Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

masz mozejakies fotki tego pierwszego? zapowiada sie ciekawie :hej:

 

Ja proponuje Wyspe Malij Losnij .Na samym początku wyspy przy drodze tuż za przejazdem mostowym z wyspy Cres na Mała Losnij .Po przejechaniu przez most w Osor i przejechaniu około 1/5 km po lewej stronie jest autocamping " Powierzchniowo jest on duży ale własnie to jest jego zaletą że każdy tam znajdzie sobie miejsce jakie chce .Nawet nad samym morzem. Ja osobiscie usadowiłem sie 30 metrów od morza za to blisko toalet i w cieniu o który często sie każdy w Chorwacji prosi .Byłem tam w sezonie a była cisza jak diabli po za tym na miejscu wbrew pozorom jest wszystko -sklepik ,kawiarenka ,,internet .Do pięknego miasteczka spacer plażą 2O minut a droga 15 -scie .W miasteczku są dwa autocampingi ale bron Boże nigdy bym sie na nie nie załapał .Ciasne praktycznie bez plaży ale na dodatek jak sie na niej położysz to jak na basenie wkąpielowym w srodku miasta .U nas na plaży można było sie położyc nawet nago do opalania bo mało ludzi i dużo spokojnych miejsc aby się gdzies położyc spokojnie .No i ceny w Osor były większe .Dam pare fotek z tego autokampingu . Aby dojechac na Cres to najlepiej z wyspy KRK PROMEM Z VOLABINSKA - NA MERAG

post-2228-053064700 1295518434_thumb.jpg

post-2228-026573100 1295518466_thumb.jpg

post-2228-063250200 1295518496_thumb.jpg

post-2228-051320800 1295518557_thumb.jpg

post-2228-094318500 1295518578_thumb.jpg

post-2228-067302900 1295518606_thumb.jpg

post-2228-035832200 1295518628_thumb.jpg

post-2228-002009700 1295519245_thumb.jpg

Edytowane przez artanek58 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę poprosić o link z cenami do tego kempingu i czy to nie przypadkiem

 

http://www.tz-malilosinj.hr/Destinations.aspx?id=Otoci

 

ale jak tam 6,5m przyczepą wjechać?? na prom może się nie zmieścić.. lepiej coś na suchym lądzie lub wyspie połączonej mostem typu Pag.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę poprosić o link z cenami do tego kempingu i czy to nie przypadkiem

 

http://www.tz-malilo...s.aspx?id=Otoci

 

ale jak tam 6,5m przyczepą wjechać?? na prom może się nie zmieścić.. lepiej coś na suchym lądzie lub wyspie połączonej mostem typu Pag.

 

Bez przesady .Prom przewozi autobusy i samochody ciężarowe .Co drugi autokampingowiec jedzie nim takim zestawem jak ty .Załanczam zdjęcie z kolejki na prom.

 

Na te promy to wchodzi wszystko co sie na kołach rusza.

post-2228-099276500 1295522011_thumb.jpg

post-2228-057729500 1295522373_thumb.jpg

post-2228-039957900 1295522861_thumb.jpg

post-2228-076246000 1295522881_thumb.jpg

Edytowane przez artanek58 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączę się do tematu. Czy znacie kemping Pila na Istrii? Szukam czegoś na wrzesień, nie jestem zwolennikiem tak wielkich kempingów ale będę z 2 dzieci jedno 3,5 miesiąca. Dlatego szukam przyzwoitego miejsca i koniecznie na lądzie, wyspy odpadają. HR południową znam dość dobrze ale na Istrii nie byłem.

 

Kemping Pila

http://www.hoteli-punat.hr/ItemDetailsObject.aspx?o=6384&s=6386&j=CRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na camp Puntica w Razanacu nie wjedziecie przyczepą szeroką ponieważ ograniczają wjazd w jednym miejscu mury domów

 

2,5 metra to jest dosyc szeroka nasza miała 2 i zrobiliśmy odwrót

Od Zadaru na pd jest mało campów do manewrowania dużymi przyczepami ale kilka się znajdzie,są to raczej duże campingi ponieważ te przydomowe to z wjazdem i wyjazdem jest problem chyba, ze własciciel ma traktorek i sam wyciaga :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w zeszłym roku na Puntica ,nie było problemu z przejazdem (szerokość przyczepki ok.2.20) ale szersze przyczepki rzeczywiście mogą mieć problem.Zastanawiam się jednak, jak w takim razie przejechały tam olbrzymie kampery ? Chyba że jest jeszcze jakiś drugi przejazd? Należy też wspomnieć ,że jest to nieduży kemp.ale bez własnej plaży . Do plaży trzeba przejść jakieś 200m.Ogólnie jest tam sympatycznie,cichutko ale chyba raczej nie dla rodzin z małymi dziećmi.Samo miasteczko też nie oferuje żadnych atrakcji,pare małych sklepików ,jakieś małe konoby i to wszystko.

Edytowane przez jacek65 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wszystkim którzy wybierają się do Chorwacji z przyczepą polecam zapoznać się z tym postem: http://forum.karawaning.pl/topic/4650-najnowsze-bezplatne-materialy-o-chorwacji-na-2010-rok/page__view__findpost__p__118630

Materiały, które przysyłają są naprawdę rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie podepne pod temat i zapytam... czy w Chorwacji kemping ze stalym przylaczem biezacej wody i mozliwoscia podpiecia spustu pod kanal jest problemem?

na kemping ktory sie wybieram jest taka opcja ale chcialbym zapytac jak ma sie sprawa na innych polach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.korcula-h.../kamp-kalac.php Wyspa Korcula, camping KALAC, -25 min spacerkiem do miasta Korcula.Byłem tam już 3 razy z przyczepą. Całość zadrzewiona- dużo cienia,plaża jedna z piaseczkiem / ale ten piasek to nie taki ''złocisty'' jak nad Bałtykiem/, oraz inne plaże kamieniste. Sanitariaty czyste, ciepła woda praktycznie cały dzień.Na miejscu sklep /troche drogo jak na campingach, ale zaraz za wjazdem zieleniak, dalej studenac:,10 min spacerkiem do przeprawy promowej na Orebic. ok 15 km do Lumbardy / ładne plaże, duży i tani sklep studenac/. Kamping należy do kompleksu hotelowego z basenem z którego można legalnie korzystać.Na miejscu wypożyczalnia skuterów, kort tenisowy, taxi wodne, rowery wodne, kajaki itd.Ogólnie jest spokojnie i ''na luzie''.Promy na wyspe z Rijeki, Splitu, Hwaru, Orebica. Edytowane przez zybog (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 metra szerokosci przyczepa wbrew pozorom to jest problem... nie tylko z wjazdem na kemping ale nawet dotarcie na samym kempingu do wyznaczonego miejsca

jesli nie macie pewnosci czy wasza cepka wjedzie na dany kemping najlepiej wyslac email na kemp - bardzo szybko odpowiadaja nawet o tej porze roku...

na kilka kempingow wysylalem zapytania i udzielaja wyczerpujacych odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.