Skocz do zawartości

Narty w BUKOVEL Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie o buvel na Ukrainie jest tam nowoczesny ośrodek narciarski 68 km tras świetnie przygotowany ponoć pęczak fuul wypass, chcemy wybrac sie tam z znajomymi w lutym na narty może ktoś tam był i podpowie jak tam jest co warto zobaczyc

jak najlepiej jechać z okolic warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz hotel http://www.pigi.if.ua/ ceny za pojkoj z 2 osoby 90 zł z sniadaniem

http://www.bukovel.com/entertainment to jest osrodek narciarski ski pass ok 500 zł za 5 dni osoba

http://www.bukovel.com/ua/map trasy

generalnie nie ma co jezdzić do austri

ponoć obiad na stoku dla 2 osób z alkocholem ok 80 zł:blagac:

szukam kogoś na forum kto tam był i napisze coś wiece :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bylem w 2006 (z Ukraincami) i stwierdzam ze jestem "za cienki BOLEK" finansowy na tamten teren .

 

Wyciagi byly wtedy w budowie (czesc) hotele czesc juz byla wybudowana , standard bardzo wysoki .

Tylko ta Mafia , pod hotelami staly samochody ufffffffffffffffffffffff i wszedzie security .

 

Tam glosno nie pogadasz i nie poszpanujesz , strzal w pape i powrot do rzeczywistosci na swoje miejsce .

 

Co do jedzenia , hmmmm tam przebywaja ludzie co nie jedza na stoku po 80 pln tylko po 200 euro.(a placi 500-setka i mowi reszty nie trzeba).

 

mimo to przyjemnej podrozy i wspanialych ferii.

pozdrawiam

DAKOTA

 

 

 

 

 

Tu masz hotel http://www.pigi.if.ua/ ceny za pojkoj z 2 osoby 90 zł z sniadaniem

http://www.bukovel.com/entertainment to jest osrodek narciarski ski pass ok 500 zł za 5 dni osoba

http://www.bukovel.com/ua/map trasy

generalnie nie ma co jezdzić do austri

ponoć obiad na stoku dla 2 osób z alkocholem ok 80 zł:blagac:

szukam kogoś na forum kto tam był i napisze coś wiece :blagac:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

đ┐ĐÇđŞđ│đ╗đ░Đłđ░ĐÄ đ▓ĐüđÁĐů đ╗ĐÄđ▒đŞĐéđÁđ╗đÁđ╣ đŻđ░ĐÇĐé đŞ ĐüđŻđżĐâđ▒đżĐÇđ┤đżđ▓ đŻđ░ đ│đżĐÇđŻđżđ╗ĐőđÂđŻĐőđ╣ đ║ĐâĐÇđżĐÇĐé đúđ║ĐÇđ░đŞđŻĐő - đĹĐâđ║đżđ▓đÁđ╗Đî.

 

31 đ┤đÁđ║đ░đ▒ĐÇĐĆ đ┐ĐÇđżĐłđ╗đżđ│đż đ│đżđ┤đ░ Đéđ░đ╝ đ▒Đőđ╗đ░ đżĐéđ║ĐÇĐőĐéđ░ đ║đÁđ╝đ┐đÁĐÇđŻđ░ĐĆ ĐüĐéđżĐĆđŻđ║đ░.

 

 

165403446.jpg

 

ĐĆ ĐÇđ░đ▒đżĐéđ░ĐÄ đ╝đÁđŻđÁđ┤đÂđÁĐÇđżđ╝ ĐüĐéđżĐĆđŻđ║đŞ đŞ đ╝đżđ│Đâ đżĐéđ▓đÁĐéđŞĐéĐî đŻđ░ đ▓đżđ┐ĐÇđżĐüĐüĐő đżĐéđŻđżĐüđŞĐéđÁđ╗ĐîđŻđż đ║đÁđ╝đ┐đŞđŻđ│đ░ đŞ đ▓ĐüđÁđ│đż đ║ĐâĐÇđżĐÇĐéđ░ đĹĐâđ║đżđ▓đÁđ╗Đî

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ĐÇđ░ĐüĐüđ║đ░đÂĐâ đ┐đ░ĐÇĐâ Đüđ╗đżđ▓ đż đĹĐâđ║đżđ▓đÁđ╗đÁ

 

đżĐä.Đüđ░đ╣Đé http://www.bukovel.com/

 

đ▓đÁĐéđ║đ░ đż đżĐéđÁđ╗ĐĆĐů http://forum.bukovel.com/viewforum.php?id=2

 

đż đ║đÁđ╝đ┐đŞđŻđ│đÁ :

đżđŻ đŻđ░Đůđżđ┤đŞĐéĐüĐĆ đ▓ ĐćđÁđŻĐéĐÇđÁ đ║ĐâĐÇđżĐÇĐéđ░, ĐÇđ░ĐüĐüĐéđżĐĆđŻđŞĐĆ :

đ┤đż đ┐đżđ┤ĐŐđÁđ╝đŻđŞđ║đ░ - 150 đ╝đÁĐéĐÇđżđ▓

đ┤đż đ┐ĐÇđżđ║đ░Đéđ░\Đłđ║đżđ╗Đő - 150 đ╝đÁĐéĐÇđżđ▓

đ┤đż WC - 150 đ╝đÁĐéĐÇđżđ▓

đ┤đż đ╝đ░đ│đ░đĚđŞđŻđ░ 1 000 đ╝đÁĐéĐÇđżđ▓

đ┤đż LPG ĐüĐéđ░đŻĐćđŞđŞ - 30 đ║đ╝

 

đ▓đżđ┤đ░ đŞ 220đĺ đ▒đÁĐüđ┐đ╗đ░ĐéđŻđż

đ┤ĐâĐłđÁđ▓ĐőĐů đ┐đżđ║đ░ đŻđÁĐé , đŻđż đ╝đżđÂđŻđ░ đ▓ĐőđĚđ▓đ░ĐéĐî Đéđ░đ║ĐâĐÄ đ░đ▓ĐéđżĐüđ░ĐâđŻĐâ

 

164924283.jpg

 

đ║đ░đ║ ĐÇđ░đĚ ĐüđÁđ│đżđ┤đŻĐĆ đ▒Đâđ┤đÁđ╝ đÁđÁ ĐéđÁĐüĐéđŞĐÇđżđ▓đ░ĐéĐî

 

 

đ║đ░Đéđ░đŻđŞđÁ đŞđ╗đŞ skipass - đ┤đżĐÇđżđ│đż, đŻđż 15 ĐĆđŻđ▓đ░ĐÇĐĆ đĚđ░đ║đ░đŻĐçđŞđ▓đ░đÁĐéĐüĐĆ đ▓ĐőĐüđżđ║đŞđ╣ ĐüđÁđĚđżđŻ đŞ ĐćđÁđŻĐő đ┐đ░đ┤đ░ĐÄĐé. đ» đ╝đżđ│Đâ đ┐đżđ╝đżĐçĐî đ▓đĚĐĆĐéĐî VIP BRILLIANT skipass đŞđĚ ĐÇđ░ĐüĐüĐçđÁĐéđ░ 150 đ│ĐÇđŻ (~ 20$) đŻđ░ 1 đ┤đÁđŻĐî. đíĐÄđ┤đ░ đ▓Đůđżđ┤đŞĐé Đéđ░đ║đÂđÁ đ▓đÁĐçđÁĐÇđŻđÁđÁ đ║đ░Đéđ░đŻđŞđÁ đ┤đż 20.00 đŞ đ┐ĐÇđżĐůđżđ┤ ĐçđÁĐÇđÁđĚ VIP đ┐ĐÇđżĐůđżđ┤ (Đéđż đÁĐüĐéĐî đ▒đÁđĚ đżĐçđÁĐÇđÁđ┤đÁđ╣). đŁđ░ đ║ĐâĐÇđżĐÇĐéđÁ 16 đ┐đżđ┤ĐŐđÁđ╝đŻđŞđ║đżđ▓ đŞ 50 đ║đ╝ đ┐đżđ┤đ│đżĐéđżđ▓đ╗đÁđŻđŻĐőĐů ĐéĐÇđ░ĐüĐü.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

đ┐đż đ┐ĐÇđżđ║đ░ĐéĐâ - đ┐ĐľĐüđ╗ĐĆ 12 ĐüĐľĐçđŻĐĆ ĐćĐľđŻđŞ đĚđŻđ░ĐçđŻđż đĚđŻđŞđĚđŞđ╗đŞĐüĐî Đľ đ║đ░ĐÇĐéđŞđŻđ░ đĚđ░ĐÇđ░đĚ Đéđ░đ║đ░:

 

đ▒Đâđ┤đŻĐľ đ┤đŻĐľ

75 đ│ĐÇđŻ đĚđ░ đ┐ĐÇđżđ║đ░Đé Đüđ┐đżĐÇĐĆđ┤đÂđÁđŻđŻĐĆ ( đ┐ĐÇđŞ đżđ┐đ╗đ░ĐéĐľ đĚ 7.00 đ┤đż 9.00 đ╝đżđÂđŻđ░ đżĐéĐÇđŞđ╝đ░ĐéđŞ 30% đĚđŻđŞđÂđ║Đâ)

 

đ▓đŞĐůĐľđ┤đŻĐľ đ┤đŻĐľ

90 đ│ĐÇđŻ đĚđ░ đ┐ĐÇđżđ║đ░Đé Đüđ┐đżĐÇĐĆđ┤đÂđÁđŻđŻĐĆ ( đ┐ĐÇđŞ đżđ┐đ╗đ░ĐéĐľ đĚ 7.00 đ┤đż 9.00 đ╝đżđÂđŻđ░ đżĐéĐÇđŞđ╝đ░ĐéđŞ 20% đĚđŻđŞđÂđ║Đâ)

đ┤đż Đüđ┐đżĐÇĐĆđ┤đÂđÁđŻđŻĐĆ đ┤đżđ▒đ░đ▓đ╗đÁđŻđż đĚđ░ĐůđŞĐüđŻđŞđ╣ Đłđżđ╗đżđ╝ đĹđĽđŚđÜđ×đĘđóđ×đĺđŁđ×

 

đ┤đż 9.00 ĐÇđ░đŻđ║Đâ đ┤đÁđŻđŻđŞđ╣ Đüđ║Đľđ┐đ░Đü đ╝đżđÂđŻđ░ đ║Đâđ┐đŞĐéđŞ đĚđ░ 190 đ│ĐÇđŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wróciliśmy z nart w bukovel i jesteśmy bardzo rozczarowani ,więcej tam nie pojedziemy!!!

 

Stan dróg asfaltowych taki że mam zawieszenie do roboty to nie można nazwać drogą ,to jedna wielka dziura odcinek 200 km jechaliśmy 5 godzin TRAGEDJA ja nie wiem jak oni chcą przyjąć gości na euro 2012 ośmieszą się na światową skalę , policja to wielka mafia do wyłudzania pieniędzy a jak zobaczą polaków to już sami nie wiedzą ile wyłudzić kasy a jak nie zapłacisz to chcą scholować samochód i straszą że jutro zapłacisz dużo więcej .

 

Jedzenie w najlepszych knajpach tylko zupy i pierogi do zjedzenia mięsa surówki itp. Po prostu nie dało się jeść słone obrzydliwe wszystko polewają jakimś śmierdzącym tłuszczem, nawet naleśniki z serem ze śmietaną polane jakimś olejem nie wiem po co ??? po tych jedzeniach nasze dziewczyny miały gorączkę przez dwa dni nam się udało chyba tylko dla tego ze wieczorami mocno zakrapialiśmy.

 

Sam ośrodek narciarski super, trasy bardzo dobrze przygotowane naprawdę jest gdzie pojeździć i każdy znajdzie coś dla siebie

 

Hotel PIGY fajny pokoje czyste bardzo wysoki standard za niewielkie pieniądze ,ale oczywiście włamano mi się do Inter packa , na każdym kroku chcą cie oszukać, okraść ja osobiście nie polecam niesmak pozostaje

Edytowane przez mp-pp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

đ┤đÁđ╣ĐüĐéđ▓đŞĐéđÁđ╗ĐîđŻđż , đ┤đżĐÇđżđ│đŞ Đâ đŻđ░Đü đ┐đ╗đżĐůđŞđÁ, đ░ đ┐đŞĐéđ░đŻđŞđÁ đŻđ░ đ║ĐâĐÇđżĐÇĐéđÁ đŁđĽđ┤đÁĐłđżđ▓đżđÁ. đčđżĐŹĐéđżđ╝Đâ đ║đ░ĐÇđ░đ▓đ░đŻđÁĐÇĐő đŞđ╝đÁĐÄĐé đ▒đżđ╗ĐîĐłđżđ╣ đ┐đ╗ĐÄĐü đÂđŞđ▓ĐĆ Đâ đ┐đżđ┤ĐŐđÁđ╝đŻđŞđ║đżđ▓ Đüđż Đüđ▓đżđÁđ╣ đ║ĐâĐůđŻđÁđ╣.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wróciliśmy z nart w bukovel i jesteśmy bardzo rozczarowani ,więcej tam nie pojedziemy!!!

 

Stan dróg asfaltowych taki że mam zawieszenie do roboty to nie można nazwać drogą ,to jedna wielka dziura odcinek 200 km jechaliśmy 5 godzin TRAGEDJA ja nie wiem jak oni chcą przyjąć gości na euro 2012 ośmieszą się na światową skalę , policja to wielka mafia do wyłudzania pieniędzy a jak zobaczą polaków to już sami nie wiedzą ile wyłudzić kasy a jak nie zapłacisz to chcą scholować samochód i straszą że jutro zapłacisz dużo więcej .

 

Jedzenie w najlepszych knajpach tylko zupy i pierogi do zjedzenia mięsa surówki itp. Po prostu nie dało się jeść słone obrzydliwe wszystko polewają jakimś śmierdzącym tłuszczem, nawet naleśniki z serem ze śmietaną polane jakimś olejem nie wiem po co ??? po tych jedzeniach nasze dziewczyny miały gorączkę przez dwa dni nam się udało chyba tylko dla tego ze wieczorami mocno zakrapialiśmy.

 

Sam ośrodek narciarski super, trasy bardzo dobrze przygotowane naprawdę jest gdzie pojeździć i każdy znajdzie coś dla siebie

 

Hotel PIGY fajny pokoje czyste bardzo wysoki standard za niewielkie pieniądze ,ale oczywiście włamano mi się do Inter packa , na każdym kroku chcą cie oszukać, okraść ja osobiście nie polecam niesmak pozostaje

 

 

Witam !!

Mam pytanie z innej beczki, czy chrysler jaki posiadasz masz w benzynie i gazie, jak się jeździ, jakie jest spalanie ?. Właśnie sprowadziłam Chryslera T&C 3,8 w benzynie i zastanawiamy się czy Chyslera przystosować do ciągnięcia przyczepy ( nie ma haka i gazu) .Teraz naszą Hobby 440 holujemy fordem Galaxy 2,3 Z góry dziekuję za odpowiedź. yolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.