Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymontowałem piekarnik i zamontowałem mikrofalę.. pięknie wygląda i pasuje... zdjęcia potem. zaślepiłem przewód gazowy sprawdziłem szczelność usztywniłem i mam mikrofalę w której mogę podgrzewać jak przyjdziemy z plaży. :mikolaj: szerokość jest u mnie odpowiednia. Piekarnik był marki "ROSE" coś takiego.. Co do kształtu to mają ponadczasowy i tak jak mówisz wyróżniają się od holzniemieckich przyczepek. :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem abi 2 osiową a teraz mam inny angielski wynalazek 1 osiowy ............... stosunek jakości / wyposażenia do ceny jest rewelacyjny. Za knausa czy innego faszystę z 2007 roku o długości 660 musiałbym dać co najmniej 50-60 tys a za angola dałem stanowczo mniej. Oczywiście nie ma róży bez kolców ale i tak wolę angielki :-)

 

 

i jestem bardzo "za" założeniem klubu angielek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z wywaleniem piekarnika jest OK muszę poszukać w sklepach bo mam wrażenie że częściej użyję mikrofali niż piekarnika a co wy sądzicie?

 

Tego nie zrobisz w mikrofali.

Ja preferuję piekarnik inni mikrofalę.

Liczy się gust każdego z osobna.

post-1808-021350500 1293884616_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mikolaj: ale opiekacz został i podgrzewacz do zapiekanek wiec i skrzydełka można podpiec choć do tego służy mi grill i tak jak kolega stwierdził w przyczepie raczej ciężko wytrzymać kiedy piekarnik nagrzeje do 200st. :sciana: obiecana fotka.:ok: (zimno wieje a ja zaglądam do budki czy wszystko w porządku i zdjęcia robię.. :banan: <maniak>

Zużycia gazu przy mikrofali zero - prąd wliczony w Parcele :look: kuchenka 800W wiec bezpiecznik nie wywali :look: Oszczędność .

PS. schodzimy z tematu klubu Swift i inne Piękne Angielki.. :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w swift challenger nie wejdzie przez luk w poziomie. średnica butli 31,5cm a otwór bagażowy 29,7 :ok: nie mieści sie :blagac: szkoda bo w pionie by weszła ale nie będę ciął budki. :ok:

 

a próbowałeś takie BP ? http://www.bp.com/ge...ntentId=7044762

śr butli: 305mm

wys: 571mm (stalowa BD-11 ma 590mm)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wejdzie nawet BP - 0,5 cm brakuje. ale tak jak pisałem podnoszę przodek do góry na kółku wturlam pod nią butle, potem pod kątem wsuwam ją do pionu po lewej albo po prawej stronie bo mam takie otwory jak wyjąłem plastikowe uchwyty po angielskich butlach. tylko muszę jeszcze sobie uchwyt zrobić aby nie walała się w luku. a na czas podróży mam dwie 2kg które pięknie pasują. :blagac: aaa zapomniałem dodać że te 29,7 to jest już po wyjęciu uszczelki bo to 7mm :ok: każdy cm był dla mnie ważny :ok: i nic... :ok: jak się ociepli i śnieg zniknie wstawię fotki lub film.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z forum przedni. Posiadacz angielki-pozdrawiam.

ps. mikrofala i owszem faktycznie jak co kto woli. Mi osobiście sprawdza się opiekacz w leśnej kniei i nad jeziorem (brak dostępu do prądu). Natomiast podczas aktywnego wypoczynku czy postoju na kempingu i szybkie przygotowanie posiłku super sprawa. :blagac:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dla równowagi i różnorodności, chciałbym zaproponować założenie drugiego Klubu Sympatyków Marki np. SWIFT.

 

Kilku użytkowników Swiftów widziałem. Do grupy Swift, możemy zaliczyć również: Abbey, Sprite, Bessacarr, Ace. Albo można też rozszerzyć na Klub Sympatyków Angielek. Angielskich przyczep jest coraz więcej na rynku, a mają one bardzo specyficzne rozwiązania. Wielu z nas poszukuje instrukcji obsługi lub części zamiennych.

 

Na początek sprawdźmy jakie będzie zainteresowanie, a później zobaczymy co z tym zrobić.

 

pozdr

 

Mam już wyskrobane LOGO :blagac:

Oczywiście propozycja.- jak macie znaczki ABI i innych angielek puszczajcie na PW to dołożę do Loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wyskrobane LOGO :blagac:

Oczywiście propozycja.- jak macie znaczki ABI i innych angielek puszczajcie na PW to dołożę do Loga.

 

a mnie się takie podoba (bo "swift" znaczy "szybki"), kolor chyba bardziej.

i do tego bym dołożył znaki graficzne producentów

pozdr

post-5201-032028200 1294425779_thumb.jpg

post-5201-014013000 1294425952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się takie podoba (bo "swift" znaczy "szybki"), kolor chyba bardziej.

i do tego bym dołożył znaki graficzne producentów

pozdr

 

fajne :blagac: tylko czy będzie się kojarzyć z cepkami ? :ok:

Kolega mi załatwił dwa arkusze A4 abym sobie zrobił naprasowywankę jak już będzie ustalone i założone na forum :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne :blagac: tylko czy będzie się kojarzyć z cepkami ? :ok:

Kolega mi załatwił dwa arkusze A4 abym sobie zrobił naprasowywankę jak już będzie ustalone i założone na forum :ok:

 

można Strusiowi przyczepę dołożyć, tn24camping.gif

tylko jak hak zamocować i ciekawe ile DMC uciągniegrinser006.gif

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.