Skocz do zawartości

Bydgoszcz i Okolica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mamy już nowy sezon u schyłku i może byśmy zmontowali nastepne takie spotkanie ,

post-122061-imported-55d62d04-80de-4bfe-bf01-c1fd3c65ff35_thumb.jpg

.Napewno się znajdą chętni ,na chwilke pogadanki w gronie znajomych.Myslę że najlepsza lokalizacja to by była jak ,w zeszłym roku.Adres jak na naklejce,było tam miło i przytulnie na spotkanie.Teraz wszyscy żyja w ciagłym biegu ,także termin najlepszy by był na Sobotni wieczór,co by wszyscy zdążyli ogarnąć z obowiązków.Chętni mogą sie wypowiadac co do terminu, no i czy wogule ich interesuje takie spotkanie,a potem sie pomysli o rezerwacji pomieszczenia.Mysle że frekwencja dopisze :blagac::ok: . Zapraszamy także z ościennych województw,wiem że nam było do was DALEKO ale może w DRUGĄ strone będzie bliżej,hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello!

No widzę że się coś dzieje!

W najbliższej okolicy nie znam miejsca typu -leśniczówka na kilkudniowy pobyt. Chyba że tutaj http://goscieradz.eu/

Po za rożnem w Stopce jest również miejsce gdzie można dobrą rybkę zjeść, chyba nie mają strony internetowej, tyle znalazłem - http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,745,67652468,94989071.html

Nie wiem czy wynajmują osobne pomieszczenia dla grup zorganizowanych. Wstyd się przyznać ale jeszcze tam nie byłem. Z tego co słyszałem, rybka podobno dobra no i "lubi pływać"

Alternatywą może być to miejsce: http://www.gliszcz.eu/ Byłem tam kilka razy, zawożąc grupy dzieciaków na różne imprezy. Wydaje mi się że jest tam dość drogo, no i nie wszystkim może odpowiadać.

Co do terminu spotkania, myślę że trzeba by dać wszystkim chętnym więcej czasu na zastanowienie się i dopasowanie terminów.

Ja na razie nie mogę obiecać że będę obecny bo szukam przyczepy i w najbliższym czasie chcę trochę pojeździć, pooglądać.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojciepalacz.gif. Chętnie się spotkam z wami, ino mi nono.giftermin dobry musiałby przypasic. Kurcze najlepszy dla mnie to sciana.gifnajgorszy dla Californi, ale się coś chiba dopasuje, co??

Niestety 29 stycznia już mam zaplanowany, bilety wykupione. Myślę, że w spokoju coś byśmy dopasowali i można bypub2.gif już pomarzyć o wiośnie526.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy jeszcze( luty i marzec ),coby chętni sobie ustalili wolny sobotni wieczór .Kto będzie miał chęć, to się dopasuje ,bo i tak wszystkim się nie dopasuje terminu.I myśle że najlepsza miejscówka będzie w Stopce ,może znowu nam dadzą cały domek do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by na jakas impre karnawalowa sie wbic, stolik karawaningowy i jakies tanie noclegi zalatwic ??

U mnie np 12.02 za 52zł od pary (w tym jakieś małe przekąski)m juz 2 razy z Monika tam byliśmy i naprawdę super wypady.

Pewnie mnie tu za chwile zjedziecie, ale nic innego mi do bani nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blagac: Witajcie w Nowym Roku!!

Widzę że sezon 2011 zaczyna się gorąco mimo zimna i śniegó :brawo: . Oczywiście załoga Wermy jest zachwycona tym pomysłem i mimo że nasza budka cały czas w trakcie remontu :oslabiony: to my bardzo chętnie na takie spotkanie się wybierzemy i postaramy się dopasować do terminu,który zostanie wyznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widać że tylko kilka załóg jest zainteresowanych tym spotkaniem.Wiemy że czasy są ciężkie i szybkie,i nie wszyscy maja czas na wejscie na forum, a za razem na ,jakieś spotkania.Kolega PAULOS ,po wspólnej rozmowie spróbuje zapytać o osobny domek w zajeżdzie Stopka na 19.02

[ będzie to rocznica zeszłorocznego }, po ferjach {żeby nie było że komuś nie pasi}.Do tych co mam namiar i wiem że nie wchodzą na forum ,wysle sms-a z datą ,ale nic na siłe.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.