Skocz do zawartości

CB radio


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie kilka dni temu nabyłem drogą kupna zestawik cb, zrobiłem z nim trasę Wrocław - Lublin jestem naprawdę zachwycony i nie chodzi tu tylko o informację o miśkach, ogólnie atmosfera w eterze jest fajna, choć coraz więcej "trepów" jeździ z cb - chodzi osłownictwo w eterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co jest warte to radio cb

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=185959821&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

 

może lepiej kupić zwykłe

 

chciałbym używać w samochodzie osobowym i kamperze

 

w tym pierwszym nie mam miejsca na zamontowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz samochód osobowy,ale ja nie montowałem cb na stałe,tylko mam je wciśnięte pomiędzy tzw. tunel środkowy,a fotel pasażera w golfie i caddy zdaje egzamin.

Jak wysiadam kładę w to miejsce czapkę z daszkiem i nie widać,że mam cb radio w aucie.

Nie wiem co to za radio które pokazałeś,ale coś takiego małego to raczej nic specjalnego.Ja mam stara onwę,ale polecam to:

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=185723275

 

I zostanie jeszcze na antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten zestawik dla początkującego http://www.allegro.pl/item184263330_radio_cb_cobra_19dxivantenazeszklana_cewkapromocja.html

Co o tym sądzicie zaznaczam chcę sie przekonac czy w ogóle będę używał .Tak na pierwsze kroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by Ci wystarczył,ale zaoszczędzisz 150 złotych,a za pół roku i tak będziesz kupowal antenę,albo samo radio bo będą Cię szumy wkurzały.Szkoda forsy.

Ja mam stare jak świat radio,które zarobiło na siebie 100 razy,a na nowe szkoda mi kasy.

Ja korzystam właściwie codziennie w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek z tego co wiem to z tą anteną często są problemy - lepiej kupić Hustlera.

Co do samego radia - ja śmigam na Cobrze DX 19 IV. Co mogę powiedzieć: radio jest ok, ale nic specjalnego - taka podstawa. W okresie kiedy kupowałem, poszła jakaś trefna partia i wiele osób miało z nim problemy. Przyznam się, że początkowo chciałem unidena 520 który był bardzo polecanym radiem, ale niestety trafił na czarną listę (dosłownie z zakupem spóźniłem się o jeden tydzień).

 

No i tak jak koledzy mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie ma się co zastanawiać i kupić coś lepszego, bo nawet jeśli nie poczujesz klimatu w co wątpię, to łatwiej Ci będzie sprzedać dobry zestawik.

 

No i chyba śmiało można polecić forum www.cb-radio.pl :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stare jak świat radio,które zarobiło na siebie 100 razy,a na nowe szkoda mi kasy.

Ja korzystam właściwie codziennie w pracy.

Z doświadczenia wiem że te nowoczesne radyjka to badziewna masówka dość niskiej jakości (mają kiepską blokadę szumów), jestem przekonany że stare radyjka są dużo lepsze zresztą ich ceny na Allegro świadczą o czymś. Sam używam Alana 48 i antena Lem i w zupełności wystarcza. A różne bzdety w postaci dodatkowych 40 efektowne podświetlenie czy inne bajery zdają się psu na budę kiedy radyjko szumi a po podkręceniu blokady znowu nie odbiera prawie nikogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.