Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to może udałoby ci się zeskanować ten schemat?

U mnie na razie brak dodatkowego akumulatora. Próbowałem za to, czy cokolwiek w środku działa u mnie na zasilaniu z auta. Niestety w środku ciemno. Czy tak ma być domyślnie, czy trzeba coś zamieszać z instalacją żeby dało się odpalić chociażby światło w ten sposób nie mówiąc o lodówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wtyczkę w aucie jaką w przyczepie?

Czy masz przeciwmgielne w przyczepie?

To jest kwestia wielu rzeczy - a odpowiedzi na nie powinieneś szukać w kącikach technicznych ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego nie mamy osobnego kącika, po prostu ADRIE są piękne i niepowtarzalne . Nie ma z nimi kłopotów , więc nikt absolutnie nikt o nic się nie pyta . HALOO posiadacze ADRII czy naprawde nic wam się nie psuje ja ostanio zaparzyłem pomkę do wody chyba się pogięła bo nie chce sie kręcić . Taka drobnostka .

Tez coś na ten temat mogę przytaknąć... bo tu gro ludzi wie co mam z moim Hobby :( a Adria poza tym ze ciasna była extra :) i prace przy niej głównie były przeprowadzane w związku z adaptacją do moich potrzeb przyczepy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez coś na ten temat mogę przytaknąć... bo tu gro ludzi wie co mam z moim Hobby :( a Adria poza tym ze ciasna była extra :) i prace przy niej głównie były przeprowadzane w związku z adaptacją do moich potrzeb przyczepy :D

 

Zachciało się luksusów zlosnik.gif, a teraz wychodzi że ten luksus to wcale nie jest taki excellent smirk(1).gif.

To samo jest z nowszymi autami. Niby fajne, niby lepsze ale jak się coś zepsuje to się okazuje że ten starszy to się nie psuł, a jak się psuł to za mniejsze pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poproszę i nas dopisać do klubu miłośników Adrii,

zmuszeni bylismy do zakupu przyczepy dużo wcześniej niż planowaliśmy bo stara się rozkręciła w Rumunii, padło na Adrie bo tylko ona odpowiadała oczekiwaniom.

Łóżko piętrowe, stolik z łóżkiem oraz sypialnia, łazieneczka, ciepła woda itd i to wszystko przy 1200 DMC.

Jesteśmy zachwyceni :]

Adria Altea 502 DK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

witam proszę i mnie dopisać do symaptyków tych przyczep

mirus_85    ADRIA 4252TK   Kraków :)

a przy okazji to moja przygoda zaczeła się przypadkowo :) miałem niewiadkę 126e ale z przyczyn finansowych musiałem sie jej pozbyć :( później było lepiej więc kupiłem adrie kolega mi polecił bo miał taka samą a zależało mi na 2 osobnych łóżkach oraz na łazience  ze względu na dziciaki .

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę i nas dopisać do klubu miłośników Adrii,

zmuszeni bylismy do zakupu przyczepy dużo wcześniej niż planowaliśmy bo stara się rozkręciła w Rumunii, padło na Adrie bo tylko ona odpowiadała oczekiwaniom.

Łóżko piętrowe, stolik z łóżkiem oraz sypialnia, łazieneczka, ciepła woda itd i to wszystko przy 1200 DMC.

Jesteśmy zachwyceni :]

Adria Altea 502 DK

Marc_Mari podeślij mi zdjecia swojej wewnątrz. ponieważ bardzo się przymierzam do tego modelu z 2005r. tylko DMC coś 1300kg. a 1200kg twoja to super :)

Podpowiedz na co trzeba zwracać uwagę. Czy pękają nad drzwiami jak Hobby i Knausy ponad 5metrowe??

Ciągnie mnie do tej marki i pięktrowe łóżko do jakiej masy ciała jest?

właśnie obserwuje aukcje oferta nr 3347555895 i czekam na info od sprzedającego.

Aha teraz do userów Adrii - bo bryłe ma bardzo podobną do Hobby czy jakieś cechy wspólne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dopisać mnie do sympatyków marki.

Pablo75 - Adria 4154

 Jest to maoja pierwsza przyczepka i jak narazie jestem zadowolony.Choć trzeba jeszcze włożyć trochę pracy w nią.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.