Skocz do zawartości

Miejsca, które warto odwiedzić podczas Zlotu


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie, ponieważ my zameldujemy się w Danowskie już we wtorek 26 kwietnia, dlatego też planujemy wypad do Wilna. Czy był by ktoś chętny, jeszcze przed rozpoczęciem zlotu, czyli w środę lub czwartek pojechać z nami na taką eskapadę? Wiadomo w grupie zawsze raźniej. Wyjazd oczywiście solo bez przyczep, a gdy liczba chętnych była by większa, to może jakiś środek transportu by się dało załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ponieważ my zameldujemy się w Danowskie już we wtorek 26 kwietnia, dlatego też planujemy wypad do Wilna.

W Wilnie jest fajny strzezony parking na ktorym mozna nocowac. Wygod zadnych (prad, woda, WC) nie ma ale jest zaraz kolo katedry wiec praktycznie w centrum.

Wyglada to tak:

IMG_7804.JPG

DSC00872.jpg

 

Wspolrzedne:

54°41'17.11"N 25°17'37.38"E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rniak z tego co sie orientuje to nie ma juz wpisywania dzieci do paszportów rodziców tylko muszą mieć swoje :-] dla dziecka do 3 lat to koszt ok30-40zł :ok: ale pewną informacje będę mógł podać za tydzień lub dwa bo wybieram się właśnie ten "papier" wyrobić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientujecie sie jak to jest z paszportami dla maluchow???w sensie dla rocznego dziecka robi sie paszport???? bo nawet sie nie interesowalem...

 

 

Michał mam już 100% informacje co do paszportów dla dzieci :] i od 2006r nie ma już wpisywania dzieci do paszportów rodziców tylko każdy dzieciaszek od noworodka musi posiadać swój papier Koszt dla dziecka do 3lat to 30zł i miesiąc oczekiwania Do wydania paszportu potrzebny jest wniosek, opłata, dowód osobisty (jeśli był wydany), akt urodzenia i jedno zdjęcie Dzieciom do 6 lat nie pobiera sie odcisków palców Aha i jeszcze jedno; przy składaniu wniosku oboje rodziców musi wyrazić zgode i złożyć podpisy przy urzędniku I to na tyle :ok: tylko na majówke już nie zdąrzysz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś miejsca gdzie można z dziećmi spędzić mile czas? aby się nie nudzili?? i aby im zagospodarować czas bez rowerów?

Bo kościoły to raczej ich nie interesują. zapory? hmm. może jakieś rejsy gdzie i kiedy są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś miejsca gdzie można z dziećmi spędzić mile czas? aby się nie nudzili?? i aby im zagospodarować czas bez rowerów?

Bo kościoły to raczej ich nie interesują. zapory? hmm. może jakieś rejsy gdzie i kiedy są?

 

Pamiętam jak spływaliśmy Rospudą kajakami to tam statki wycieczkowe w okolicach Augustowa pływały z turystami grinser006.gif. Zawsze możesz sam łódkę wypożyczyć i trochę tężyznę fizyczną poćwiczyć hahaha.gif. No i w Druskiennikach masz ten kompleks basenów. Znajomy coś mi ostatnio opowiadał że tam jest najszybsza zjeżdżalnia w Europie cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał mam już 100% informacje co do paszportów dla dzieci :] i od 2006r nie ma już wpisywania dzieci do paszportów rodziców tylko każdy dzieciaszek od noworodka musi posiadać swój papier Koszt dla dziecka do 3lat to 30zł i miesiąc oczekiwania Do wydania paszportu potrzebny jest wniosek, opłata, dowód osobisty (jeśli był wydany), akt urodzenia i jedno zdjęcie Dzieciom do 6 lat nie pobiera sie odcisków palców Aha i jeszcze jedno; przy składaniu wniosku oboje rodziców musi wyrazić zgode i złożyć podpisy przy urzędniku I to na tyle :ok: tylko na majówke już nie zdąrzysz :(

 

dziekuje Tomus za wyczerpujaca odpowiedz :)

aczkolwiek ja i tak nie wiem jak bedzie...Maly narazie ma zapalenie oskrzeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla dzieciaków to gdzieś w miarę niedaleko jest prywatne zoo. przynajmniej było jakiś czas temu. były zwierzęta gospodarskie ale i dzikie typowe dla tamtego regionu. co do spływu to Biebrzą są organizowane, ale nie wiem czy już na majówkę zaczynają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla dzieciaków to gdzieś w miarę niedaleko jest prywatne zoo. przynajmniej było jakiś czas temu. były zwierzęta gospodarskie ale i dzikie typowe dla tamtego regionu. co do spływu to Biebrzą są organizowane, ale nie wiem czy już na majówkę zaczynają.

 

Hippis my akurat mieszkając na wsi zwierząt mamy dość - począwszy od kur-przez-krowy-konie a skończywszy na bażantach i sarnach. Dzika też ostatnio w lesie widzieliśmy.

Coś co by mogli wyładować energię.

Tak jak był skansen I armii wojska polskiego pod Warką.(poszaleli po okopach i "szczelinach" bo tak się fachowo nazywają tamte wykopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypjemy parę piw i zorganizujemy im zabawę :gitara: od nas będzie 3 dzieciaków w wieku od 4 do 9 lat

 

My osobiście myślimy w niedziele o odwiedzeniu Augistowa (jakiś rejsik kanałem lody piwko itp) a tak poza tym to łódka wiosłowa kajak ponton lezak (piłkadla dziecaiaków dla dzieciaków 0 mamy fajną grę w bule możne być dla dorosłych jak i dla dzieci dadzą sobi rade totylko 3 dni w 4 wracamy :przyczepa:)

 

A tak dla nas natura piwko piwka gril itp. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.