Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

a czy można poddać jakiemuś głosowaniu :hehe: bo jak dla mnie to warto poczekać może jeszcze ktoś zapoda coś ciekawego :-]

jakoś obecne nie przemawiają do mnie :serducha:

ale ......

nic nas nie goni :yay:

 

 

nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam wymyślił logo, wtedy poddamy głosowaniu. :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo ok tylko coś mi się wydaje że za dużo kółek w kółkach.....może bez tego niebieskiego na przeźroczystej folii bądź kalka aby kwintesencją był kolor zabudowy...

Edytowane przez martini44 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to wszyscy

Każdy ma swoje fantazje na temat loga naszego klubu, ale zauważyliśmy że każdy dąży do tego aby nasze logo wygladało jak logo firmy Burstner a to naszym zdaniem jest bez sensu. Skoro z przodu przyczepy mamy naklejkę firmową to po co naklejać drugą taką z tyłu przyczepy. Chciałam żebyśmy byli oryginalni i mieli coś innego niż inne kluby, ale widzę że ciężko wszystkich zadowolić jednym projektem.

Dlatego teraz czekamy na wasze propozycje i będziemy robić głosowanie.

Pozdrawiamy i czekamy na wasze projekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pójdziecie w tym kierunku (oczywiście to na szybko zrobiony przykład, ale jak macie chęci i czas to możecie nad tym popracować)? :

 

Drogi Kolego!

Po pierwsze jesteś w Klubie knausa, po drugie masz knausa więc nie wiem po co zabierasz głos w nieswojej sprawie.

Gdybyś miał Burstnera to wiedziałbyś że takie logo każdy z nas ma z przodu na przyczepie.

My chcemy być oryginalni a nie zgapiać tak jak ty to zrobiłeś.

Pozdrawiam

 

 

 

Pamiętajcie żeby używając cudzego znaku handlowego (czerwone koło Burstnera) lub wykorzystując cudze grafiki (kamper i samochód z przyczepą) mieć zgodę autora/właściciela.

 

 

Zapomniałeś jeszcze co nam napisałes wcześniej, tylko szkoda że twoje logo jest takie samo jak logo Burstnera. Tylko kto dał ci na to zgode?

Edytowane przez pjmlody_i_tusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jesteś w Klubie knausa, po drugie masz knausa więc nie wiem po co zabierasz głos w nieswojej sprawie.

 

Wow :rolleyes:

Czy przypadkiem nie przejęliście się za bardzo sprawą ?

Troszę więcej spokoju życzę. W końcu idzie wiosna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :rolleyes:

Czy przypadkiem nie przejęliście się za bardzo sprawą ?

Troszę więcej spokoju życzę. W końcu idzie wiosna :)

 

My jesteśmy spokojni, poprostu nie lubimy jak się ktoś wtrąca tam gdzie nie powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie...chciałem Wam pomóc, ale nie będę się narzucał....

 

 

Pozdrawiam pozostałych fanów marki i zabieram swój pomysł (do śmietnika).

 

 

Bardzo się cieszę że się zrozumieliśmy :rolleyes:

Mam nadzieję do zobaczenia na trasie :( i zlotach :)

Serdecznie pozdrawiamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nie lubimy jak się ktoś wtrąca tam gdzie nie powinien

 

Jest to nasze WSPÓLNE forum i, moim zdaniem, nie powinnismy nikogo tak traktować.

Poza tym miał to być klub sympatyków marki a nie klub zamkniety na inne marki (nie musimy być za wszelką cenę "inni").

Co do wykorzystania znaku firmowego to Jacek ma racje trzeba mieć zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.