Skocz do zawartości

Forum CamperTeam zawieszone


Ted69

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ,że tutaj piszę o takich sprawach ,ale Tadziu nie poznaję cię ,uważałem ,że jesteś już dojrzałym facetem ,a okazuje się ,że jesteś bardzo flagowym ,Adaś nie pisz głupot lubię cię ,ale w realu ,na forum CT udało ci się być upierdliwym gnojkiem ,na pewno na tym forum Tomi wyczuje twój charakter i od razu cię wy**** z tego forum

pozdrawiam Tadzia i Adasia i pamiętajcie ,że brudy się pierze u siebie ,a nie u sąsiadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,że tutaj piszę o takich sprawach ,ale Tadziu nie poznaję cię ,uważałem ,że jesteś już dojrzałym facetem ,a okazuje się ,że jesteś bardzo flagowym

 

Przykro mi ale nie znam tego okreslenia. Moglbys mi wyjasnic jego znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,że tutaj piszę o takich sprawach ,ale Tadziu nie poznaję cię ,uważałem ,że jesteś już dojrzałym facetem ,a okazuje się ,że jesteś bardzo flagowym ,Adaś nie pisz głupot lubię cię ,ale w realu ,na forum CT udało ci się być upierdliwym gnojkiem ,na pewno na tym forum Tomi wyczuje twój charakter i od razu cię wy***** z tego forum

pozdrawiam Tadzia i Adasia i pamiętajcie ,że brudy się pierze u siebie ,a nie u sąsiadów

 

Tadeusz jak będzie nam dane spotkanie w tedy pogawędzimy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku , ja nie jestem zainteresowany tu wywlekaniem syfków CT , Ty kolejny dzień używasz w stosunku do mnie wyrażań i określeń , których ja do przyjaciela nigdy bym nie użył .... proszę przestań , zauważ , że Ty teraz tu brzydko mówiąc "trzodzisz" .... nie warto , a przepowiadanie przyszłości zostaw może wróżce Pelagii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz jak będzie nam dane spotkanie w tedy pogawędzimy

pozdrawiam

 

no , no i nawet naciskanie na klawisze masz inne szkoda ,taki czujesz się obrażony ,Adaś trzymaj tak dalej ,już nawet w realu boję się spotkać z Tobą

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mozecie sobie tu byc a nawet moze i dobrze, ALE - OBIECACIE ze:

 

1) Nie bedziecie tutaj zakladali zadnego nowego P-cos tam. Nie bedzie zadnych rzecznikow ani prezesow.

 

2) Umawiamy sie, ze zarowno jezdzenie na wakacje kamperem jak i autem z przyczepa jest TAK SAMO fajne i NIKT nie jest madrzejszy i wazniejszy.

I sie to wszystko razem nazywa karawaning. ( ang.caravaning )

 

3) I sie nikt znadto nie wymadrza, nie krytykuje straszliwie jak sie glupote napisze, bo kazdemu sie zdazyc moze i przepraszam w razie czego trzeba powiedziec. I zeby sie nie przerodzilo w forum jednego czlowieka....

I cukrowanie jest tez niemile widziane...

 

4) Macie pisac fajne relacje z wypraw, takie jak pisaliscie na camperteamie.

 

5) Nie bedzie mega zlotu, za to jak najmilej witamy relacje z kameralnych spotkan, a juz w ogole jak sa polaczone ze zwiedzaniem okolicy obojetnie, czy na rowerach ( bez kaskow i kamizelek odblaskowych ), czy kamperami, czy autami, czy na piechote, no to super w ogole, i nie pytamy sie o wszystko policji, strazy miejskiej ani nie wysylamy glupich pytan do firm ubezpieczeniowych ani sie nie pytamy o zadne obowiazkowe przeglady, bo to skutkuje ZAWSZE jedynie podwyzka oplat - dla wiekszosci jest to jasne chyba w tym kraju...

 

No i to tyle,

 

Witam Was na forum.

 

Jacek.

 

Bo takimi aniolami, to tam nie byliscie przeciez...

 

A kolega Arcadarka to proszony jest o powstrzymanie sie od stosowania " wyrazow " lub pisanie po trzezwemu.

Bo sie nie przyjedziemy tam naprawiac. Inni tez naprawiaja stare przyczepy i kampery a i doradzic cos potrafia...

 

I jak tak bedzie, to ja obiecuje, ze juz nigdy nie bede uzywal okreslenia na kamperowcow jako milosnikow nocowania pod smietnikiem lub supermarketem...Bo w zasadzie robimy podobny sport, tylko troche inaczej.

 

Aha, i prosba jest taka, zebyscie jak juz stoicie na kempingu, to zebyscie nie wypuszczali szarej wody tam gdzie stoicie te dwa dni, bo my stoimy tam na przyklad tydzien albo dwa i potem nasze dzieciaki albo nasze psiaki albo i my sami musimy wachac to bloto, po prostu podstawcie kubelek pod rure spustowa i wylejcie to raz na dzien, my tak robimy to i Wy tak mozecie...Co do szosy, metody kropelkowej albo rowu, nie czepiam sie, ale litosci, nie na kempingu...Bo mnie generalnie kampery sie tez podobaja, choc jakby wole przyczepe ale to juz jest opinia indywidualna.

 

Tak na marginesie, ciekawe kiedy Polski Caravaning, pismo takie, dostrzeze jak polski karawaning wyglada...Jedno pisemko juz padlo niestety, tez pisalo tylko dla wybranych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milosnikow nocowania pod smietnikiem lub supermarketem...Bo w zasadzie robimy podobny sport, tylko troche inaczej. :sciana:

 

Aha, i prosba jest taka, zebyscie jak juz stoicie na kempingu, to zebyscie nie wypuszczali szarej wody tam gdzie stoicie te dwa dni, bo my stoimy tam na przyklad tydzien albo dwa i potem nasze dzieciaki albo nasze psiaki albo i my sami musimy wachac to bloto, po prostu podstawcie kubelek pod rure spustowa i wylejcie to raz na dzien, my tak robimy to i Wy tak mozecie...:mikolaj:

Co do szosy, metody kropelkowej albo rowu, nie czepiam sie, ale litosci, nie na kempingu...

:look: :look: W życiu bym WAS nie podejrzewał o takie stwierdzenia na temat kamperowców........musieli CT przymknąc żebym się o tym dowiedział.......fiu,fiu :look:

Mam zbiornik na szarą wodę 50 litrów stoję średnio tydzień zanim muszę spuścić ścieki,coś kolega chyba przesadził :ok: .Podejrzewam ,że to jednak to był tylko żart......;):banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja w ogole nie mam takiego zbiornika, ale zawsze mam kubelek, niestety nie raz sie przekonalem...

Szczegolnie po nocy, jak nie padalo, zdjecia tez mam, i nie mowie, ze to tylko nasi tak robia, Niemcy i Holendrzy tez

aniolami nie sa, Ty stoisz tydzien, to masz wstyd, jak sie stoi jedna noc to wstydu i kultury nie ma...

 

Jacek.

 

Ale dla rownowagi, z przyczep, tez mi sie zdarzylo takie obrazki widziec, jednak po czasie nabierali rozumu, szczegolnie jak spadek terenu byl pod wejscie i goraco bylo to muchy sie zlatywaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jacel l" dziękujemy za lekcję wychowania :mikolaj:

 

Ale cała ta lekcja dotyczy wszystkich carawaningowców :sciana:

 

Każde forum ma swoje zasady to chyba każdy wie :ok:

 

Ja ten nie pokorny już od kilku lat jestem tu i tam i wiem jak to wygląda :look: najgorzej jak niema żadnych zasad a później są jakieś wymyślone :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem kto przyłożył rękę :haha:

 

cytat ze strony CT: "Administracja forum camperteam.pl otrzymała od następujących użytkowników łącznie 17 czerwonych kartek : pirat666 - 1, roger - 4, Adi - 6, ptasznik - 1, Ted69 - 1, łoś - 1, Kuba L. -1, tolo61 - 1, Andrzej 73 - 1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.