Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!!

Po zakupie naszej nowej przyczepki firmy Burstner, postanowiłam że moglibyśmy założyc własny klub i mieć własne logo, dlaczego inni mają być od nas lepsi :-]

Nie ma to jak Burstner :ok:

Moglibyśmy na tym forum wymieniać się różnymi wiadomościami dotyczącymi, tylko i wyłącznie naszym pojazdem.

Organizować swoje mini zloty czy spotkania :jump:

Dlatego jeśli macie ochote to FANI BURSTERKA, ŁĄCZMY SIĘ:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Też mam Burstnera. Lubię swoją przyczepkę bo jest moja :-] Jak będę miał przyczepę innej marki to też ją polubię bo będzie moja - taka wyszukana.

Ale jakoś nie uważam, ze jestem fanem czy miłośnikiem tej czy innej marki :bukiet: Jestem po prostu zwykłym użytkownikiem przyczepy (aktualnie marki Burstner).

A mini zloty miłośników ? Hmmm... Chyba wolę spotykać się z miłośnikami ogólnie pojętego karawaningu. I nie ważne jakiej marki przyczepę użytkują :-] Mogą być wśród nich także miłośnicy marek :ok:

Ale to tylko moje zdanie :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Też mam Burstnera. Lubię swoją przyczepkę bo jest moja :-] Jak będę miał przyczepę innej marki to też ją polubię bo będzie moja - taka wyszukana.

Ale jakoś nie uważam, ze jestem fanem czy miłośnikiem tej czy innej marki :bukiet: Jestem po prostu zwykłym użytkownikiem przyczepy (aktualnie marki Burstner).

A mini zloty miłośników ? Hmmm... Chyba wolę spotykać się z miłośnikami ogólnie pojętego karawaningu. I nie ważne jakiej marki przyczepę użytkują :-] Mogą być wśród nich także miłośnicy marek :ok:

Ale to tylko moje zdanie :jump:

 

 

Z twojej wypowiedzi rozumiem że nie będziesz w przyszłości zainteresowany np. naklejką klubową? jest ci to obojętne, spoko :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem bo troszkę racji w tym jest, chociażby dlatego, ze czasami jesteśmy sympatykami danej marki tylko dlatego, że innej nie mieliśmy okazji poznać.... ale to wcale nie znaczy że nie możemy się integrować w troszkę węższym gronie choćby dla wymiany doświadczeń, spostrzeżeń właściwych tylko użytkownikom danej marki... no ale....ile ludzi tyle opinii :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś nie uważam, ze jestem fanem czy miłośnikiem tej czy innej marki :bukiet: Jestem po prostu zwykłym użytkownikiem przyczepy (aktualnie marki Burstner).

 

tak mówi bo sie czaji na Knausiaka :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękujemy serdecznie za życzenia i mamy nadzieję że nasz klub będzie nie mniej prężny jak Knausiaki

Tylko jak tu nas nazwać? Burstnersiaki jakoś tak dziwnie brzmi

Muszę coś wymyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za zaproszenie. Mianowicie ja mam kampera w zabudowie Burstner i nie wiem czy za 2-3 sezony nie będę miał np w zabudowie Hobby, miałem taką przyczepę i bardzo mi się podobała. Nic ale to nic nie stoi na przeszkodzie żeby sklecić taki podklub czy podforum, jest to sympatyczne a każdy chwali to co ma. Na forum Camperteam są również kluby dyskusyjne zrzeszone pod nazwami marek, jest to bardzo przydatne jak szukamy pomocy zwłaszcza technicznej do marki jaką posiadamy. Niby wszystkie podobnie wyposażone a jak inne od siebie.

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podchodzę sceptycznie to tych " podziałów" . A dlaczego ? Myślę ,że dzielenie forum na k...., h.... ,b..... ,f...... a....., k......, .......... itd itp spowoduje mimo wszystko zamykanie się w pod forach , klubach czy jak tam je zwał . Doprowadzi do zjazdów ,zlotów poszczególnych marek typów kolorów itd. i mimo wszystko do dzielenia się forum. Może się mylę ale czy są nam te podziały potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się przyłaczam do Was.....pifo.gif, z doświadczenia wiem że zawsze możemy wymieniać się doświadczeniami z zakresu działania urządzeń ich napraw i eksploatacją bez konieczności skakania po całym forum i szukania tego czy owego..... miałem kilka przyczep i jakbym kiedys kupował to hobby ale kamperki tylko Burstner albo Karmann.....

Narazie jestem z Wami i chcę się dobrze z Wami bawić...... Kochani..... nie tylko z Burstniakami......pifo.gifpifo.gifpifo.gifjump.gifjump.gifpub2.gifpub2.gif

Edytowane przez martini44 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa - mam nadzieję, że tak się nie stanie. Ja staram się czytać i pisać na bieżąco. stąd moja obecność również tutaj.

Podforum to dla mnie coś wtórnego. Pierwotne (oprócz samego forum) jest stworzenie fanklubu użytkowników. A przecież fanklub nie jest czymś zamkniętym.

Choć faktem jest, że będę szukał następnego Knausa (przy zmianie za parę lat)...

 

A co do nazwy:

 

Burstnerzy,

 

Burstnerki,

 

Bursterzy....

jest możliwości.:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.