Skocz do zawartości

Forum CamperTeam zawieszone


Ted69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jako ze Forum Camperteamu zostalo zawieszone (o powodach wole tutaj nie pisac) - zapraszam chetnych na nowe, zapasowe, tymczasowe (mam nadzieje) Forim

https://groups.google.com/group/ForumKamperowe/topics?hl=pl&pli=1

 

Pozdrawiam - Ted

 

EDIT.

Zmienilem nazwe grupy - obecna to ForumKamperowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Ted69 .... zbieramy się tu teraz i może zostaniemy bo tam...... szkoda gadać . Inny układ ale damy radę

 

 

Adamie - tutaj jestesmy tylko goscmi, na dluzsza mete (a wyglada na to ze to potrwa co najmniej do nowego roku) to moze byc troche meczace dla kolegow z karawaningu.

Zreszta - ludzie zaglosuja "nogami". Grupa na GOOGLU jest zalozona, nie ma moderacji itp "bajerow", zapisywanie sie jest otwarte

ZAPRASZAM :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też sie zdziwiłem i wqrzyłem bo chce jechac na narty, potrzebuje trochę info a tu taki ZONK :mikolaj:

 

 

 

 

Witam

 

jako ze Forum Camperteamu zostalo zawieszone (o powodach wole tutaj nie pisac) - zapraszam chetnych na nowe, zapasowe, tymczasowe (mam nadzieje) Forim

https://groups.googl...is/topics?hl=pl

 

Pozdrawiam - Ted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej dwa razy zastanowić sie przed napisaniem postu niż rozpiepszać to co całkiem nie złe było.

 

Jest ktos kto tamto forum zamknal. bo sie obrazil, czy, jak pisze w komunikacie - zaakceptowal bana :mikolaj: Nie musze chyba pisac nicka tej osoby.

Ja tylko zalozylem tymczasowe miejsce na wymiane mysli i doswiadczen. Zgadzam sie ze nie warto tamtego niszczyc - wszak informacja tam zawarta jest bezcenna ale coz,

niektore osoba majace dostep do "czerwonego guzika" postanowily z niego skorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.