Skocz do zawartości

Grecja 2011


marmur

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Barbórka – kiedyś moje święto, ale jak nakazujetradycja popijany sobie „szarlotkę” :-] czyli dla niewtajemniczonych Żubrówkę zsokiem jabłkowym, mniammmm.

 

Spojrzałem dziś na przyczepę - dobre 60 cm śniegu na dachu :hehe: ale czas leci i śnieg stopnieje. :ok:

 

Nie lubimy zimy i pomyśleliśmy o cieplejszych klimatach. Żonarzuciła hasło: GRECJA objazdówka ;) i termin: SIERPIEŃ 2011. Poczytałem ciut naforum ( nie tylko tym) i klamka jakby zapadła.

 

Skoro już wiemy gdzie i kiedy to szukamy kompanów.

 

Może ktoś z Państwa ma podobne plany. Razem byłoby raźniej. :piwo:

 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Polecam Grecję !!!

 

Przerabiałem ten wyjazd w tym roku. Jedyny minus bardzo wysokie koszty autostrad w Grecji. Zapraszam do lektury mojej relacji z wyjazdu. Polecam kemping Argolic Strand w Drepano w pobliżu Nafplio. Całkowity koszt parceli dla Polaków 20 euro i obsługa po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piomar za odzew.

Oczywiście przeczytałem relację z Twojego wyjazdu. Nauka nie idzie w las. Wszelkie uwagi i doświadczenia są niezwylke cenne. Ostatnich kilka dni poświęciłem na aktualizację map w moim Garminie. Teraz jestem pewien, ze bez problemów znajdę polecany przez Ciebie camping.

 

 

Do "sezonu" jeszcze daleko ale długie zimowe wieczory sprzyjają snuciu planów na letnie wojaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również planujemy wyjazd do Grecji 2011objazdówka ,najchętniej leniuchowanie na dzikich plażach . Szukamy kompanów,bo razem razniej i weselej. Nie mamy sprecyzowanych planów co do miejsca ,trasy i terminu wyjazdu wiec jeśli jesteście zainteresowani szczegóły omówimy na gg10834268 ARTUR

 

My również planujemy wyjazd do Grecji 2011objazdówka ,najchętniej leniuchowanie na dzikich plażach . Szukamy kompanów,bo razem razniej i weselej. Nie mamy sprecyzowanych planów co do miejsca ,trasy i terminu wyjazdu wiec jeśli jesteście zainteresowani szczegóły omówimy na gg10834268 ARTUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Barbórka – kiedyś moje święto, ale jak nakazujetradycja popijany sobie „szarlotkę” :ok: czyli dla niewtajemniczonych Żubrówkę zsokiem jabłkowym, mniammmm.

 

Spojrzałem dziś na przyczepę - dobre 60 cm śniegu na dachu :niewiem: ale czas leci i śnieg stopnieje. :hehe:

 

Nie lubimy zimy i pomyśleliśmy o cieplejszych klimatach. Żonarzuciła hasło: GRECJA objazdówka :hehe: i termin: SIERPIEŃ 2011. Poczytałem ciut naforum ( nie tylko tym) i klamka jakby zapadła.

 

Skoro już wiemy gdzie i kiedy to szukamy kompanów.

 

Może ktoś z Państwa ma podobne plany. Razem byłoby raźniej. :hehe:

 

Zapraszamy.

witam. jestem za ale czemu w najwieksze upały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Barbórka – kiedyś moje święto, ale jak nakazujetradycja popijany sobie „szarlotkę” :ok: czyli dla niewtajemniczonych Żubrówkę zsokiem jabłkowym, mniammmm.

 

Spojrzałem dziś na przyczepę - dobre 60 cm śniegu na dachu :niewiem: ale czas leci i śnieg stopnieje. :hehe:

 

Nie lubimy zimy i pomyśleliśmy o cieplejszych klimatach. Żonarzuciła hasło: GRECJA objazdówka :hehe: i termin: SIERPIEŃ 2011. Poczytałem ciut naforum ( nie tylko tym) i klamka jakby zapadła.

 

Skoro już wiemy gdzie i kiedy to szukamy kompanów.

 

Może ktoś z Państwa ma podobne plany. Razem byłoby raźniej. :hehe:

 

Zapraszamy.

 

To okres największego najazdu turystów szczególnie Niemców i największych upałów. Termin koniec maja lub wrzesień byłby chyba odpowiedniejszy - chyba że dzieci w szkole. Sierpień to też wypalona ziemia i zieleń. Taki wyjazd też pojawiał się w naszych planach tylko teraz tam strasznie niespokojnie , a może się mylę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem za ale czemu w najwieksze upały?

 

 

 

 

Jasne, lepszy byłby inny termin ale żona jest nauczycielką i 1.09 musi być już w pracy. Co do zasady dokładnie przeglądnę klimę w aucie a i przenośną klimę wezmę do przyczepy.

 

 

Lodówka działa sprawnie więc i piwko :niewiem: na miejscu będzie zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmur, przegląd klimy w aucie - OK, ale dodatkowej przenośnej do przyczepy to bym nie brał. W Grecji jak jest 30C temp. (np we Wrześniu) powietrza to tego tak nie czujesz jak u nas, tam jest inna wilgotność i ta bryza od morza.. Nawet nie będziesz miał pewnie czasu na uruchamianie i schładzanie wnętrza, będziecie leżeć do bólu na plaży a posiłki i tak najlepiej przygotowywać i konsumować na zewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmur, przegląd klimy w aucie - OK, ale dodatkowej przenośnej do przyczepy to bym nie brał. W Grecji jak jest 30C temp. (np we Wrześniu) powietrza to tego tak nie czujesz jak u nas, tam jest inna wilgotność i ta bryza od morza.. Nawet nie będziesz miał pewnie czasu na uruchamianie i schładzanie wnętrza, będziecie leżeć do bólu na plaży a posiłki i tak najlepiej przygotowywać i konsumować na zewnątrz...

 

gorzej jak temperatura w dzień wzrośnie do 35 st., a w nocy niewiele spada poniżej 30 jak to odczuliśmy w sierpniu 2010

klima się bardzo przydaje - można normalnie spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także w tym roku planujemy Grecję i w dużej mierze do podjęcia decyzji przyczyniły się relacje kolegów z forum, jak i oczywiście zamieszczone zdjęcia :blagac: .No i jakaś odmiana też w końcu musi być ,gdyż od paru lat jeździmy do Chorwacji.

 

Ze względu na zbyt krótki urlop ograniczymy się tylko do płw.Chalkidiki a za rok gdzieś dalej. Wyjazd planujemy na 29 sierpień a powrot ok.20 września.Jezeli komuś odpowiada ten termin,a jest on już raczej pewny to byłoby fajnie razem :ok:.Myslimy o małych,kameralnych kempingach, a jeżeli się da to też parę postojów gdzieś w zatoczkach,przy plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

U mnie też tylko sierpień wchodzi w rachubę na wyjady wakacyjne (praca, dzieci szkoła). Nie podjęliśmy jeszcze decyzji gdzie się wybierzemy na wakacje w tym roku. W rachubę wchodzą Włochy ale Grecja też mi chodzi po głowie.

Marmur dobrze wiedzieć, że ktoś w tym czasie również wyjeżdża. Być może coś razem uda się zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi początek lipca w to samo miejsce ze względu na dzieci. Położenie kempingu i spore zacienienie powoduje, że klimatyzacje przyczepy nie są potrzebne.

 

Witam,

Mam na imię Andrzej, jestem pierwszy raz na forum i przeglądam je troszkę.

Niedawno kupiłem przyczepę i po obejrzeniu Twoich zdjęć mam niedyskretne pytanie. Ile trzeba przygotować kasy na taki wyjazd do Grecji, nie licząc paliwa bo to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy we 2 osoby. Nie mamy zbyt wygórowanych wymagań. Myślę, że na 3 tygodnie wystarczy nam 500-700 euro. Oczywiście zabierzemy sporo wałówy ze sobą, w tym używki. Przewiduję, że paliwo to i tak większość kosztów. Oczywiście kilkaset euro będziemy mieli na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.