Skocz do zawartości
jacek00

Adria

Rekomendowane odpowiedzi

krupekjr

A jakiej wielkości będzie naklejka?

Dla mnie proszę 4 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
majka329

Super,bardzo szybko i sprawnie :niewiem:

Wysłałam na @ dane do wysyłki teraz proszę napisać ile i na jaki konto mam wpłacić bo przecież listy kosztują nawet jeżeli naklejki uda się zrobić darmowo :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maclew

Naklejki o rozmiarze 120*75 mm tak wychodzą z proporcji. Myślę, że optymalnie.

A może ktoś chce inne wymiary??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
markb

Witam !!!!

8. markb-Adria 380 QSL- Łódź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krupekjr

Widzę, że się po malutku rozpędzamy.

Już jest 8 ekip a pomysł powstał 8 dni temu, więc jeśli tak dalej pójdzie to za rok będzie nas 365 osób ( nie nie tak dobrze to nie będzie).

Mimo wszystko zapraszam wszystkich użytkowników do czynnego udziału w rozwijaniu Adriowych tematów.

Dzielcie się swoimi doświadczeniami, uwagami i radami z innymi użytkownikami Adrii i nie tylko Adrii bo nie możemy zapomnieć że tworzymy wspólnie całe nasze forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maclew

A propos moich początków z ADRIĄ.

Kilkanaście lat przynajmniej raz w roku wyjeżdżaliśmy z dziewczyną a później z żoną nad nasze morze do przyczepy. Przeważnie trafialiśmy do Chłapowa lub niedaleko Ustki (Wielichowo, ok 8 km od morza, bardzo fajni właściciele takiej niby agroturystyki) ale to były przyczepy wynajmowane na miejscu i wreszcie się stało to co miało się stać i postanowiliśmy kupić przyczepę.

Szukałem w necie w Niemczech i Holandii niestety kaski za dużo nie było i tak naprawdę nie było po co jechać. Zostało poszukać czegoś na miejscu wsiadłem w samochód i podjechałem do Żurawieńca (500m od Kutna w kierunku na Płock) do dość sporego komisu z przyczepami. Chłopaków z komisu znam od dawna z Darkiem nawet na kolonie jeździłem. I tu niespodzianka jest to czego szukałem!!! W miarę duża, ładna, zadbana, może nie najnowsza ale znowu nie taka stara ADRIA FORMA. Chwila oglądania i decyzja zapadła...

No i wreszcie mam własną ADRIE. I tak minął już rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa
Napisano (edytowane)

A przepraszam, że sie wtrące. Czy posiadacze Knausów, też mogą dostać naklejeczkę z klubu Adrii ? :niewiem:

Ewentualnie mogę się wymienić :-]

Edytowane przez jacekwwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krupekjr

Oj nie wiem to zależy w jakim celu, tak czy siak musimy to poddać głosowaniu wewnątrz zgrupowaniu.:niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

Oj nie wiem to zależy w jakim celu, tak czy siak musimy to poddać głosowaniu wewnątrz zgrupowaniu.:niewiem:

w celach kolekcjonerskich of kors. ale skoro musicie glosowac to nie ma problemu :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maclew

Wyrażamy zgodę na użytkowanie loga tylko i wyłącznie zgodnie z jego założeniami, a zatem w celu propagowania marki i oznaczaniu działań mających na celu promowanie jej oraz osób z tą marką bezpośrednio związanych a więc posiadaczy przyczep czy kamperów oraz sympatyków.

Tak jak napisała ADRIA POLSKA posiadaczem nie jesteś ale zawsze możesz nim zostać:niewiem: narazie pewnie dostaniesz jako sympatyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krupekjr

Z tym głosowaniem to taka podpucha żeby rozruszać trochę (zachęcić do aktywności) naszych forumowiczów.:niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

No ja jestem sympatyk wszystkich pozytywnych zjawisk, a takim wydaję mi się klub Adrii

Z tym głosowaniem to taka podpucha żeby rozruszać trochę (zachęcić do aktywności) naszych forumowiczów.:niewiem:

to ja głosuję jako pierwszy na TAK :-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
majka329

Tak, taK TAK :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
markb

Tak, oczywiście .że tak !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wotr