Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

1) teren można powiedzieć że należy już do rodzinki więc tzw. "rubta co chceta" to na razie norma

2) jak nas nie będzie budowla stała by pusta i samotna... :sleep:

3) patrz punkt 1-wszy

 

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

Edytowane przez burnster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

najprosciej i najtaniej to zmniejszyc wysokosc drzew od strony jeziora :) do np 5-6 m

takiej wys, drzewa trudniej wiatr przewroci lub wyrwie z korzeniami , po za tym zageszcza sie koronami wiec beda sie nawzajem wspierac ,

do tego masz zapas drewna na ognisko i zero problemow z ochrona przyrody bo drzew nie wycinasz tylko przycinasz

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie :)

Więc i ja stałem się, mam nadzieję, szczęśliwym posiadaczem Buerstnera Ventana  :) , wcześniej był niewiadówek i chateau. Już zacząłem małe grzebanko czyli: amortyzatory, zmiana AKSa na 3004 i wentylatorki do lodówki. W planie jeszcze instalacka telewizyjna.

Proszę o przyjęcia do Szanownego Grona Klubowiczów.

Ps. Za kilka dni pierwszy wypad z nowym nabytkiem czyli Ustronie. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja natomiast jestem typem gościa przywiązanego do marki. Czyli posiadam przyczepę Burstner Club 380TN od 6 lat, ma 27 lat ale to nic jest w znakomitym stanie (oglądałem młodsze w gorszym stanie) i myślę że drugie tyle mi posłuży. A potem jak dożyję to też kupię sobie Burstnera. Taki już jestem, preferuję przywiązanie do jednej ale dobrej marki . ( Np: samochód to Land Rover, telewizor Panasonic, stereo Technics, lodówka Bosch, dżinsy Lee).

Podsumowując, Burstner dozgonnie. :skromny:

Edytowane przez Kogilogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W nawiązaniu do wypowiedzi Kogilogi do niedawna podobnie traktowałem przywiązanie do marki ale chyba dopadł mnie kryzys wieku średniego :mlot: , coraz częściej eksperymentuje z nieznanym a na dzień dzisiejszy,po sprzedaży mojego kochanego Fendzika nie wykluczam,iż dołącze do wyznawców BURSTNERA lub WILKA :dzieki:........wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Pozdrawiam. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Patrząc od strony haka to jest pierwsza dziura.

Może na fotce tego tak dokładnie nie widać ale monterzy

przez ostatni otwór przełożyli nawet kabel.

post-8267-0-92188600-1466073134_thumb.jpg

post-8267-0-13891700-1466073161_thumb.jpg

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam! Ja też ma Burstnera od niedawna i chętnie dowiem się kilku rzeczy o nim. Obecnie poszukuję okna dachowego 50x50 otwór do modelu lux z 1989roku. Jakby ktoś coś miał  lub wiedział to będę wdzięczna za info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.