Skocz do zawartości

III Zlotowisko Beskidników – „Spotkanie Noworoczne – rozpoczęcie sezonu 2011”


Rekomendowane odpowiedzi

żeby nikt nie ważył się dawać Janbasowi noża do ręki - obawiam się o swoje życie :hehe:

 

Po co ja mam nastawać na Twoje życie , gdzie ja znajdę takie drugie poczciwe Mesercisko ? :ok:;).

 

A ja myślę, ze Ty Janusz i Twoja koleżanka małżonka dołączycie w Kosarzyskach do jedzącego Meserta. A placki są pychota :-]:::pad::ok:

 

Spróbuję dołączyć , do Was.:hehe:

 

Janusz- dobrze byłoby pofatygować się na "zlotowisko beskidników" bo to już trzecie a poza tym Jesteś bardzo potrzebny do obierania ziemniaków.

 

Mogę obierać te ziemniory i przyrzekam , że Mesertowi krzywdy nie zrobię , najwyżej . :piwo::]:hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po co ja mam nastawać na Twoje życie , gdzie ja znajdę takie drugie poczciwe Mesercisko ? :hehe::ok:.

 

 

 

Spróbuję dołączyć , do Was.:piwo:

 

 

 

Mogę obierać te ziemniory i przyrzekam , że Mesertowi krzywdy nie zrobię , najwyżej . ;):pad::-]

 

Dla bezpieczeństwa Meserta damy Ci obieraczkę i wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka propozycje:

 

Kochani Beskidnicy III Zlotowisko ma odbyć się w terminie 14-16 stycznia 2010. Może warto by było by każda załoga na sobotni wieczór przywiozła ze sobą potrawę która w jej regionie jest najbardziej popularna na wigilie, w ilości na popularnego zęba. Jedni przywiozą kapustę z grochem a inni rybę albo coś innego. Oczywiście daje temat do przemyślenia, wiadomo na spotkaniu jedzenie mamy zapewnione z kuchni. Może warto by było by w sobotę 15 stycznia w Kosarzyskach odbyła się symboliczna I Wigilia Beskidników. Spędzamy w ciągu roku wiele czasu ze sobą jesteśmy jedną rodziną karawaningową.

post-2316-047495500 1292534900_thumb.jpg

post-2316-007609700 1292534914_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to Staników nie widzę na liście,no jak to tak? A kto zrobi barszczyk? ,ja takiego zrobić nie potrafię

 

Jak to kto zrobi barszczyk ? - Mesert zrobi , przepis do rączki i nauczyć się , masz jeszcze trochę czasu.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może moje pytanie będzie jak filipa z konopii :mikolaj:

To spotkanie jest z budkami a jeżeli nie to jak wygląda sprawa noclegu

czy ta opłata 70 zł od osoby to nocleg z wyżywieniem z cały pobyt

a miałem pytać czy na budki zakładacie zimówki i łańcuchy czy na holowniku zimówki wystarczą a łańcuchy wg.znaków bo po sniegu budki nie ciągałem

byłem gotów odkopać budke sprawdzić butle i ogrzewanie :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może moje pytanie będzie jak filipa z konopii :mikolaj:

To spotkanie jest z budkami a jeżeli nie to jak wygląda sprawa noclegu

czy ta opłata 70 zł od osoby to nocleg z wyżywieniem z cały pobyt

a miałem pytać czy na budki zakładacie zimówki i łańcuchy czy na holowniku zimówki wystarczą a łańcuchy wg.znaków bo po sniegu budki nie ciągałem

byłem gotów odkopać budke sprawdzić butle i ogrzewanie :sciana:

 

U w a g a:

- (piątek – kolacja, sobota – śniadanie, obiad, kolacja, niedziela – śniadanie) + 2 noclegi (każda osoba przywozi ze sobą śpiwór) cena 70 zł. od osoby (za cały pobyt),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.