz się odpaliła ) i  juz :) Mam solar - a jakże :D  A nie widzę problemu, też kupić agregacik za 280 zł  i  w razie W  doładować sobie aku . Nie lubię być uwiązany i uzależniony od czegokolwiek  :yay:

Wczoraj pojechałem zobaczyc tez na zbiornik na Starą Morawe koło Stronia Śląskiego - miejsce zaj..iste - pole namiotowe jest , ale przyczepki żadnej nie widziałem - trzeba zadzwonic i wypytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie Janek , dobrze wiedzieć - tam może za 2 tygodnie  sie osadzimy na weekend . Wczoraj byłem  zobaczyć tam  to ludu było sporo , ale przyczepki żadnej - czyli moja będzie pierwsza :P

O tym piszemy - koło Kletna 

 

https://www.google.pl/maps/@50.2752948,16.8800722,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s-xujV0BL2Gmo%2FWGoBB2zdfbI%2FAAAAAAAAMFw%2FsmV3DD9iQY0beRIgmoVIMgfcs03n1_ubQCLIB!2e4!3e12!6s%2F%2Flh6.googleusercontent.com%2F-xujV0BL2Gmo%2FWGoBB2zdfbI%2FAAAAAAAAMFw%2FsmV3DD9iQY0beRIgmoVIMgfcs03n1_ubQCLIB%2Fw203-h113-k-no%2F!7i4160!8i2336

 

Tzn - teraz jest tam troche cieplej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.