Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Po dokonaniu analizy wszystkich modeli świata :) wybór mojej przyczepy padł na Adrię Adorę 613 PK

 

Jeżeli nic się nie zmieni to w najbliższych tygodniach kupię lub zamówię tę przyczepkę i oficjalnie dołączę do grona sympatyków :)

 

Widziałem w spisie, ze nikt nie posiada Adory :( ale może będziecie w stanie mi doradzić co warto dokupić do nowej przyczepy? Na co zwrócić uwagę w tych modelach. Jestem przekonany że chce mieć stabilizator jazdy, tylko czy Ardria montuje dobre stabilizatory, czy warto poszukać jakiegoś innego. Ma być z górnej półki bo to bezpieczeństwo mojej rodziny, tu nie ma być kompromisów.

 

Co możecie doradzić, z czym borykacie się w modelach Adrii?

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi  :blagac:

 

w tej adrii będziesz miał w pakiecie dobry stabilizator AKS 3004, do tego jeżeli bym zamawiał to koniecznie z podgrzewaną podłogą i piecem gazowym alde z rozprowadzeniem, w adorze chyba jest taki pakiet. Później tego nie dokupisz. Koniecznie mover, klimatyzacja podłogowa jeżeli wyjazdy na południe europy. Poszukaj ofert na portalu mobile.de, tam idealnie da się wpisać model przyczepy i zobacz, może już gdzieś stoi Twoja wymarzona. Te które stoją u dilerów, mają już swoje pakiety wyposażenia "w cenie" i jest trochę taniej niż za wszystko dopłacać.

 

No i ostatni plus - stoją na placu a nie są wirtualnym zamówieniem na wiosnę 2017r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maarec dzięki,

 

mover trochę drogi, da się go dołożyć później więc chyba na nim przyoszczędzę na razie. I tak robi mi się spory wydatek. Klima oczywiście też będzie ale znów nie wiem czy od razu. Ktoś mi doradzał żeby od tira kupić bo znacznie tańsze a powinno dać się to wpasować.

 

Co to jest klimatyzacja podłogowa? 

 

Podgrzewana podłoga? Hmm. A to muszę przedyskutować z szanowną małżonką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maarec dzięki,

 

mover trochę drogi, da się go dołożyć później więc chyba na nim przyoszczędzę na razie. I tak robi mi się spory wydatek. Klima oczywiście też będzie ale znów nie wiem czy od razu. Ktoś mi doradzał żeby od tira kupić bo znacznie tańsze a powinno dać się to wpasować.

 

Co to jest klimatyzacja podłogowa? 

 

Podgrzewana podłoga? Hmm. A to muszę przedyskutować z szanowną małżonką.

 

tą klime od tira może niech doradca zamontuje jednak u siebie :). wpisz sobie na allegro albo youtube klima podłogowa i zobaczysz. Jedynie tej podłogi później nie domontujesz, klima, mower jak najbardziej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??  :oslabiony: nie znalazłem, nie kumam, czy chodzi o klocki co stoją na podłodze zamiast w dachu? 

 

chodzi mi o klimę, która jest zamontowana na podłodze i trzeba rozprowadzić rury z chłodnym powietrzem, fajnie się to sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już alde to z wodnym grzaniem podłogi. Tylko to raczej na zimę.

 

@Seal moim zdaniem tak długa przyczepa na jednej osi to nie jest dobry wybór. Po pierwsze bedzie się bardzo bujać a po drugie ta przyczepa sama z siebie bedzie ciężka, nawet jak podniesiesz DMC do 2t to i tak ładowność bedzie bardzo mała, zwłaszcza jak dołożysz te wsztyskie graty o których pisze Marek. Jak zapakujesz dzieci do samochodu to nie będziesz miał miejsca na bagaż a do przyczepy tego nie włożysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam sympatykòw Adri od września jestem w posiadaniu pięknej Adri5204 z roku 2001 DMC 1100:). Wymarzony model :) prosze o dopisanie mnie do listy.

Dokonałem już kilka ciekawych usprawnień a lista jest jeszcze długa jak zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja także poproszę o dopisanie do listy miłośników marki

Pozostaniemy razem na dłużej :)

Adria Adora 562 UP 2006 r

Są jakieś naklejki grupy?? 

Edytowane przez pworach (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra...przeczytałem 7 stron tego wątku i oprócz wiadomości o klubowych naklejkach nie wiele wywnioskowałem. Proszę, powiedzcie mi trochę o tej marce z lat 99-02 . Jak z solidnością,jakie mankamenty itp? Na pierwszy rzut oka nie podobają mi się okna, prawie jak z papieru w porównaniu do mojej poprzedniej LMC z 95r. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.