Skocz do zawartości

Przyczepa do Kangoo


wojtekkangoo

Rekomendowane odpowiedzi

He he he obre sobie załadować bagażówke do 1200

lękłą by mi tak szybko że nie zdołał bym nawet ruszyć.Ale pomysł żeby sprawdzić dobry, jednak kolega ma racje ważniejszy jest opór powietrza powyżej kilku kilometrów.Zobacze najpierw musze hak podpiąć a jak już jestem przy tym temacie to może mi ktoś podpowiedzieć najlepiej Pan "janusz" bo też ma kangoo - czy są jakieś dodatkowe wiązki czy czeba podpiąć się pod wiązki od światełek?Może ktoś inny mi coś poradzi?!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy dziś szczęśliwy dzień!Po przyjeździe do domku noiusienki hak już był w domku.To już pierwsze kroki.

Pozdrawiam.

 

gratulacje

a ja tradycyjnie polecam Angielki:

np taka: http://moto.allegro....1394467627.html

 

za parę tysi więcej niż Niewiadówka masz:

  • łazienka z prysznicem i brodzikiem
  • ciepła woda
  • wc
  • grill, piekarnik, lodówka
  • ogrzewanie gazowe z nadmuchami
  • parę mniejszych ale ważnych gadżetów: czujnik dymu, prostownik na 12V, ładowanie akumulatora z samochodu, itd...
  • mięciutkie kanapy ;-)
  • i masę DMC tylko 880 kg !!, dł 4,4m

o reszcie zalet i wad Angielek poczytaj tutaj: http://forum.karawan..._45#entry161545

 

pozdr

 

PS: aukcja oczywiście przykładowa, gościa od którego ja kupiłem, ale myślę, że bliżej siebie też znajdziesz coś ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy haczyk już założony, elektryka podpięta.Zostało tylko jazda do przeglądu i do wydziału komunikacji.Puźniej zobacze jak działa pod przyczepką czy wszystko jest ok.Jak go zamontowałem to sprawdziłem kontrolką i działało al wiadomo że wszystko wyjdzie w praktyce.No tak jak pisałem pierwsze kroki już postawione w tym kierunku.:blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy haczyk już założony, elektryka podpięta.Zostało tylko jazda do przeglądu i do wydziału komunikacji.Puźniej zobacze jak działa pod przyczepką czy wszystko jest ok.Jak go zamontowałem to sprawdziłem kontrolką i działało al wiadomo że wszystko wyjdzie w praktyce.No tak jak pisałem pierwsze kroki już postawione w tym kierunku.:blagac:

 

 

Elektryka pewnie klasyczna socjalistyczna (7 pin) a trzeba bylo moze zalozyc 13 pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego klasyczny 7 pinowy wtyk ale co tam mam nadzieje że starczy.A co do jazdy to dziękuje kolego, nie będe warjował - raczej spokojny ze mnie człowiek tym bardziej że wiadomo ślizgo.No budy na kołach to nie mam ale jest łudeczkja na ryby i lekka przyczepka na pierdoły!

Pozdrawiam zdam relacje jak było!

:blagac::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kolego za tę informacje.Tak też właśnie myślałem że zagraniczne mogą być na lepszym wypasie.Pozdrawiam.

 

Jak masz czas to polecam

http://www.wpcaravans.pl/?id=produkty&sub=przyczepy&PHPSESSID=q9c8acolr2tk96mc98ghcndnc7

tylko dokładnie sprawdzaj co wkładają ci do przyczepy (z dodatków)

za to nie polecam

http://forum.karawaning.pl/topic/3278-wilamow-k-szadku-30-km-od-lodzi/

byłem tam wiosną i takie zgniłki jakie mieli to ręce opadają za 14000 chcieli mi sprzedać Burstner z 83r. 4osobowego z sparciałą gąbką.

zresztą poczytaj sobie na forach.

AA i jeszcze jest gość z Piotrkowa Trybunalskiego (on sprowadza na zamówienie.) ma drogo ale zadbane oglądałem kiedyś na łódzkiej giełdzie od niego jak będziesz chciał namiar to wykopie wizytówkę.

Ale polecam Angielkę super wypas super aranżacja wnętrza i super materiał na obiciach. :blagac: no piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macieku ale taką łatwiej, szybciej założyć dla warsztatu. Niektóre to nawet proponują "bezinwazyjne wpięcie się do instalacji" w lampie. A 13 pin to już trzeba szukać "+" po stacyjce i takie tam.

 

Ja bym nie polecał WPCaravans. Miałem okazję tam być i nie podobało mi się podejście sprzedawców musisz być czujnym, o tu znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macieku ale taką łatwiej, szybciej założyć dla warsztatu. Niektóre to nawet proponują "bezinwazyjne wpięcie się do instalacji" w lampie. A 13 pin to już trzeba szukać "+" po stacyjce i takie tam.

 

Ja bym nie polecał WPCaravans. Miałem okazję tam być i nie podobało mi się podejście sprzedawców musisz być czujnym, o tu znalazłem.

 

hmm. fakt czujnym trzeba być u nich - złote słowa - ale gdzie nie trzeba. mnie nacieli na łóżko piętrowe i na stolik mały na tył. (wyjęli jak poszedłem płacić fakturę)

ale za dwa tygodnie dosłali z środkami czyszczącymi do toalety kasetowej. dlatego uważam że są w porządku. Ale tak jak mówią bądź czujny.

pojeździj pooglądaj nie podpalaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy bede sprawdzał wszystkie wasze propozycje a uwagi wezme sobie " do serca" bo wiadomo łatwo wejść w g... ale puźniej z niego się wykaraskać to już nie tak łatwo.Zresztą kupić zawsze było łatwo gożej puźniej się pozbyć "problemu".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beksa.gif ale kicha byłem dzisiaj zalegalizować hak.W stacji kontroli i w wydziale komunikacji poszło ok ale moge ciągnąć tylko 590 kg z hamulcem najazdowym a 400 bez hamulca.Nie jest to za wiele pytanie czy coś znajde dla 3 osób w tej wadze?

Pozdrawiam.( i wyszło na moje tak jaj obliczyłem a łudziłem się nadzieją że około 900 będe mógł ciągnąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe,myślałem że auto o większej masie może ciągnąć większy ciężar.

Mój partner ma taki sam silnik.waży 1080 a może ciągnąc 800 z hamulcem.

Jednym słowem coś tu nie gra.Auta praktycznie identyczne a zupełnie inny uciąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.