Skocz do zawartości

RUMUNIA 2011


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz - a zwróciłeś uwagę jakie są koszty związane z pobytem dzieciaków na polach? Czy tyle samo co dorośli, czy może za darmo? :-)

Nie wiem, czy zwróciłeś na to uwagę .... :-)

 

Kiedy nowy wątek - Skandynawski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickt - ja tam nie byłem, ale już widzę oczami wyobraźni jak tam ładnie. Zapewne góry są wspaniałe. Teraz urabiam szwagra by pojechali z nami choć na 2tyg. Może odpuszczą Węgry i dobiją do Rumuni. On bez przyczepy ale z namiotem.

 

Gfizyk - jak patrzyłem na campingi to dzieci taniej. Pytanie tylko w jakim wieku. Jak zerkniesz na www. to albo gratis albo jakieś 2/3 ceny dorosłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - a zwróciłeś uwagę jakie są koszty związane z pobytem dzieciaków na polach? Czy tyle samo co dorośli, czy może za darmo? :-)

Nie wiem, czy zwróciłeś na to uwagę .... :-)

 

Kiedy nowy wątek - Skandynawski?

 

Niestety na to nie zwróciłem uwagi, ale w wątku są linki prawie do wszystkich kempingów i cenniki.

 

Wątek skandynawski jak będzie możliwość to oczywiście założę, ale będziemy się zatrzymywać raczej na dziko tzn. na stacjach benzynowych, może czasem na kempingach. Jak będzie wifi i czas (to objazdówka) to będę wrzucał refleksje.

 

Dziś udało mi się uskutecznić przeprowadzkę, ale pudła będę rozpakowywał po urlopie :) teraz nie ma na to czasu, bo ostatnie dopinanie Norwegii 2011...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Grzesiek, jak byliśmy w 2009 roku, ale pewnie dalej tak jest to na 100 % za dzieci się nie płaci, przynajmniej na tych kempingach na których byliśmy. Śmiesznie to wyglądało, bo Tomii ze swoją Magdą płacili tyle samo jak moja czwórka (2+2).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dla przykładu w Carcie płaciłem około 40 zł., na Vampire Camping około 70 zł, a nad Morzem Czarnym około 100,- zł. Generalnie cenowo Rumunia jest zachęcająca. My to jeszcze byliśmy jak ropa kosztowała coś koło 4,2 u nas, a u nich 3,60 - 3,80 zł. Dla mnie ten kraj ma olbrzymi potencjał, wspaniałe, bezkresne góry, których u nas nie ma i do tego dostępne w zupełnie nieskrępowany sposób. Do tego Mariusz w tym roku znowu nas nakręcił i nie wykluczamy, że w przyszłym trzeba koniecznie tam wrócić. Wiele miejsc jeszcze nie widzieliśmy, a jest naprawdę co. Dla Mariusza 5+ za ożywienie wspomnień.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Moi drodzy, wreszcie udało mi się znaleźć trochę czasu i przygotowałem galerię 644 zdjęć z wyprawy do Rumunii.

Zapraszam do działu GALERIE EUROPA > RUMUNIA na www.cirrus-travel.pl

 

Mariusz......jedno pytanko.....

 

 

czy w Rumuni byłeś Ty :hmm: ...czy tylko skoda z cepką :niewiem:....nie widać Ciebie na żadnej fotce?

 

 

Pozdrowienia od Dzików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.