Skocz do zawartości

IV Zlotowisko Beskidników – „W Trafkowo-Bizonowej krainie”


Rekomendowane odpowiedzi

IV Zlotowisko Beskidników – „W Trafkowo-Bizonowej krainie” odbędzie się w dniach 11-13 marca 2011 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym MADAHORA w Rzyki oś. Praciaki 82, 34-125 Sułkowice Koło/Andrychowa http://www.madahora.beskidy.pl/

 

 

Serdecznie zapraszam chętnych do zapisywania się:

 

Lista chętnych:

Aktualna lista chętnych:

1. Track222 - 2 osoby

2. Trafko - 2 osoby

3. Mesert – 2 osoby

4. Rafał_k - 2 osoby

5. Witek (stary-nowy) - 2 osoby

6. marco69 - 2 osoby

7. StanikiJola - 2 osoby

8. tomo ns - 2 osoby

9. bizon - 5 osób

10. seba1 - 2 osoby

11. janbas 56 - 6 osób :) (pasowanie na Beskidnika załatwione)

12. konrad_b - 2 osoby

13.

14.

 

Zapisanych jest - 12 załóg:

- 28 osób dorosłych

- 3 młodzieży, starszej i młodszej

 

Plan IV Zlotowiska Beskidników:

• piątek 11 marca 2011 r. przyjazd załóg, wieczorem wspólna kolacja, nocne polaków rozmowy, biesiadowanie,

• sobota 12 marca 2011 r. przed południem rozruch, wspólne śniadanie, wyjazd na kulig (zależny od warunków pogodowych) - wspólny obiad, wieczorem wspólna kolacja, nocne polaków rozmowy, biesiadowanie,

• niedziela 13 marca 2011 r. przed południem wspólne śniadanie (mega jajecznica), wyjazd do domu.

 

 

U w a g a:

- cena noclegu od osoby 25 zł, cena kuligu 15 zł. od osoby (kto chce), dodatkowy koszt tzw. koszty logistyczne,

- wyżywienie przygotowujemy wspólnie,

- właścicielka posiada urządzenie gdzie można zrobić kurczaki z rożna,

- Gospodarstwie Agroturystycznym MADAHORA posiada grilla zewnętrznego (na wolnym powietrzu) i wewnętrznego, także mamy możliwość przygotowania jedzenia na różne sposoby,

- drzewo mamy załatwione,

- gdyby komuś było zimno mam do dyspozycji saunę,

- gdyby ktoś był zainteresowany wymianą butli na czysty propan, proszę przywieść ze sobą puste butle (istnieje możliwość wymiany),

- czym będzie nas więcej osób to poniesiemy mniejsze koszty.

 

- pomysłodawcami i głównym organizatorami spotkania są trafko & bizon, logistyka track222.

post-2316-019574600 1295298868_thumb.jpg

post-2316-016434400 1295298879_thumb.jpg

post-2316-073430800 1295298885_thumb.jpg

post-2316-063650300 1295298893_thumb.jpg

post-2316-053971800 1295298906_thumb.jpg

post-2316-056954600 1295298912_thumb.jpg

Edytowane przez track222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk - przeprowadzić się możesz , tylko zwracaj uwagę przy zakwaterowaniu w pokoju żeby Cie nie posadzili razem z Trafkiem.Dziad jeden wygłasza monologi o 2.00 w nocy i spać nie daje.W godzinach rannych ,jak jest już wygłodzony to atakuje torbę z kiełbasą.Słuchajcie a może w tym terminie uda się już wyjechać z przyczepą?Marcin,jest tam miejsce na rozstawienie przyczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Słuchajcie a może w tym terminie uda się już wyjechać z przyczepą?Marcin,jest tam miejsce na rozstawienie przyczep?

 

Niestety ta opcja nie wchodzi w grę.

Za to jak poczekamy trochę to istnieje możliwość wyjazdu z przyczepkami , połączony z wędkowaniem dorodnego pstrąga i takie tam atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a jak wygląda sprawa zakwaterowania w tej ,, Madaface" ? . Ze strony właściciela wynika że jest 5 pokoi,kwestia ile osób pomieszczą. I druga dygresja- żeby mnie z Tobą znów nie zakwaterowali,wystarczy że w bacówce musiałem spać plecami do ściany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta opcja nie wchodzi w grę.

Za to jak poczekamy trochę to istnieje możliwość wyjazdu z przyczepkami , połączony z wędkowaniem dorodnego pstrąga i takie tam atrakcje.

 

A już się zacząłem cieszyć, że można z własnym domkiem :) Bo na pokoje się nie piszę :hehe:

 

Ale dlaczego :hehe: Piękne miejsce i na Potrójną blisko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zgłosić swój akces ale widzę że już za późno bo już jestem zapisany. z tą kiełbasą to nie przelewki bo tak się bestia rozpędziła że nawet torbę pogryzła, to musiał być ból...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się zacząłem cieszyć, że można z własnym domkiem :) Bo na pokoje się nie piszę :hehe:

 

Ale dlaczego :hehe: Piękne miejsce i na Potrójną blisko :]

 

 

 

 

Widzisz kolego-też byśmy chcieli jechać z taborem,ale kto na dzień dzisiejszy przewidzi co się będzie działo w marcu? W zeszłym roku była identyczna sytuacja z Polaną Sosny ,było wiosennie i przed samym zlotem wróciła zima i plany wzięły w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zgłosić swój akces ale widzę że już za późno bo już jestem zapisany. z tą kiełbasą to nie przelewki bo tak się bestia rozpędziła że nawet torbę pogryzła, to musiał być ból...:)

 

Też chciałem się zapisać , ale nie zdarzyłem. :hehe:

Z kiełbasą na pewno to był jakiś przebieraniec . :]

 

Widzisz kolego-też byśmy chcieli jechać z taborem,ale kto na dzień dzisiejszy przewidzi co się będzie działo w marcu? W zeszłym roku była identyczna sytuacja z Polaną Sosny ,było wiosennie i przed samym zlotem wróciła zima i plany wzięły w łeb.

 

Krzysiek masz rację.

Co niektórzy odczuli to na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.