Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnym nie mozna byc niczego.

 

A widzisz ;)

Ale jakos angielki sa niedoceniane.

 

Nieprawda, docenili je handlarze i dlatego mają taką, a nie inną opinię na rynku.

To chyba moja jest nie dopieszczona bo jakas taka sucha.:-)

Może tylko przed Tobą udaje :P

Sam przecież pisałeś:

Pewnym nie mozna byc niczego.

:]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz racje. Ale ze jej sie chce cztery lata udawac.

Jeśli jest w tym dobra, a uwierz - "one" to potrafią. :look:

Może być też tak, że źle odczytujesz sygnały lub wcale ich nie dostrzegasz ...

Nie można jednak wykluczyć sytuacji, że jest wyjątkowa, więc jeśli tak by było, to dbaj o nią (też wyjątkowo). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie się "wypisałem" z klubu angielek ;) Oby nowemu właścicielowi służyła równie sucho co nam.

Jeśli najdzie nas ochota na powiększenie przestrzeni życiowej kamperka to na bank znowu kupimy angielke. Bo to fajne przyczepy są ;) (chyba, że się oczekuje szczelności od przyczepy za 500e...)

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zastanawiam się nad zakupem przyczepy angielki. 

Znalazłem sprzedającego w miejscowości Prochowice koło Legnicy, czy słyszeliście może coś na jego temat?

Przyczepki z jego ogłoszeń wyglądają na zdjęciach "pozytywnie", ale jak wiadomo na zdjęciach wszystko może wyglądać "lepiej".

Jedno z jego ogłoszeń:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-eccles-diamond-se-CID5-IDkz5g2.html#8157cac7d1;promoted

Proszę o wsparcie bardziej doświadczonych, z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie,czy orientuje się ktoś jakiej grubości jest pianka pomiędzy płytami podłogi?

Witam.

U mnie wyszło ok. 32 mm (ok. 1 1/4") ale pomiar jest dość problematyczny w przypadku tzw. "wydeptania" pianka odspaja się od górnej i dolnej sklejki i dodatkowo ulega sciśnięciu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam nie dawno kupiliśmy Angielkę  jak w opisie  i jesteśmy mega  zadowoleni jest wszędzie sucho jak pieprz  i wszystko w oryginale  nie była niestety tania ale to nie jest najważniejsze  Duża wygodna i ma wszystko co powinna mieć  wypasiona przyczepa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Znalazłem sprzedającego w miejscowości Prochowice koło Legnicy, czy słyszeliście może coś na jego temat?

Przyczepki z jego ogłoszeń wyglądają na zdjęciach "pozytywnie", ale jak wiadomo na zdjęciach wszystko może wyglądać "lepiej".

 

 

Odgrzewając kotleta, tam właśnie jadę w piątek po odbiór pierwszej, w dodatku angielskiej.

Przedział cenowy 8000-12000(z tego co pamiętam)

Zajrzałem do wszystkich, wrażenia pozytywne(okiem laika i bez wnikliwości)

Roczniki były od 97 (pierwsza na zdjęciu) przez 96 do 99. Dmc od 1160 do prawie 1300kg (ostatnia- full wypas w środku (IMO!))

 

Zdjęcie z placu:

post-26790-0-73160200-1496783397_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewając kotleta, tam właśnie jadę w piątek po odbiór pierwszej, w dodatku angielskiej.

Przedział cenowy 8000-12000(z tego co pamiętam)

Zajrzałem do wszystkich, wrażenia pozytywne(okiem laika i bez wnikliwości)

Roczniki były od 97 (pierwsza na zdjęciu) przez 96 do 99. Dmc od 1160 do prawie 1300kg (ostatnia- full wypas w środku (IMO!))

 

Zdjęcie z placu:

Przyczepka, którą ja tam kupiłem okazała się być w całkiem dobrym stanie. Pozytywnie zaskoczyło mnie wyposażenie (nierozszabrowane), wszystkie urządzenia działają (po małym czyszczeniu).

 

Z pewnością warto sprawdzać podłogę w tych przyczepach. Z tego co ja pamiętam, w kilku egzemplarzach podłoga była bardzo miękka przy chodzeniu (w szczególności w łazience oraz przy wejściu), również łączenia podłogi z tylną ścianą w niektórych były...niezbyt szczelne...delikatnie mówiąc.

Ogólnie myślę że warto jechać oglądnąć. Albo coś się trafi ciekawego, albo zawsze można nabierać doświadczenia przy oglądaniu.

 

Jeszcze na koniec napiszę jedną ważną rzecz. Jeśli przyczepka nie będzie miała tabliczki znamionowej (tak jak miała moja) to bez rzeczoznawcy się nie obejdzie. Koszta może nie są powalające, ale czasu trochę schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.