Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy może ktoś ma wzór umowy kupna sprzedaży dwujęzycznej polsko angielskiej?

Będę wdzięczny za podesłanie.

Pozdrawiam

Witam!

post-8228-0-03657800-1472732124_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  jak tam  wymyśliłeś jak wykorzystać to gniazdo ?  Może da się wstawić jakies gniazdo 12V  samochodowe ?

A może je zostawić i jakąś przejściówkę kupić istnieje coś takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby udało się zakupić  oryginalny  angielski   wtyk 12V   można byłoby  dorobić  na kablu gniazdko samochodowe 12V - ale nigdzie (ebay)  nie trafiłem na ofertę takich wtyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj:

http://www.ebay.co.uk/itm/161791843297.

Ale i tak bym zamienił na zwykłe gniazdo zapalniczki.

 

 

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

A tutaj? :

http://www.ebay.co.uk/itm/221934218225

 

Ale i tak bym zamienił na zwykłe gniazdo zapalniczki.

 

 

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem poza domem a wracam dopiero w sierpniu wiec mam prosbe , Kolego czy moglbys sprawdzic szerokosc pomiedzy wtykami???

 

Dawno nie było mnie na forum i przegapiłem Twoją prośbę, jeżeli nadal Cie to interesuje to sprawdzę w przeciągu paru dni ;)

Niestety prośba Adminów o wydzielenie pod forum dla angielek, została przez adminów pominięta... Może jak byśmy się w końcu wszyscy wzięli i zasypali admina prośbami, to by coś pomogło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad angielką.Taką:

http://www.postadsuk.com/coachman-480-4-mirage-1996-top-of-the-range-van-when-new-ideal-starter-van-lots-of-extras-inc_80229-4.html

Oczywiście nie tą z ogłoszenia, ale ten dokładnie model/kolor itd. Ta nad którą się zastanawiam nie jest wystawiona nigdzie więc zdjęć nie podeślę.

Wygląda ok. Wyposażenie przeraża. Ilość wszystkich regulatorów/włączników/kombinacji, ciepła woda, przetwornice, nawiewy, pompki, grile, piekarniki itd..

Martwi mnie wilgoć, przeczytałem już 3/4 tego wątku i trochę mnie przerażają przygody niektórych z angielkami, ale może warto zaryzykować... Tutaj prysznic i łazienka wygląda ok, jedyne co martwi to nieco uginająca się podłoga ale tylko przy kuchence gazowej. Możliwe że to nie od wilgoci tylko zwykłe zużycie... Jeszcze zauważyłem miękkie miejsce (ale suche) tuż pod oknem, ale nie całym, tylko w narożniku okna, z przodu. Do bakisty to nie doszło, tam jest sucho, jest to tylko kilka cm kwadratowych. tak przynajmniej wymacałem...

Zastanawia mnie sprawa techniczna, a mianowicie podłączenie pompki wody. Jest ona wpinana z boku przyczepki i wkładana do zewnętrznego zbiornika na wodę. Planuję raczej poza kempingami być, więc u mnie takie coś nie przejdzie, że aby przemyć sobie gdzieś w trasie ręce trzeba wyciągać będzie zbiornik z wodą, podłączać pompkę itd. Odpada. Czy przerobienie tego na jakiś zbiornik umieszczony gdzieś pod siedzeniem jest trudne? To przyłącze wody wyglądało na solidne, nie zwróciłem uwagi czy tam są jakieś reduktory ciśnienia czy coś w tym stylu, bo to pewnie jest typowe dla angielek, stąd właśnie moje pytanie... Myślałem nad zbiornikiem w bakiscie ale niestety tam miejsca jest baaardzo mało. Ledwo małe butle się mieszczą...

Jeśli ktoś ma taki model to proszę o informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie bakistę, tam może być drugie przyłącze wody. Tak jest w moim Elddisie.

 

No właśnie szukałem tam, ale nie znalazłem. Zresztą tam jest tak mało miejsca, że musiałby być jakiś dedykowany zbiornik, ze względu na specyficzne otwieranie się pokrywy bakisty. Fakt, jest solidne i trwałe, ale ten system zajmuje dużo więcej miejsca i jak coś wsadzisz do bakisty to może się okazać że nie uda się zamknąć pokrywy bo zawiasy/prowadnice się nie  mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.