Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

affa nie trace choc nie myslałm ,ze zakup przyczepy moze byc tak trudny,myslałm ,ze bedzie łatwiej .

 

marek sa dwa łozka ,ale to jedno jest takie małe ,ze watpie ,ze zmieszcza sie tam dwie osoby .Przeznaczenie tego łozka jest na mame z dzieckiem tak powiedzai sprzedawca .Bardzo polecał nm ta przyczepe .Nam tez sie bardzo podobała ma dwa przedionki zwykły i słoneczny .Tylko boje sie ,by nie byało za cisno w 4 osoby.Co do tej ostniej to widziales tą sama za 5500 ,alez roznica w cenie.Wkurzajace sa te opisy ,bo napisali ,ze 5 osobowa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

marcia, jeśli rzeczywiście Twoje priorytety są takie:

-cena

-2 osobne spania dla dzieci

-łazienka mało ważna

-nie będziesz nią robić dużo tras

to zobacz tutaj

niemłoda, ale moja stara była z 1976 i jeszcze służy a nowsza z 1989 czyli też nie pierwszej młodości :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia może to http://www.auto-caravan.pl/view_p.php?kod=C30088 i pomysleć o dorobieniu tego wyra ,to naprawde 1 dzień roboty (pomożemy) :-] i jeszcze:

- http://www.auto-caravan.pl/view_p.php?kod=DRB84

- http://www.auto-caravan.pl/view_p.php?kod=KM47584

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rundsitzgruppe

Wyjaśnij mi co to znaczy.A pisząc o zrobieniu łózka myślałem o dodatwowym wewnętrznym stelażu nie koniecznie mocowanym do ścian przyczepy coś w rodzaju typowego lóżka piętrowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, chodziło mi o popularny w przyczepach rozkład siedzeń wokół stołu, z którego robisz łóżko. I w sumie z tego to dało by się zrobić dwa łóżka z dwóch boków przyczepy, o ile głębokość wyniosłaby blisko 2 metry. Tak jest w tym Dethleffsie. Z drugiej strony jest zwykłe łóżko rozkładane. Czyli tutaj by się dało akurat podziałać :-]

 

marcia od początku szuka pojedynczych łóżek dla dzieci i szczerze odradzam piętrowe dla nastolatka- wchodziłeś kiedyś na łóżko piętrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcia od początku szuka pojedynczych łóżek dla dzieci i szczerze odradzam piętrowe dla nastolatka- wchodziłeś kiedyś na łóżko piętrowe?

W jednym poscie skłaniała się do piętrowego,a co do wysokości widziałem 1 przyczepe z pietrowym i to łóżko wyżej było na wysokości 85 cm,tak że sięgało mi ponizej biodra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie łóżek piętrowych jestem dobrze zorientowany, bo w domu też dziewczyny mają piętrusa...

 

domowe łóżko jest ikea i to największe jakie było, tak że można na dole siedzieć spokojnie, no ale w domu jest wysokość 2,65, a w przyczepie dużo mniej i górne łóżko nie może być na komfortowej wysokości.

dla maluchów jeszcze spoko, ale wyższe dzieci na dłuższą metę nie będą szczęśliwe. jedynym plusem piętrusów jest lepsze wykorzystanie miejsca, reszta to już same minusy :-] np latem może być dużo cieplej niż na dole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Maz zwiekszyał pule pieniezna na przyczepe mam szukac gora do 7500 -8000 .Jemu bardzo podba sie ta http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=164751601 i ,gdyby facet troszke spuscił gotow ,byłby jeszcze dzis jechac i kupic.Chyba najbardzie podoba mu sie ksztalt tej przyczepy fakt w srodku tez byał ladna czysta i swieza nie byało dzinych zapachów.Tylko co ,by tu mozna byało wymyslic ze saniem ,czy nad tym duzym łozkiem daloby sie jakas rolete czy cos wymyslic ,by oddzilelic malenstwo choc prowizoprycznie od nas.Chodzi o to ,ze mała spi sama i po 2-3 tyg. moglaby sie przyzwycziac i poporocie do domu mielibysmy katasrofe w postaci ,ze nadla chce spc z nami .

 

pawwl tez cos takiego szukalam ,ale po zastanowieniu i postach affa nie wiem czy jest sens kupowac z pietrowymi ,bo mała na pietrowe za mała ,a 13 latka chyba za duza :-]

 

marek bede pamietac o ofercie pomocy :-]

 

[ Dodano: Wto 20 Lut, 2007 09:05 ]

Tu jest cos takiego tylko cena dosc wyskoka ,tamta z 94 byała w podobnej :-] a moze zle mysle :-]http://www.auto-caravan.pl/view_p.php?kod=LMC535TLL86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ,by tu mozna byalo wymyslic ze saniem ,czy nad tym duzym lozkiem daloby sie jakas rolete czy cos wymyslic ,by oddzilelic malenstwo choc prowizoprycznie od nas.

marcia, przygladnij sie zdjeciom, male lozko jest juz oryginalnie oddzielane harmonijka, na tym zdjeciu to widac przy malym stoliku w prawym dolnym rogu.

Maz zwiekszyal pule pieniezna na przyczepe mam szukac gora do 7500 -8000

Jeszcze wczoraj bylo inaczej, ciekawe co Ty mu zrobilas, ze tak warunki sie zmienily :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T na tym mniejszym lozku spałby 13 latka ,ale co zrobic z 2 latka ja ja odgrodzic ,by bezposrednio nas nie widziała ,by sie ne przyzwyczaiła ,ze spi z nami .chodzi mi o to ,by nas nie widziała po po powrocie do domu moze byc koszmar w postaci"chce sapc z mama i tata".marcin kobitki maja swoje sposoby :-] gdyby nie remont w mieszkniu udłoby sie wiecej :-]

 

Maciej niesty nie da sie wiecej z niego wycisnac ,chyba ,ze zrezygnuje z remontu ,a to nei za bardzo mi ise usmiecha :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie łóżek piętrowych jestem dobrze zorientowany, bo w domu też dziewczyny mają piętrusa...

Faktycznie jak na piętrowym spią na co dzień to żadna dla nich frajda. Mój syna ma parterowe więc spanie na pięterku w przyczepie to dla niego radocha. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.