Skocz do zawartości
Miodzio

Trochę informacji na temat Knausa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć się od Kolegów, czy jest potrzeba a może i potrzeba i chęć przedstawienia informacji o Knausie. O tym co produkuje, o tym jakie robi przyczepy, jakie marki wchodzą w jej skład itp itd.

Tak żeby można od razu bez długiego szperania w necie znaleźć podstawowe informacje. Ja trochę informacji mam przygotowanych, trochę zdjęć - ale wolę poczekać na odzew i na Wasze opinie.

Może dobrym pomysłem byłoby też wrzucenie Knausowych informacji technicznych - wiem, że są ogólne ale chodzi mi o takie bliżej tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miodzio i jak ? Udało Ci się cos przygotować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć się od Kolegów, czy jest potrzeba a może i potrzeba i chęć przedstawienia informacji o Knausie. O tym co produkuje, o tym jakie robi przyczepy, jakie marki wchodzą w jej skład itp itd.

Tak żeby można od razu bez długiego szperania w necie znaleźć podstawowe informacje. Ja trochę informacji mam przygotowanych, trochę zdjęć

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam w nowym roku !

Tak, Miodzio, jest taka potrzeba !

Skompensowana wiedza jest najlepsza. Przeszukiwanie linków i odnośników (w dodatku w obcych językach) to nie to samo.

We wszystkich tabelkach i zestawieniach znalazłem modele Knausa : eifelland, sport, sundwind, azur, eurostar, oraz deseo i lifestyle a co to jest Knaus Vimara ? Model Knausa, czy produkt "ze stajni" ? Jakie są wady i zalety tego produktu ? Czym się z grubsza różnią modele ?

Ps : Pytanie o Knausa Vimara pod kątem ewentualnego zakupu... hmm.gif

Edytowane przez ADRIAn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki Kristofer !

Co prawda kusi mnie model 450 FU, ale opis myślę, że adekwatny do całej linii Vimara.

Czyli myśl niemiecka, wykonanie węgierskie (" Pewne zastrzeżenia co do montażu niektórych detali, wkręty zbyt blisko krawędzi, lub za krótkie śruby mocowania wyposażenia wnętrza. " ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi