Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłbym 4 do gazu, ale właśnie dziś byłem na przeglądzie w serwisie przyczepowum (podbiałostocki komis). Więc mam za sobą.

 

Ogólnie polecam kontrolę szczelności - dla własnego spokoju i poczucia bezpieczeństwa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jeszcze czeka szybkie odkurzanie przyczepki, bo wczoraj nie zdążyłem bo godzinę tłukłem mrówki bo mi się wprowadziły.. i brakującą masę też znalazłem i wszystko się ładnie świeci. dziś pakowanie gratów i jutro bladym świtem w drogę. Waldek pytałeś o wielkość lodówki bo chciałeś coś dopakować? bo ja piwka mam 24 sztuki.

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jeszcze czeka szybkie odkurzanie przyczepki, bo wczoraj nie zdążyłem bo godzinę tłukłem mrówki bo mi się wprowadziły.. i brakującą masę też znalazłem i wszystko się ładnie świeci. dziś pakowanie gratów i jutro bladym świtem w drogę. Waldek pytałeś o wielkość lodówki bo chciałeś coś dopakować? bo ja piwka mam 24 sztuki.

 

To masz dużą lodówkie. Do mojej by tyle nie weszło. :oslabiony:

 

Koledzy wie ktos gdzie bedzie mozna przepłynac się statkiem po kanale Augustowskim ?

 

Też wybieram się na rejs. Poszukamy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wyszedł wyjazd, a planowałem ruszyć dziś (piątek) rano. Niestety chłopy nie zdążyli skończyć mojej elewacji i prawdopodobnie skończą w sobotę. tak więc w zależności od pory dnia ruszę albo w sobotę i na wieczór dojadę albo w niedzielę rano- tuż po porannej kaszy oczywiście :).

Jak ktoś coś bardzo chce to zawsze coś się nie uda.

 

Miłej imprezki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Stef, że nie dotarliście. Ale w końcu to nie pierwszy i nie ostatni Zlot :ok:

 

OJ Bardzo, Bardzo żałuję, a jak oglądam wasze fotki ze zlotu to aż mi ciarki przechodzą. Ale "moje zuchy" od elewacji cały weekend domek robili... no niestety strasznie mnie to denerwuje że nie udało nam się przyjechać, tym bardziej, że od piątku cały zestaw stał przygotowany do wyjazdu... i co gorsza pod samym oknem kuchennym, więc codziennie na przyczepkę patrze i się wkurzam... no ale pocieszam się tym, że to dopiero początek sezonu :)

 

Fotka z piątku... wszystko gotowe do drogi... :(

 

IMAG0058.jpg

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.