Skocz do zawartości

Aluminiowy stół ...


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem na miejscu o inne akcesoria to sam zaproponował 10%. W przypadku allegro musi zapłacić prowizję.

 

Dzisiaj dostałem od tego sprzedawcy na @ informację że morze mi

 

Sprzedać krzesła w cenie

 

Zdjęcie nr 1 cena katalogowa to 162 zł w promocja 119 zł

 

Zdjęcie nr 2 cena katalogowa to 140 zł w promocja 109 zł

 

Co o tym sądzicie?

post-5193-004806700 1296550150_thumb.jpg

post-5193-077182200 1296550157_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie są tego producenta co stół:

http://www.tristar.e...tdoor/Home.aspx

 

Szkoda, że nie obejrzałem będąc na miejscu. Pewnie nie są takiej jakości jak Dukdalf - raczej taka półka jak w Jysk sprzedają.

 

Sprzedawca zakręcony nie zanotował, że wczoraj odebrałem osobiście. Dzisiaj kurier przyniósł mi 2 stół :niewiem: na szczęście teściowa nie miała pieniędzy więc go odesłała.

 

"TOPMIREX" może to Twój dostałem ? :ok:

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Mój stół już do mnie dotarł.

Myślałem że profile na blat stołu są pełne, tym czasem okazało się że są bardzo delikatne.

Przy pierwszym rozkładaniu pękła gumka łącząca części blatu, zastąpiłem ją grubą żyłką do kosy spalinowej. Od razu do kompletu załączyłem zapas żyłki, bo otwory przez które przechodzi mają dosyć ostre krawędzie i nie wróżę długiego żywota pozostałym przy życiu gumkom.

Ogólnie stół wygląda nie źle, aczkolwiek jest dość delikatny i trzeba będzie uważać, zwłaszcza przy :niewiem:

Zobaczymy jak będzie się sprawował podczas użytkowania.

Obserwowałem przebieg aukcji http://allegro.pl/sliczny-stolik-aluminiowy-rozkladany-od1zl-bcm-i1433271869.html i też miałem na niego chrapkę, ale jak to zwykle bywa przy aukcjach od 1zł, towar nawet używany często osiąga cenę zbliżoną do nowego, a nawet wyższą, gdy pod koniec emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.

Dodam że podobne stoły kosztują grubo ponad 200zł na innych aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, no właśnie gdy emocję biorą górę, jak mi przesyłka dojdzie to opiszę czy warto było przepłacić 50zł za używany, tak to jest gdy człowiek kupi przyczepkę a potem szybko chce skompletować wyposażenie, pewnie jeszcze nie raz przepłacę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w czasie pierwszej aukcji wylicytowałem toaletę turystyczną drożej niż nowa w sklepie :niewiem: ... na szczęście służy do dzisiaj, a nauka bezcenna, że do aukcji siada się minutę przed końcem :ok:

 

... dobry pomysł żeby zakupić zapasowe gumki do stolika ... w wolnej chwili przepoleruję te ostre krawędzie - tak to jest z promocjami/okazjami ... "markowy" stolik aluminiowy kosztuje 400 zł w takim rozmiarze więc trzeba polubić te niedociągnięcia.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik dotarł czas oczekiwania 24h fotek nie będę dublował taki sam jak zamówił witus

 

Sprzedawca godny polecenia teraz myślę nad drugim, ale chyba zrobię go sam na wzór tego

 

Budowa prosta najpierw przeliczę czy to się kalkuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa prosta najpierw przeliczę czy to się kalkuluje

 

Zapewne się nie kalkuluje, bo profile w kupnym stoliku pewnie odchudzone są do granic możliwości i możesz nie znaleźć takich w handlu, tylko grubsze. Będzie solidniej i niestety drożej.

Tak se narzekam na początku, kibicując Ci po cichu! :ok:

A jak już zrobisz tę kalkulację - rzuć na forum, łącznie ze źródłem gdzie i za ile dostałbyś profile. Bo jak się okaże, że cena będzie tylko trochę wyższa, a stolik solidniejszy i w dodatku na wymiar, to też se może zrobię :niewiem::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne się nie kalkuluje, bo profile w kupnym stoliku pewnie odchudzone są do granic możliwości i możesz nie znaleźć takich w handlu, tylko grubsze. Będzie solidniej i niestety drożej.

Tak se narzekam na początku, kibicując Ci po cichu! :(

A jak już zrobisz tę kalkulację - rzuć na forum, łącznie ze źródłem gdzie i za ile dostałbyś profile. Bo jak się okaże, że cena będzie tylko trochę wyższa, a stolik solidniejszy i w dodatku na wymiar, to też se może zrobię :no::ok:

 

Szadok :ok: wróciłem właśnie z objazdówki po sklepach i super marketach i stwierdzam

 

Że bardziej się opłaca zamówić drugi w cenie 160 zł brutto niż robić samemu

 

Sam koszt profila Alu na nogi to koszt 160 zł brutto a trzeba jeszcze dorobić samemu zawiaski niestety nie znalazłem nigdzie aluminiowych listew na blat można go zrobić

 

Ewentualnie z deseczek i pomalować bejcą i lakierem bezbarwnym dla ochrony

 

Przed wilgocią można też nogi zrobić z profila stalowego wtedy koszt spadnie o 60%

 

Ale waga takiego stolika to prawdopodobnie wyniesie około 10 kg. Ja się jeszcze zastanowię

 

Nad taką opcją, ponieważ mam dwa holowniki a jeden to FORD TRANSIT 6-cio osobowy

 

I ładowności 1, 5 tony, więc w razie, czego to do niego będę wszystko ładował a potrzebuje

 

2 takie stoliki jeden już mam oryginalny :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem opisać zdjęcia z poszczególnych etapów ale nie potrafię tego zrobić (nie można podpisywać zdjęć ?).

 

Hej trzeba użyć opcji "Wstaw- określ położenie w poście".

 

1.JPG

 

Wtedy bezproblemowo robisz fotorelację krok po kroku. Czyli tak jak powyżej masz zdjęcia między tekstem waytogo.gif

 

Pozdrawiam i sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info nt wstawiania fotek.

 

U mnie jest fajny sklep z aluminium na wagę. Ale robić chyba nie warto ... myślę, że ten trochę wytrzyma, a zrobić tak estetycznie będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, więc stolik przepłacony w końcyu dotarł ;-) dokładnie taki jak w opisie i identyczny jak ten na zdjecjiach Patriksa,więc ni zamieszczam zdjęć, w sumie o to co mi chodziło;-) teraz polowanie na krzesełka i leżaczki, a potem już tylko ...... sami najlepiej wiecie co;-) jak ja zazdroszczę chłopakom z Zachodniopomorskiego jutro otwierają sezon tego grila to już im zazdroszczę:):tuptup::winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.