Skocz do zawartości

Przekoroczenie 3.5t -potrzebne tacho ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nerwy są najgorsze, nie mam po co dzwonić, wszyscy którzy wczesniej zdawali mogli manewrować przyczpą.

"w sposób umożliwiający ...." czyli oczywiście nie mogę ciągnąć przyczepy po całym placu ale 20cm jak najbardziej, mało tego można poprosic o "pachołki" i ustalic sobie punkt sprzegania.Koledzy B+E to nie C+E ale jak widać są różne szkoły.

Może pójdzie dobrze, pełen "zestaw egazminacyjny" robie bezbłędnie więc Miodzio szykuj budke bo czas leci , ja juz byłem w Lignano , bez budki ale byłem :slina:

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kciuki trzymam, flachę mrożę .

 

Myśmy już z budą byli parę razy w tym roku, m.in. na majówce w Sławie. Na przyszły weekend wybieram się tylko z żoną albo do Ochab albo do Brennej. Może jakiś niezobowiązujący spocik?

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio -jeśli Ochaby lub Brenna (moja budka tam niedaleko stoi) to OK

gfizyk-moze coś sie zmieniło ale własnie zapytałem i na 100% mogę prodpowadzić przyczepę , może bedzie OK ,ponoć jest jekies zalecenie w tej sprawie ,napiszę po egzaminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja zdawałem egzamin E do B w kwietniu 2010 roku w Katowicach. Nie było żadnych klinów pod koła, ani precyzyjnego podjazdu autem pod zaczep z przyczepy. Trzeba było podjećhać tak aby jak najłatwiej było podpiąć przyczepę, można było ręcznie podciągnąć przyczepę do haka, tak jak to piotrekbb pisał.

 

A co do przyszłego weekendu to nad zalewem Łąka k. Pszczyny odbędą się regaty żeglarskie w sobote i niedziele. Ja z kolegą Tombr się tam wybieramy z przyczepkami. Nie wiem jak z miejscami ale wedłóg opiekunów ośrodka tłumów na polu kempingowym nie przewidują.

Edytowane przez seba1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle tego nie ćwiczyłem, podstawiam sie pod przyczepę jak zawsze na ok 20cm i zwalniam hamulec i sprzęgam , instruktor powiedział,że prawidłowo i tak jest w naszym WORD

Przy przyciąganiu przyczepki równiez nie można dotknąc zderzaka, klinów do B+E się nie stosuje.Może mieliście nadgorliwca który egzaminuje C+E. uff, oby sie udało :tuptup:

Teraz jeszcze doszedł stres przed rowerzystami, okolice WORD przecina mnóstwo ściezek a zmieniły sie przepisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie już puścić:hehe: zdałem za pierwszym razem , tak jak mówiłem w bielsku nie ma dojazdu pod kulkę,klinów itp. Klinów nie moze byc ponieważ kliny sa na obowiązkowym wyposażeniu przyczep/naczep C+E , wogóle dojaz do haka to bajka w bielskim word.

Okazło się,że na egaminie był inny kolega z forum nie wiem czy chce się ujawniac więc nie pisze kto ,równiez zaliczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie już puścić:hehe: zdałem za pierwszym razem , tak jak mówiłem w bielsku nie ma dojazdu pod kulkę,klinów itp. Klinów nie moze byc ponieważ kliny sa na obowiązkowym wyposażeniu przyczep/naczep C+E , wogóle dojaz do haka to bajka w bielskim word.

Okazło się,że na egaminie był inny kolega z forum nie wiem czy chce się ujawniac więc nie pisze kto ,równiez zaliczył.

 

Gratulacje claps.gif , ja za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.