Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Chciałbym się dowiedzieć, czy Zarząd Klubu Adrii przyjmie mnie w swoje szeregi. Posiadam Adrię Unicę 360 db (2002 r.) Jeśli tak to czuję się członkiem klubu. Proszę o informację jak pozyskać naklejkę klubową. Jadę na zlot do Sławy więc może tam bedzie możliwość odebrania naklejki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Chciałbym się dowiedzieć, czy Zarząd Klubu Adrii przyjmie mnie w swoje szeregi. Posiadam Adrię Unicę 360 db (2002 r.) Jeśli tak to czuję się członkiem klubu. Proszę o informację jak pozyskać naklejkę klubową. Jadę na zlot do Sławy więc może tam bedzie możliwość odebrania naklejki. Pozdrawiam

 

Cześć,

nie mogę teraz dopisać Cię do listy, ale możesz czuć się już członkiem klubu.

O naklejkę poproś Maclew`a to ci wyśle lub przywiezie do Sławy (poczytaj wyżej co i jak).

 

No to i ja ze swoją się dołączę ADRIA 4256 TE

 

 

Cześć,

dopiszę Cię na listę jak tylko będę mógł edytować swoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Maju bardzo dziękuję za miłe przywitanie.

Co do któregoś tam postu wstecz - pisałaś o drabinkach - ja mam taką rozkładaną aluminiówkę z marketu i spełnia swoje funkcje - może uda mi się wygrzebać stare fotki lub zrobić nowe :-)

A co do wakacji - ja rodzinkę wywiozę do Dębek, sam nie wiem ile i kiedy będę ale oni mam nadzieje że przez lipiec i połowę sierpnia wystarczająco się wyhasają :-) wiec może uda się spotkać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam więc na fotki drabinki bo tymczasem nic jeszcze nie zamontowaliśmy a wyjazdy zbliżają się (chociaż jak spojrzeć za okno trudno w to uwierzyć...u nas wieje ,pada i zimno brrrr). Będziemy nad morzem prawdopodobnie 1-wsza połowa lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przymierzałem się do założenia klubu miłośników Adrii.

Zapraszam chętnych do współtworzenia tego klubu.

Pytanie do adminów: Co i jak zrobić żeby zaistniał nasz klub??????

 

Miłośnicy Adrii.

1. Krupekjr - Adria Optima 500B - Szprotawa (Lubuskie).

2. Maclew - Adria Forma 470 - Kutno.

3. Wotr - Adria Optima 440 - WrocLov.

4. Majka329 - Adria Optima 350TD - Grodzisk Maz.

5. Jankes - Adria Unica B 462 DP. - Pruszcz Gdański

6. Tadek 1 - Adria Optima - Kraków.

7. Tomano - Adria Optima 4154 DO - Częstochowa.

8. Markb -Adria 380 QSL - Łódź

9. Maciekzal -Adria Optima - Gdańsk.

10. Arsat -Adria Optima 350 - Lwówek Śląski.

11. Adria465rt - Adria Optima 465 - Tarnobrzeg.

12. Sippi12 - Adria Optima 4256 TE - Brzeg.

13. Pplaw - Adria Altea 502 DT - Warszawa.

14. User_Andy - 305 SL - Toruń.

15. Dabros76 - Adria 4256 TE - Mazury.

16. Kobas - Adria Unica 360 db - Wrocław.

17. Misio - Adria 4252 z 1988r. - Kraków.

 

18.Heniu-ADRIA4156TD-Piła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem o tym z synem, że musimy dorobić drabinkę do łóżka piętrowego.

Ja mam w przyczepie 2 łóżka piętrowe.

Chłopaki mają w domu też piętrowe i mają drabinkę, chyba wykorzystam pomysł w przyczepie, ale muszę sprawdzić czy wystarczy tam miejsca.

To musiałaby być składana drabinka.

 

 

A może drabinka linowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pomyśleć nad przymocowaniem do podłogi lub naciągiem wówczas drabinka moglaby wisieć pod pewnym katem .

 

Moją przyczepe kupiłem bez drabinki.

W moim miescie co sobote odbywa się giełda samochodowa na której jest b. wielu sprzedawców tzw "szperów" z Niemiec. Tam własnie udało mi się upolować lekką , aluminiową drabinke za jedyne 20zł. !:bevil:

Wcześniej myślełem o zamontowaniu drabinki linowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.