Skocz do zawartości

XV OPŁATKOWE SPOTKANIE WIELKOPOLAN I NIE TYLKO


Rekomendowane odpowiedzi

Piotr, HOHOHO !!! A co z drugim pomysłodawcą tego spotkania :hehe: jak do tej pory nie widzę na liścieÔÇŽ :hehe: tym razem również nie zaszczyci nas swoją obecnością w Mandragorze ? a może wybiera się dzisiaj na łyżwy :niewiem::hehe:

 

 

ROBICAR - 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja myślami jestem z Wami . Pozdrawiam Was cieplutko i życzę udanego spotkania .

 

PS - Jak zwykle czekam na fotki . Zdjęcia z ostatniego spotkania bardzo mi się podobały . Szczególnie ta nowa laska w hustce . Hmmm ... jak ona miała na imię ??? :hehe: Spablunia :hehe: ... czy jakoś tak !?!?!? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po spotkaniu . Było bardzo miło i ciepło . Atmosfera iście wigilijna. Przybyliśmy , jak przystało na spotkanie opłatkowe licznie . Były życzenia z opłatkiem ( myślami byliśmy z Wami - nieobecnymi ) , plany na najbliższe spotkanie w górach i wyprawy na przyszły rok. Dziękujemy wszystkim. A fotki zapewne "zapoda" Robert , który jako jedyny archiwizował nasze spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie przeszło już do historii te było wyjątkowe, bo wigilijne opłatkowe.

Załoga nasza dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania za mile spędzony wieczór.

 

Do ostatniej chwili nie było dużej frekwencji na liście, ale na samo spotkanie niespodziewanie bez wcześniejszego zapisywania się dołączyli w kolejności przybycia: Dresik, Łukasz, Adam1988 z Asią, Koala i załoga kit, tak więc lista obecności niespodziewanie wydłużyła się. Były również osoby, które z różnych powodów nie mogły dołączyć do nas, ale tak jak już wspomniał Piotr w takiej chwili przy dzieleniu się opłatkiem i składaniem życzeń myślami byliśmy z nimi.

 

PS. Na początek może kilka fotek oddających atmosferę tego spotkania.

post-1393-030529400 1292630521_thumb.jpg

post-1393-084099800 1292630665_thumb.jpg

post-1393-004006400 1292630870_thumb.jpg

post-1393-099397100 1292630976_thumb.jpg

post-1393-064203400 1292631033_thumb.jpg

post-1393-053431300 1292631099_thumb.jpg

post-1393-044066700 1292631161_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z ostatniego spotkania bardzo mi się podobały . Szczególnie ta nowa laska w hustce . Hmmm ... jak ona miała na imię ??? :-] Spablunia :ok: ... czy jakoś tak !?!?!? :hehe:

 

finger, :hehe: raczej to była Spablunia :calus: tylko :niewiem: czy to ta sama, którą widziałem na spotkaniu za barem :hehe::sleep:

post-1393-093697600 1292691832_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem zmienił się nie do ... Poznania :niewiem: .

Bardzo fajnie , że ponownie się spotkaliście . Ja wciąż mam nadzieję , że i na mnie przyjdzie pora z przyjazdem do Mandragory .

Pozdrawiam Was wszystkich . Do szybkiego zobaczenia . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dorwałem się do kompa. Równiez dziękujemy wszystkim za przemiłe spotkanie w swiątecznej już atmosferze. Fajnie, że wszyscy zapisani (i nie tylko) przybyli i mogliśmy złożyć sobie życzenia. Szkoda, że nie dojechali inni starzy bywalcy mandragorowych spotkań. Pozostaje tą drogą złożyć Im życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym 2011 Roku.

Osobne życzenia dla wszystkich czytających te słowa :sleep:

 

finger, :hehe: raczej to była Spablunia :hehe: tylko :niewiem: czy to ta sama, którą widziałem na spotkaniu za barem :hehe::-]

Za barem stał fotograf a ja stałem przed barem drogi Robercie :calus:

 

Bamberka z Rynku Jeżyckiego.

Piotrze, ponieważ jestem Poznaniakiem, wiem, że określenie "Bamber" lub "Bamberka" jest komplementem. Wyjaśniam to mieszkańcom innych części kraju, którzy często takie ogreślenie odbierają jako obrazę. Dzięki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku, dziękujemy za życzenia. Na razie leżę i kwiczę, bo cóś mi się porobiło z kręgosłupem. Boli jak jasna cholera. Ale to nic, życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Jak tylko będziemy mogli na pewno przyjedziemy, żeby sie z Wami zobaczyć. pozdrawiamy serdecznie :niewiem:

 

balthury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem:

Za barem stał fotograf a ja stałem przed barem drogi Robercie :klnie:

 

Drogi Pawle masz rację :ok: chociaż nie do końca jestem tego taki pewienÔÇŽ:hehe: ja za barem widziałem barmana, a i nawet chwilami barmankę :-] jeśli był tam również z boku fotograf to zależy jednak jak na to patrzeć :calus: jednak patrząc z punktu widzenia fotografa to on robiąc Tobie zdjęcie w pewnym sensie miał Ciebie również za barem :sleep:

 

 

Ps.

 

:hehe: a co się dzieje z resztą uczestników spotkania widzianych już na forum, a niewidzianych jeszcze po spotkaniu w tym temacie :hehe:

post-1393-018574100 1292765492_thumb.jpg

post-1393-011728600 1292765558_thumb.jpg

post-1393-085432400 1292765697_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.