Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

1343768834[/url]' post='282934']

Dobre pytanie ;)

 

We wcześniejszych postach było napisane ze musi być zainteresowanie i ruch, gdyby byłosobny "pokój" napewno ruch byłby większy ze względu na fakt że poruszałoby się tylko tematy Adrii, teraz to mija się z celem wrzucanie wątków na ogólnym. Może administracja wreszcie zrobi coś w sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja wiem dlaczego nie mamy osobnego kącika, po prostu ADRIE są piękne i niepowtarzalne . Nie ma z nimi kłopotów , więc nikt absolutnie nikt o nic się nie pyta . HALOO posiadacze ADRII czy naprawde nic wam się nie psuje ja ostanio zaparzyłem pomkę do wody chyba się pogięła bo nie chce sie kręcić . Taka drobnostka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego nie mamy osobnego kącika, po prostu ADRIE są piękne i niepowtarzalne . Nie ma z nimi kłopotów , więc nikt absolutnie nikt o nic się nie pyta . HALOO posiadacze ADRII czy naprawde nic wam się nie psuje ja ostanio zaparzyłem pomkę do wody chyba się pogięła bo nie chce sie kręcić . Taka drobnostka .

 

Popieram, pierwszy sezon z Adrią, trochę w Polsce na kempingach, troche na dzikusa, i w Chorwacji, iii...... nawet nie jeknęła :-))) Przeżyła oberwania chmury w Polsce, palące słońce Chorwacji, i... nic. A poza tym piękny wygląd i prowadzenie sie :-)))) Pompkę też zepsułem :-) norma to nie nalezy do marki :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

poproszę o dopisanie mnie do listy.

Po paru miesiącach poszukiwania w końcu ją znalazłem...

jej niesamowita suchość ze szczególnym uwzględnieniem podłogi mnie urzekła (niech się Hobby i inne takie schowają).

A nazywa się Adria Optima (prawdopodobnie model 485 TL ale nigdzie tego nie ma na tabliczce) z 1991 roku.

 

P.S. Jak już formalnie w 100% będzie moja to dam więcej szczegółów na forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty będą jutro.

Tak na szybko ma ktoś jakieś manuale, katalogi Adrii z tego rocznika?

Ja niestety jedyne co znalazłem to: http://www.caravan-m...adria_1991.html

Od Adria Polska dostałem wczoraj parę dokumentów, ale raczej dotyczą nowszych modeli.

 

Co do mojego egzemplarza to zastanawiam się na wbudowanie kasetowego kibelka (opcja w tym modelu). Na stronie Thetforda widziałem bardzo ładne instrukcje montażowe od C2 i podobnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie potrzebujesz? Mam trochę papierów do swojej.

A co masz? skromny.gif

A tak serio to najchętniej coś w rodzaju podręcznika użytkownika. Myślę, że manuale do Electroluxa i Trumy to są już gdzieś na naszym forum.

Z chęcią dowiedziałbym się też czegoś więcej na temat zawieszenia. Mam ramę AL-KO, zaczep i stabilizator AL-KO, na bębnach też AL-KO ale oś z tego co wyczytałem jest Petzl (okrągła w przekroju). No i mam jakieś dziwne amorki (na pewno krótsze od kolorowych AL-KO). Jeden z nich nie wygląda super (ma ślady jakby wycieku) i zastanawiam się czy to da się ewentualnie wymienić na jakiś zamiennik?

 

post-2252-0-51527800-1349470897_thumb.jpg

Edytowane przez andrewife (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie oś byłą Made in Jugosławia zlosnik.gif - reszta tak jak u Ciebie Al-Kowska.

Z amorkami to zapytał bym się u Ariela (przyczepy-wiola) i jeśli on nie będzie nic miał to chyba oddał bym do regeneracji o ile ktoś regeneruje takie amorki.

 

Jeśli chodzi o papiery do przyczepy to do swojej dostałem instrukcję do przedsionków, instrukcję do WC chemicznego, i instrukcję ze schematami do przetwornicy 230 -> 12 V.

Podręcznik użytkownika? Hmm hmm.gif - do Adrii nie widziałem, ale to nie znaczy że nie ma hehe(1).gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie oś byłą Made in Jugosławia zlosnik.gif - reszta tak jak u Ciebie Al-Kowska.

Z amorkami to zapytał bym się u Ariela (przyczepy-wiola) i jeśli on nie będzie nic miał to chyba oddał bym do regeneracji o ile ktoś regeneruje takie amorki.

No tak, wczołgałem się wczoraj pod przyczepę i udało mi się przynajmniej wyczytać z amorków "Made in Jugoslawia" waytogo.gif.

Goście z Adria w Holandii odpowiedzieli, że mogą mi przesłać ofertę na te amorki. Zobaczymy jakie będą mieli ceny ....

 

Co do papierów... w tej o przetwornicy jest coś ciekawego (jestem elektrycznym laikiem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do papierów... w tej o przetwornicy jest coś ciekawego (jestem elektrycznym laikiem)?

Ja wiem czy tam coś ciekawego zlosnik.gif. Moja jest na tyle "inteligentna" że wie kiedy ma jechać na akumulatorze, a kiedy na 230V. No i na tym się kończą możliwości tego urządzenia hehe(1).gif.

Poza tym nie czytałem tego, tylko schemat analizowałem jak coś mi było potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.