Skocz do zawartości

Zwierzęta na zlocie :)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

wprawdzie nie powinienem nic tutaj pisac, bo nie bedzie mnie we Zdworzu (a watek to zwierzeta na zlocie :) ) ale jeszcze napisze, ze z powodu malych nieroztropnych dzieciakow nasze koty od 4 lat nie kempinguja i musza biedaki latem po 3 dni same w domu siedziec :)

mam nadzieje, ze juz niedlugo dzieci beda potrafily pilnowac koty, zeby nie wyskoczyly z przedsionka przyczepy...

 

a tak swoja droga poki kociaki jezdzily to fartuch przedsionka byl dokladnie uszczelniany, w oknach siatki i "oczy dookola glowy" przy otwieraniu przedsionka... to dosyc "upierdliwe" ale koty tak kochaja nasze sosny, jalowce, grzyby, slonce i wiatr- trudno odmowic :-]

 

a ze koty ladne? wiem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam dachowca, ale gdzie jemu do arystokracji.

 

 

A w sumie to jakaś hybryda : wygląda jak kot a łazi i zachowuje się jak pies.

 

No i on organicznie nie znosi jazdy samochodem :-]

 

 

Też mam kota dachowca... identyczny ma objaw. Każda podróż samochodem kończy się jak przedawkowanie alkoholu :) Dlatego zwierz siedzi w domu... kiedyś dla taty ładnie gajer załatwiła :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze wychodzily na smyczy w lesie (w gdansku absolutnie, bo pies za psem chodza, ludzie, samochody- koty sie boja), ale problem polega na czym innym: w domu masz drzwi stale zamkniete i koty sa bezpieczne, nad jeziorem czesto sie chodzi tam i z powrotem, a w upaly trudno zamykac przyczepe czy przedsionek

jak jest chlodniej to niby mozna zamykac, ale dzieci kraza non stop- w poprzednim przedsionku nam sie zamki az ze szwow wyrywaly :-]

 

podam Ci potem na pw linka do zdjec, gdzie beza chodzi na smyczy po lesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje sie dyskryminowany na tym forum

wszedzie tylko pies i pies, a u mnie koty... :)

fakt, ze trudno zabrac koty na kemping, ale da sie :-]

 

Przy odrobinie samozaparcia...

 

imgp6016wi7.th.jpg

 

imgp6026wk5.th.jpg

 

sprawuje sie rewelacyjnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janus: twój syjam jest boski :)

tylko wiesz, on jest wierny jak pies :-]

persów ani norwega nie utrzymasz luzem :-]

 

Tak, ale ona (Thajka) jest mixtSyjama więc nie do końca sie blisko trzyma. W ubiegłym roku sąsiadom weszła na przyczepę w nocy i obudziła ich dopiero w momencie wstawiania łebka do środka przyczepy przez wywietrznik dachowy, a żeby było "weselej" było to nad łóżkim, w którym spał ich 2-letni synek. :)

No nie mieli rano wesołej miny i potem juz wypuszczałem kotkę kiedy się dobrze rozwidniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać :)

http://www.ciekawostki.jeja.pl/skutki/08.php

 

 

robisz mi antyreklame piwa które współprodukuję :-]:-]:-]:) hihi

 

[ Dodano: Sro 14 Lut, 2007 06:09 ]

Hej! Na prośbę kolegi Baja02 zamieszczam fotki jego pupilka:-)

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5072811068c64765.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e142bb75ccdebc48.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e499e14212ad64a.html

 

 

 

Poproszono mnie nieco wcześniej o zamieszczenie, ale miałem z tym problemy... mam nadzieję, że zwłoka została naprawiona. Pozdrawiam! :-]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Baja02: to Twoja dzialka? jesli tak- zazdroszcze :) a dla psa :):)

 

[ Dodano: Sro 14 Lut, 2007 09:33 ]

robisz mi antyreklame piwa które współprodukuję

 

mozesz cos wiecej? maczasz palce w Tyskim? :-]

 

[ Dodano: Sro 14 Lut, 2007 09:37 ]

Tak, ale ona (Thajka) jest mixtSyjama więc nie do końca sie blisko trzyma.

 

ale widac na tyle dobrze, ze sie nie boisz jej wypuszczac

 

nasza trojeczka puszczona luzem, niechybnie przestraszona przez glosniejszych czworonogich przyjaciol :-] poszla by w dluga i moglby byc problem

 

jestem ciekaw czy forumowicze maja jeszcze inne zwierzeta na kempingu nic najpopularniejsze psy i koty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11 napisał/a:

 

robisz mi antyreklame piwa które współprodukuję

 

 

mozesz cos wiecej? maczasz palce w Tyskim?

 

 

Dokładnie :) Nie tylko w tyskim... w żubrze, lechu i dębowym też (i 2 innych lokalnych markach piwa) :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.