Skocz do zawartości

Stabilizator jazdy a amortyzatory na osi


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę polecam sprzedającego z allegro "karska18" Bardzo dobry kontakt wszystko umie wytłumaczc i ceny ma bardzo dobre.

 

PST. A dotarł już do Ciebie ten stabilizator? bo obiecał że wczoraj wyśle priorytetem. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PST. A dotarł już do Ciebie ten stabilizator? bo obiecał że wczoraj wyśle priorytetem. :niewiem:

Nie przesadzaj . Dopiero co klikłeś na KUP TERAZ .

Facet nie ma wpływu na przedświąteczne problemy poczty .

Widzę , że jest sumienny i mogę również potwierdzić dobry kontakt oraz rzeczowość dyskusji .

 

A to jest link do stronki z jego sklepem w Koszalinie - http://www.basyl.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj . Dopiero co klikłeś na KUP TERAZ .

Facet nie ma wpływu na przedświąteczne problemy poczty .

Widzę , że jest sumienny i mogę również potwierdzić dobry kontakt oraz rzeczowość dyskusji .

 

A to jest link do stronki z jego sklepem w Koszalinie - http://www.basyl.pl/

 

Domyślam się. że Poczta ma dużo pracy. A co do sprzedawcy to naprawdę konkretny jest. Jestem zadowolony z transakcji.

Nawet nie myślałem inaczej. Po prostu bym się niesamowicie zdziwił że już by doszedł oczywiście pozytywnie. :niewiem:

Co do adresiku stronki sklepu to gdzieś już widziałem ten link w samych superlatywach.

:hehe: ok czekam. z drugiej strony i tak wcześniej nie go nie zamocuje jak się zrobi ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj . Dopiero co klikłeś na KUP TERAZ .

Facet nie ma wpływu na przedświąteczne problemy poczty .

Widzę , że jest sumienny i mogę również potwierdzić dobry kontakt oraz rzeczowość dyskusji .

 

A to jest link do stronki z jego sklepem w Koszalinie - http://www.basyl.pl/

 

Potwierdzam, osobiście rozmawiałem z właścicielem już ze trzy razy :niewiem: , jest pozytywnie zakręcony i wie o czym mówi :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jacek !!! Dawno Cię nie ... czytałem . Przy okazji pozdrowienia dla reszty załogi :niewiem:

 

Do rzeczy . Jak będzie okazja to do tego Pana wdepnę .

 

Dla zainteresowanych - w przyszłym roku mają być w fajnej cenie wkładki do wspomnianego wcześniej AKS 1300. To już nie taki odległy termin . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilizator dotarł - jestem bardzo zadowolony z transakcji i z towaru. Oj niesamowity sprzedający. Super kontakt, super towar za który byłem w stanie więcej zapłacić. Polecam w 200% Pana. Jak poczta polska oczywiście nawaliła na bieżąco był kontakt telefoniczny. Jeszcze raz Bardzo polecam. Pozdrawiam .AAA i nie zapomniałem o Was koledzy z FORUM, którzy mi doradziliście i poleciliście mi tego sprzedającego wskazując aukcje z stabilizatorem. HMMM brak mi słów pozytywnych aby określić mą radość. Jeszcze raz wielkie dzięki. Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilizator dotarł - jestem bardzo zadowolony z transakcji i z towaru.

 

I do mnie dotarł . Już byłem pochwalić się sąsiadowi (forumowemu "boss-owi"). Opijanie zaczepu po montażu. :hehe:

Teraz tylko czekam na roztopy i w drogę po przyczepę.

 

Pozdrawiam :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz tylko czekam na roztopy i w drogę po przyczepę.

 

Pozdrawiam :hehe:

 

Finger , chyba musisz jednak do wiosny poczekać , śniegu w Częstochowie full , a teraz musiał byś łańcuchy na koła cepki zakładać.:niewiem: . :hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Finger , chyba musisz jednak do wiosny poczekać , śniegu w Częstochowie full , a teraz musiał byś łańcuchy na koła cepki zakładać.:piwo: . :).

 

I pięknie się poukładało . Przyszła odwilż.

Właśnie dzisiaj odebrałem przyczepę. Oprócz remontu został wymieniony zaczep na AKS 1300.

Jazda ze stabilizowanym zaczepem to zupełnie inna bajka.

Do tej pory nie miałem okazji tego posmakować . Wreszcie przyszła na to pora .

Proszę resztę forumowiczy o niekomentowanie tego co zrobiłem z pełną premedytacją .

Zwyczajnie na A4 bujnełem się z ogonem trochę szybciej niż zwykle. Musiałem sprawdzić jak reaguje , porównując to wszystko z poprzednim zaczepem bez stabilizacji. Nie oznacza to oczywiście , że będę próbował za każdym razem bić kolejne rekordy prędkości . Uważam jednak , że pewne sprawdzenia są konieczne.

Zaczep spełnia swoje zadanie. Zestaw auto - przyczepa jest usztywniony. Przy rozwijanych przeze mnie prędkościach znikło "wężykowanie".

Krótko. Warto było wydać trochę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger - masz ty zacięcie ja muszę poczekać aż się ociepli bo nie mam garażu aby go założyć. ale tak jak napisałeś . odwilż wiec już niedługo. Ciesze się razem z Tobą że spełnia swoje zadanie, i zazdroszczę Ci że już sprawdziłeś. :piwo: (twu twu na psa urok aby nie zapeszyć) może na jakimś wyjeździe porównamy nasze zaczepy z jednej "matki" w końcu od jednego sprzedawcy. AAA bym zapomniał w łodzi kupiłem wkładkę zabezpieczającą za 38zł oryginał ALKO. Jak chcesz namiary to puknij. PS. znalazłem super sklep 90-147 Łódź ul. Zelwerowicza 12. tylko na stronie nie mają za wiele wystawione wiec trzeba dzwonić. Pozdrowionka.Jeszcze jeden kupił taki sam zaczep ale na Forum go nie widać ani nie słychać.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufolz jestem, jestem tylko ja głównie czytam jak założę to się też pochwalę. pytanko do kolegi finger czy zrobiłeś jakąś fotorelację z założenia zaczepu, ponieważ zastanawia mnie jedna część taki ala pierścień, nie wiem za bardzo gdzie on ma być założony może pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.