Skocz do zawartości

Naklejki z logo Knausiaków


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

nick - XL : L

 

ptaku - 2:2

kit - 4: -

bertosz - 2: -

NICKT - 2:2

jacekwwa - 4:10

gfizyk - 2:2

Maras - 2:2

tomekk - 2:2

Miodzio - 2:2

mas444 - - :1

botax1 - 1:2

bluesmen - 2:2

kubryk1 - 2:1

kartrait - 2: -

Badulix - 1:1

 

WYNIK 30:29 :)

 

Mam już pierwsze info: wielkość naklejek jest uzależniona od arkusza, tak więc naklejki na folii samoprzylepnej + folia na gorąco o średnicy 195mm wyjdą po 5zł, a 95mm po 2zł + koszt przesyłki (jeszcze się nie orientowałem)... Jutro kolega w pracy sprawdzi jeszcze ceny przy trochę mniejszym rozmiarze to podam jutro i zapytam o smycze i kubeczki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickt , czyli cena niższa od pierwotnej :) a jak już będzie ostateczna wycena razem z przesyłką to myślę ,że bedą jeszcze korekty to zamówień na wiekszą ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jutro zobaczę o ile mniejsze byłyby naklejki i wybiorę opcję właściwą :) podam ostateczne rozmiary i ceny wraz z przesyłką. Ponieważ wyjadę w niedzielę na tydzień i nie będę miał dostępu do sieci, to wg zapowiedzi zgłoszenia lub korekty do zgłoszeń proszę robić pod ogłoszonym jutro "cennikiem". Zbieranie zamówień zamykam 6.lutego w niedzielę w samo południe o 12.00. Potem wyślę namiary konta, a w odpowiedzi proszę o dane do wysyłki. Po zaksięgowaniu wpłaty będę sukcesywnie wysyłał naklejki. Po odbiorze przesyłki proszę o potwierdzenie na forum, że dotarła. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

 

Niestety mniejszym kosztem naklejki byłyby dużo mniejsze, więc zamykając temat kosztów:

XL - 195mm - 5zł,

L - 95mm - 2zł

+ przesyłka i mały bonus-niespodzianka 4zł.

 

Proszę o potwierdzenie lub korektę zamówienia na forum, a po 6.02 na PW proszę podać mi swój nick z forum, ilość naklejek i adres do wysyłki, a ja prześlę dane konta. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam naklejki :)

 

 

Uwaga (dodane przez: jacekwwa)

Dotychczasowa lista aktualna. Proszę wpisywać ostateczne potwierdzenia tylko w przypadku zmiany ilości. W takim wypadku proszę o wyraźne zaznaczenie że jest to korekta wcześniej złożonego zamówienia. Wszystkie pozostałe będę usuwał, żeby nie robić bałaganu.

Mariusz proszony jest przed ostatecznym zamknięciem tematu o dokonanie podsumowania.

Pozdrawiam

Jacek

Edytowane przez jacekwwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick - XL : L

 

ptaku - 2:2 - zamówienie na PW doszło

kit - 4: -

bertosz - 2: -

NICKT - 2:2

jacekwwa - 4:10

gfizyk - 2:2

Maras - 2:2

tomekk - 2:2

Miodzio - 2:2

mas444 - - :1

botax1 - 1:2

bluesmen - 2:3

kubryk1 - 2:1

kartrait - 2: -

Badulix - 1:1

 

WYNIK 30:30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick - XL : L

 

ptaku - 2:2 - zamówienie na PW doszło

kit - 4: -

bertosz - 2: -

NICKT - 2:2

jacekwwa - 4:10

gfizyk - 2:2

Maras - 2:6

tomekk - 2:2

Miodzio - 2:2

mas444 - - :1

botax1 - 1:2

bluesmen - 2:3

kubryk1 - 2:1

kartrait - 2: -

Badulix - 1:1

 

WYNIK 30:34 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Kolegów-Knausiaków, jutro idę zobaczyć próbny wydruk logo na folii (Jacku, podobno minimalnie widać lekkie przesunięcia, ale z bliska, na cepce będzie OK - zrobiłeś co mogłeś z tego, co Ci przysłali), postaram się wstawić tu zdjęcie tego wydruku i jak wrócę z ferii po 6.02 działamy z wysyłką - koperty bąbelkowe A4 już dziś kupiłem :bukiet:

 

PS. Wg kolegi (zawodowego grafika) mamy fajne logo :ok:

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.