Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Tak teraz spoglądam i widzę, że jest nas więcej od Burstnerowców - a oni mają swój dział . :(

 

No dla mnie jest to niezrozumiałe, że nie można zrobić kolejnego subforum. Wiele to roboty chyba aż tak nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboty pewnie wiele nie ma, ale ktoś tam na górze musi chcieć.Jak widać nie chce i po sprawie :(  Gorsza sprawa, że  w tym wydzielonym subforum nie wolno pisać o sprawach technicznych dotyczących tej konkretnej marki.Tego akurat zrozumieć nie mogę - przecież najłatwiej jest komuś wejść na swoje forum i dopytać się o coś ludzi, którzy właśnie taką przyczepę mają. Głównie jeżeli dotyczy to konkretnego problemu danej marki. Ja przykładowo zastanawiam się nad zmianą swojego kibelka przenośnego , chciałbym wsadzić sobie kasetowy. Widziałem i takie i takie w tych samych modelach. Miałbym kilka pytań .Jestem pewny, że ktoś tutaj na forum ma taką samą cepkę jak ja.I gdyby nawet Adria miała swoje subforum, to nie mogę zadać żadnego pytania technicznego - muszę iść na ogólny i tam pisać.Trochę to bezsensowne, bo ja mam pytania  do konkretnego forumowicza, posiadacza tego co ja, a on nie koniecznie musi przeglądać ogólne forum - no, ale cóż, jest jak jest i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboty pewnie wiele nie ma, ale ktoś tam na górze musi chcieć.Jak widać nie chce i po sprawie :(  Gorsza sprawa, że  w tym wydzielonym subforum nie wolno pisać o sprawach technicznych dotyczących tej konkretnej marki.Tego akurat zrozumieć nie mogę - przecież najłatwiej jest komuś wejść na swoje forum i dopytać się o coś ludzi, którzy właśnie taką przyczepę mają. Głównie jeżeli dotyczy to konkretnego problemu danej marki. Ja przykładowo zastanawiam się nad zmianą swojego kibelka przenośnego , chciałbym wsadzić sobie kasetowy. Widziałem i takie i takie w tych samych modelach. Miałbym kilka pytań .Jestem pewny, że ktoś tutaj na forum ma taką samą cepkę jak ja.I gdyby nawet Adria miała swoje subforum, to nie mogę zadać żadnego pytania technicznego - muszę iść na ogólny i tam pisać.Trochę to bezsensowne, bo ja mam pytania  do konkretnego forumowicza, posiadacza tego co ja, a on nie koniecznie musi przeglądać ogólne forum - no, ale cóż, jest jak jest i tyle.

 

Widzę że kolega wiele neguje, a nie bardzo stara się zrozumieć całościową budowę forum i zamysł jaki kierował budującym to forum w celu utrzymania porządku.

W przyczepach wiele elementów składowych jest identycznych niezależnie od marki. Zazwyczaj mamy ogrzewanie Trumy, lodówkę Elektroluxa czy kuchenkę Cramera. Dlaczego ktoś kto ma taką samą lodówkę jak Ty, ale w przyczepie innej marki ma w przypadku problemów szukać odpowiedzi w kąciku swojej marki? Wiadome przecież jest że szybciej odpowiedź czy podobny problem znajdzie wśród użytkowników wszystkich przyczep. 

Oczywiście pojawiają są problemy i zagadnienia związane z konkretną marką, ale ich jest stosunkowo mniej niż problemów które dotyczą wszystkich marek. Z tego też powodu przyjęliśmy taką budowę forum a nie inną. Trochę więcej empatii sympatyczny kolego  :]  :yes:

 

PS. Miałem jeszcze nie tak dawno identyczną przyczepę jak Twoja  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kwestie techniczne są zrozumiałe. Jest tak jak piszesz, czyli większość rzeczy jest po prostu wspólna i bez sensu o niej pisać w dziale sympatyków. Też trudno wymagać aby ktokolwiek, kto ma np Knausa szukał potem rozwiązania u "Adrii" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega wiele neguje, a nie bardzo stara się zrozumieć całościową budowę forum i zamysł jaki kierował budującym to forum w celu utrzymania porządku.

W przyczepach wiele elementów składowych jest identycznych niezależnie od marki. Zazwyczaj mamy ogrzewanie Trumy, lodówkę Elektroluxa czy kuchenkę Cramera. Dlaczego ktoś kto ma taką samą lodówkę jak Ty, ale w przyczepie innej marki ma w przypadku problemów szukać odpowiedzi w kąciku swojej marki? Wiadome przecież jest że szybciej odpowiedź czy podobny problem znajdzie wśród użytkowników wszystkich przyczep. 

Oczywiście pojawiają są problemy i zagadnienia związane z konkretną marką, ale ich jest stosunkowo mniej niż problemów które dotyczą wszystkich marek. Z tego też powodu przyjęliśmy taką budowę forum a nie inną. Trochę więcej empatii sympatyczny kolego  :]  :yes:

 

PS. Miałem jeszcze nie tak dawno identyczną przyczepę jak Twoja  :skromny:

 

Ja to rozumiem i wcale tego nie neguję, daleki jestem od nieprzemyślanych osądów czyjejś pracy, szczególnie tej - nazwijmy ją społeczną. Mi chodzi właśnie o te problemy i zagadnienia dosłownie związane z konkretną marką.Gdzieś na forum zauważyłem taki problem, ktoś się pytał o szczegół z konkretnego modelu i zwrócono mu uwagę, że nie wolno tu zadawać pytań technicznych. Sam mam kilka pytań dotyczących tylko konkretnie mojego modelu i obawiam się, że w podobny sposób zwrócono by mi uwagę.

Kolega Jacek00 ma również rację, jeżeli ktoś szuka pomocy czy rady o coś naprawdę konkretnego z danego modelu to nie będzie przecież latał po innych markach, bo to bezsens.Sprawy dotyczące wspólnych dla wszystkich marek sprzętów rzeczywiście mogą być omawiane na ogólnym forum, to raczej chyba każdy wie, no może nie ten zupełnie początkujący, bo ten i tak by przyleciał w pierwszej kolejności do swojego subforum.

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji, że mamy już swoje subforum  :yay:  To proponuję aby już w tym wątku nie dyskutowąć, a wszelkie tematy okołoadriowe tworzyć już w subforum z odpowiednim tematem. Tymczasem utworzyłem nowy temat z listą sympatyków :) W wolnej chwili może spróbuję wydzielić kilka tematów z tej dyskusji.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.