Skocz do zawartości

AKTUALNY CENNIK - KEMPING ZATON - CHORWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak Wy ale ja np mam problem z odpaleniem strony w/w kempingu...

wyslalem zapytanie i otrzymalem aktualny cennik i co jest bardzo przydatne przy dokonywaniu np rezerwacji - aktualny plan i rozmieszczenie parceli...

 

wybieram sie tam ostatniego dnia maja... ktos chce dolaczyc - ZAPRASZAM

09 plan-1.pdf

en_camp.pdf

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

camping okrzyczany i w zadnym wypadku nie warty tych pieniedzy pozatym daleko

spedzilismy tam 5 dni ale za 14 euro /dzien /komplet (camper, 2 osoby ,piesek, prad)

campig cheqe.

Koncem czerwca - naturalnie przed ich wielkim sezone :serducha: ograbiania turystow

pozdrawiam

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

camping okrzyczany i w zadnym wypadku nie warty tych pieniedzy pozatym daleko

spedzilismy tam 5 dni ale za 14 euro /dzien /komplet (camper, 2 osoby ,piesek, prad)

campig cheqe.

Koncem czerwca - naturalnie przed ich wielkim sezone :serducha: ograbiania turystow

pozdrawiam

DAKOTA

 

Potwierdzam to że w sezonie panuje tam niesamowity tłok. Obsługa nie bardzo nad nim panuje. :bukiet:

W zeszłym roku kemping ten był reklamowany już na granicy między Węgrami a Chorwacją poprzez rozdawane ulotki reklamowe. Jeśli już ktoś w sezonie wybiera się w tamte okolice to proponuję przejechać obok tego kempingu i udać się kilkanaście km dalej na wyspę Vir gdzie jest kilka znacznie tańszych kempingów ( w tym prywatne np. http://autocamp-vir.com/kamp.php?lang=en ) a morze to samo hehe%281%29.gif

Edytowane przez rover (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rover , a możesz polecić jakiś konkretny kemping na Vir ? nie lubimy molochów ,może masz jakieś namiary?

Ten którego link podałem wcześniej i jeszcze autocamp Matea http://www.panoramio.com/photo/20414865

Niestety nie ma on swojej strony internetowej.

Nie mylić tego kempingu na Vir z Autocamp Matea w Bibinje http://free-zd.htnet.hr/Tomislav-Karaban/smijestaj/o%20nama.htm bo jest on z drugiej ( południowej ) strony Zadaru.

Jest to prywatny kameralny kemping o średnim standardzie. Za płotem kempingu od razu jest plaża wysypywana na czas sezonu żwirem. Mieści się on przy ulicy prowadzącej do ''centrum'' Viru. Przy ulicy troche sklepow z najpotrzebniejszymi rzeczami ale po grubsze zakupy radzę udać sie do pobliskiego Zadaru. Na terenie kempingu duża willa z pokojami i apartamentami do wynajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku czerwca chyba tam tloku nie bedzie... szukam kempingu co maja plac zabaw - a nie klepisko z drabinkami i basen.... i jakos jak przegladam oferty kempingow to sa przewaznie 2 kombinacje - basen + klepisko lub plac zabaw + wymurowana dziura w ziemi wypelniona woda i mieszczaca kilka osob... a jak juz znajde cos co mi odpowiada to ceny jak w zatoniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku czerwca chyba tam tloku nie bedzie... szukam kempingu co maja plac zabaw - a nie klepisko z drabinkami i basen.... i jakos jak przegladam oferty kempingow to sa przewaznie 2 kombinacje - basen + klepisko lub plac zabaw + wymurowana dziura w ziemi wypelniona woda i mieszczaca kilka osob... a jak juz znajde cos co mi odpowiada to ceny jak w zatoniu

 

To na początku czerwca jedż tam:

Tanio tam nie jest ale na miejscu jest wszystko włącznie z ''Kinderclubem'' , aerobikiem wodnym , zabawami i dyskotekami dla dzieci ( wszystko gratis ).

Na początku czerwca można sobie tam odpuścić rezerwowanie parceli i wykupowanie parceli ( powinno być dużo miejsca na terenie nie poparcelowanym ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten camping :bukiet: . Fajne baseny, mega frajda dla dzieci. Byłem w zeszłym roku od 27.06-13.07, do końca czerwca było lużno, ale jak się obudziliśmy 1.07 to wszystkie parcele wokół nas były zajęte-szo :blink: . Oprócz placu zabaw na plaży, przy każdych toaletach mały "podręczny" :ok: plac zabaw. Dzieciaki mogły swobodnie jeździć rowerkami po asfaltowych dróżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio tam nie jest ale na miejscu jest wszystko włącznie z ''Kinderclubem'' , aerobikiem wodnym , zabawami i dyskotekami dla dzieci ( wszystko gratis ).

Na początku czerwca można sobie tam odpuścić rezerwowanie parceli i wykupowanie parceli ( powinno być dużo miejsca na terenie nie poparcelowanym ).

 

Podpisuję się obiema rękami CAMP ADRIATICA koło Pirmosten jest po prostu rewelacyjny :bukiet:

 

Ceny faktycznie są wysokie, ale na prawdę warto, świetna plaża, wszystko czyste przygotowane, animacje, występy, sklepy no i spacerek do Primosten na wieczorne winko prosto z ogromnej beczki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zadam banalne pytanie - registration fee - jednorazowo - placimy od osoby czy od rodziny?

Tzn. prijava.

Jednorazowo od osoby.

Tu masz stronę ale cennik na niej jest jeszcze z zeszłego roku.

http://www.camp-adriatic.hr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się obiema rękami CAMP ADRIATICA koło Pirmosten jest po prostu rewelacyjny :ok:

 

... no i spacerek do Primosten na wieczorne winko prosto z ogromnej beczki :)

Tylko że ten spacerek po tamtej ruchliwej drodze, miejscami bez poboczy, szczególnie po zmierzchu jest wręcz niebezpieczny :bukiet:

Już lepiej wypłynąć z kempingu do Primostenu statkiem z Diving Centar o 19.00 i nim wrócić ok.23.00 ( w zeszłym roku tak kursował ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :bukiet:

A może ktos powiedziałby mi cos więcej o tym kempingu http://www.adria24.p...rik-zadar-4201/ czy wart zachodu, moze lepiej wybrać sie na jakś inny w okolicy?

Będę wdzięczna za każda pomoc :jump:

 

Hej azabel,

w opiniach na stronach tutaj i tu ten kemping ma bardzo słabe notowania. Możesz go również pooglądać na

.

Według mnie jak na standardy kempingów na zachodzie to raczej słabo - a cena też nie jakoś dużo niższa od lepszych kempingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriatic w Primosten oszem jest luksusowy ale spójrz tam na plażę dla dzieci się nie nadaje sory i nie mówcie mi że dzieciak będzie cały dzień kamyki przekładal

no i ten spacer w kurzu i smrodzie Jadranką żeczywiście godny polecenia ok 4 km bajka

Byliśmy w Pakostane na Kozaricy camp niczego sobie i fajny deptak ale plaża dla dzieci beznadzieja była niewielka piaskownica a piasek w niej brudny jak niepowiem co reszta to beton

mój miał poobijane nogi jakbym go codziennie lała i już nie chciał na plażę

Ale tak na marginesie w okresie koniec maja poczatek czerwca to woda ciepła chyba pod prysznicem bo nie w morzu więc lepiej jak będą place zabaw i inne bajerki tak jak w Zatonie bo inaczej to kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.