Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

mnie się podoba pierwsza wersja ( autka się nie "wywracają" )

a jeśli mogę coś zaproponować to może napis " KLUB SYMPATYKÓW BURSTNERA"

rozbić na dwie linie :) powinno zgrabniej wyglądać

KLUB SYMPATYKÓW :blagac:

BURSTNERA

 

Edytowane przez beruang (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się podoba pierwsza wersja ( autka się nie "wywracają" )

a jeśli mogę coś zaproponować to może napis " KLUB SYMPATYKÓW BURSTNERA"

rozbić na dwie linie :blagac: powinno zgrabniej wyglądać

KLUB SYMPATYKÓW :klnie:

BURSTNERA

 

 

Poczekamy na opinie wszystkich sympatyków klubu a jest nas 14 załóg. Narazie jest 2:1 dla wersji drugiej.

Może ktoś zaproponuje całkiem inne logo. Także pożyjemy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy udanego zakupu !!! niech jak najlepiej spełnia swoją rolę i dobrze się prowadzi.

Cieszymy się że dołączyliście do grona klubowiczów :) . Czekamy na zdjęcia w temacie nasze pojazdy.

Pozdrowienia i do zobaczenie na trasie i zlotach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy udanego zakupu !!! niech jak najlepiej spełnia swoją rolę i dobrze się prowadzi.

Cieszymy się że dołączyliście do grona klubowiczów :) . Czekamy na zdjęcia w temacie nasze pojazdy.

Pozdrowienia i do zobaczenie na trasie i zlotach. :)

 

Pierwszy wyjazd kierunek Sława w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁONKOWIE "KLUBU SYMPATYKÓW BURSTNERA"

 

1. pjmlody_i_tusia

2. asic2

3. Spablo1

4. geloo77

5. Przemo.D

6. TURTL

7. Proper76

8. martini44

9. Lepciak

10. cosik3

11. beruang

12. przemas998

13. Arkady11

14. RobiBogna

15. Luksusowa_buda

16. major

17. radwan

18. Yans

19. jakobus1

20. Jery

 

P.S. Jeśli zaszła jakaś pomyłka i ktoś chce się wykreslić to proszę pisać.

Edytowane przez pjmlody_i_tusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja , a ja . ...... :-] oczywiście że też jesteśmy za dopisaniem do klubiku :)

 

 

JUŻ JESTEŚCIE DOPISANI DO LISTY :bevil: A CO DO LOGO TO JAK BĘDZIE GŁOSÓW PÓŁ NA PÓŁ TO NIE WIEM CO ZROBIMY? BO WIEKSZOSCI W TEJ PIERWSZEJ WERSJI PRZESZKADZAŁO TO ZE NAZWA STRONY FORUM JEST MAŁO WIDOCZNA, DLATEGO ZMIENILIŚMY. A TA DRUGA WERSJA CZEMU SIE NIE PODOBA?

 

pomału mam nadzieję będzie przybywać

 

a co do loga to też mi się wydaje że pierwsze jest lepsze

 

 

Proszę o ostateczne określenie na tematt naszego logo.

Najpierw piszesz, że w pierwszej wersji byś to i owo pozmieniał, a jak zmieniliśmy to piszesz, że jednak pierwsza wersja ok.

To już nic nie rozumiemy z twoich wypowiedzi hmmmm :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodziło mi właśnie o ten napis, w drugiej wersji te przechylone autka tak mi się średnio podobają, ale w sumie jest ok.

No i kolego nie ma co się denerwować, do sezonu jeszcze trochę czasu i na pewno dojdziemy do konsensusu

Ja jak znajdę chwilę to może też coś zaprojektuję,może jak się połączy różne pomysły to wyjdzie ideał:bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodziło mi właśnie o ten napis, w drugiej wersji te przechylone autka tak mi się średnio podobają, ale w sumie jest ok.

No i kolego nie ma co się denerwować, do sezonu jeszcze trochę czasu i na pewno dojdziemy do konsensusu

Ja jak znajdę chwilę to może też coś zaprojektuję,może jak się połączy różne pomysły to wyjdzie ideał:bevil:

 

 

Ja się nie denerwuje :biwak: a jak coś to koleżanko he he

w drugiej wersji te autka pochyliłam dlatego żeby fajniej co kształtu ogólnego naklejki pasowały no i żeby nie powiekszac to w ten sposób ten napis pod spodem mozna było zwiekszyc.

A co do sezonu to chciałabym na zlot Primaaprilisowy już wydrukować te naklejki dla chętnych :)

Miłego dnia, serdeczne pozdrowienia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie denerwuje :biwak: a jak coś to koleżanko he he

w drugiej wersji te autka pochyliłam dlatego żeby fajniej co kształtu ogólnego naklejki pasowały no i żeby nie powiekszac to w ten sposób ten napis pod spodem mozna było zwiekszyc.

A co do sezonu to chciałabym na zlot Primaaprilisowy już wydrukować te naklejki dla chętnych :)

Miłego dnia, serdeczne pozdrowienia :-]

 

Ups,

Przepraszam koleżanko mój bład i bije się w piersi ( swoje jakby co :bevil:)

A ja to z dobrych chęci tak wybrzydzam bo też chcę jak najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Beruang nie martw sie bedzie klubowiczow wiecej , robcie swoje i nie patrzcie sie na innych :bevil:

pozdrawiam

 

PS. fajna naklejka tylko moim skromnym zdaniem wystarczyloby w niej tylko ta biala elipsa z napisem klub sympatykow burstnera bez innych dodatkow , bylaby bardzo podobna do orginalnego ich znaku firmowego :biwak:

pozdrawiam

Edytowane przez radwan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.