Skocz do zawartości

Spotkania zDolnychŚlązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o nas to pasuje - my również z dzieckiem 2,5 roku nie wiadomo ile nie będziemy siedzieć przy statkach.

trzeba się rozejrzeć gdzie można zakotwiczyć,

jak w firmie się ułoży to 4 sierpnia koło 16-17 ruszymy z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jednak jedziecie na Szczecin? :) z przyczepą to jest lekko 7h jazdy (pewnie więcej przez budowę S3). Dlatego to nie jest dobry pomysł jechać popołudniu bo w środku nocy zajedziemy. Dzieci zdechną :) my z nimi :) a i czasu na rozbicie i aklimatyzacje nie będzie. A  ile będziecie tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu to nie wiem, zależy ile wolnego uda się zrobić...

Może podleciec gdzieś na jeziora w lubuskim tam się rozstawać i w któryś dzień solo skoczyć na cały dzionek na statki a potem odpoczynek nad jeziorkiem?

 

U nas wszystko zależne od pracy, jak będziemy wiedzieć ile wolnego będzie można planować.

Na chwilę obecną wiem kiedy jestem w stanie ruszyć. Reszta będzie klarowna 3 albo 4 sierpnia.

Edytowane przez Focus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest całkiem ciekawa opcja. Przecież i tak ciągle na statkach nie będziemy więc wybranie miejscówki pod kątem sympatycznego biwakowania jest jak najbardziej rozsądne :) a na statki można raz się wyczarterować. 

Z tego co czytam to zwiedzanie okrętów jest od rana do wieczora od soboty do poniedziałku. Statystycznie rzecz biorąc najmniejszy ruch będzie w poniedziałek i wtedy mozna tam uderzyć. A resztę czasu zagospodarować na miejscu :) trzeba popatrzyć za "ciekawymi" miejscówkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Pogoda piękna ,zanosi się na spokojny wypoczynek.

Załoga zadowolona.

Kazia Stefan.

Zadrościmy pogody 1 kwietnia nad Mietkowem ,obecnie przebywamy na wydmach k.Łaz i trzeci dzień pada i obiecują więcej.Pozdrawiamy deszczowo Kazia Stefan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My siedzimy w Niesulicach, trzeci dzień tragedia. Pomysły na zabawy dla dzieciaków się kończą. Będziemy do 19.08. Może się coś zmieni. Pozdrowienia Renia, Łykasz, Kinga i Tosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo :) my właśnie dogadujemy "szczegóły" z Focus`em na PW w sprawie wypadu nad jeziorka w tamtej okolicy (w tym jeden dzień do Szczecina na statki). I tak myślę czy czasami tych kilka dni nie spędzić w trzech ekipach :) dzieci by się zajęły sobą (w jakim wieku?) a i my na wieczory zajęcie byśmy znaleźli  :yay:  patrzę że może byście nam zaklepali dwie miejscówki obok dla nas :miga: 

Jak camping? Fajnie? Daleko do wody? Jakieś atrakcje? Myślę że może by się fajny spocik wykluł  :D Focus zaproponował tą miejscówkę:

http://camping-marina.net16.net/Camping/

całkiem ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę info o "statkach"

 

http://forum.karawaning.pl/topic/22356-szczecin-festiwal-pyromagic-caravaning-w-blasku-fajerwerek/

 

.... jak byście chcieli dotrzeć przyczepami do Szczecina - dajcie znać, to podpowiem, gdzie co i jak :-)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym tygodniu  opływałem już Zalew Szczeciński i okolice więc na statki raczej nie pchał bym się z przyczepą tylko wolałbym zostawić przyczepę w lubuskim nad jeziorem i na statki wyskoczyć na jeden dzień.

 

Jeśli okolice Niesulic to mogę zaproponować kemping ADA :

 

www.niesuliceada.pl

 

tylko z mojej strony jeszcze nie mogę się zadeklarować czy pojedziemy na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, że chyba wszystkim chętnym na ten wyjazd "nie kalkuluje się" jechać z przyczepą aż do Szczecina. Dlatego my z Focus`em metujemy nad jeziorami lubuskimi i może nawet połączymy się z bisiorem :) to się zobaczy.

WIdzę że suzu też może dołączyć :] tak więc powolutku się klaruje z ukierunkowaniem na jeziora Lubuskie i jednodniowy czarter na statki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My siedzimy w Niesulicach, trzeci dzień tragedia. Pomysły na zabawy dla dzieciaków się kończą. Będziemy do 19.08. Może się coś zmieni. Pozdrowienia Renia, Łykasz, Kinga i Tosia

 

Na jakim polu stacjonujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim polu stacjonujesz ?

Siedzimy na policyjnym (od razu sprostowanie - nie pracuję w P.), warunki takie sobie, do wody blisko, pogoda - wszyscy wiedzą :( Ma się coś ruszyć na przyszły tydzień. Miejsca dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.