Skocz do zawartości

Majówka w Tropical Islands pod Berlinem


Rekomendowane odpowiedzi

Chcielibyśmy zaproponować SPOCIK: Majówka w Tropical Islands pod Berlinem.

 

 

http://www.tropical-islands.de/pl

 

 

Ceny za stanowiska (wszystkie ceny są cenami za dzień) Stanowisko Komfort 12,00 EUR Stanowisko Standard 8,00 EUR Dorośli za os. 6,00 EUR Dzieci za os. (4-14 Jahre) 3,00 EUR Dzieci do 3 lat bezpłatnie Zwierzęta domowe 3,00 EUR

 

 

Zapewniamy bezpłatne korzystanie z:

  • połączenia WLAN
  • pryszniców
  • sieci wodnej (zimna woda)

Wszyscy goście naszego campingu (stanowiska postojowe, namioty tipi, prywatne namioty) płacą raz za wstęp do Tropical Islands, zaś każdego kolejnego dnia wstęp jest bezpłatny (możecie wchodzić do hali i wychodzić z niej tak często jak chcecie).

Wstęp osoby dorosłe: 28,50 EUR, wstęp dzieci (4-14 lat): 23,00 EUR.

 

Powyższe, tylko w przypadku wcześniejszej rezerwacji.

 

Mapa Kempingu:

 

post-1522-0-98580000-1296810637_thumb.jpg

 

Wrzucę później kilka foto z pobytu w TI, muszę je odszukać. Na Kempingu nie byłem, chyba jeszcze go nie było podczas mojej wizyty w TI.

 

Jak ktoś ma foty z kempingu to poproszę o wrzucenie :-)

 

To co? Jadymy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie głupie ........... tylko tzeba by do rzeszy pojechać żeby porobić tuv na 100km/h dla budy

 

jedźmy wcześniej bo sezon kempingu zaczyna się 27 marca i trzeba by jechać w piątek zeby zostać 2-3 pełne dni na miejscu

To chyba lepsze niż wyspa na Lubiu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Wcześniej mamy Prima Aprilisowy spot... a ja mam szkołę jeszcze :-)

 

Wyjedziemy 29 kwietnia w piątek a wrócimy 3 maja we wtorek. 4 doby. Styka.

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie: 207 euro noclegi i bilety + dojazd + coś dla duszy i ciała... no trochę wychodzi... ale mamy 3 miesiące jeszcze, postaram sobie przyoszczędzić na wyjazd... :-)

 

 

Tu jest opis Rewira i kilka foto:

http://forum.karawan...h__1#entry62646

 

 

Rewir, napisz jak tam z miejscami na ognisko, grill. Czy jest możliwość zaopatrzenia się w drewno, czy są jakieś wiaty, zadaszenia itp.

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie podobnie: 207 euro noclegi i bilety + dojazd + coś dla duszy i ciała... no trochę wychodzi... ale mamy 3 miesiące jeszcze, postaram sobie przyoszczędzić na wyjazd... :-)

 

 

Tu jest opis Rewira i kilka foto:

http://forum.karawan...h__1#entry62646

 

 

Rewir, napisz jak tam z miejscami na ognisko, grill. Czy jest możliwość zaopatrzenia się w drewno, czy są jakieś wiaty, zadaszenia itp.

 

Aż wstyd odpowiadać po miesiącu .. ale trudno :-) Sezon zimowy w pełni także sami rozumiecie. Wiat nie zauważyłem, jest to typowy kemping w zachodnim stylu czyli po 20:00 wszyscy idą spać. Tych droższych parceli na pewno nie warto brać, są obok sanitariatów, na betonowych płytach na otwartym placu, żadna rewelacja. Jakieś miejsce na ognisko było obok namiotów. Drewno się znajdzie bo kemping jest usytuowany w środku lasu, z grillem bez problemu. Sklep baaardzo fajnie zaopatrzony bodaj do 21:00 nie miałem przejściówki a oni mieli :-) Ja osobiscie nie skorzystalem z tej opcji ze kolejne wejscie gratis bo bylem tylko jeden raz. Kemping bardzo fajny! I niedrogi. Bawcie się dobrze! Pozdrawiam - Rafał

Edytowane przez rewir (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.