Skocz do zawartości

Włochy 2011


megula

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma na myśli wysokie ceny?

Jeżeli chodzi o campy to napewno drożej niż w Polsce

Sklepy Lidl i di piu i dużych różnic nie ma

Pizza od 5 e-10 e lody najlepiej kupować w sklepach w plastikowych opakowaniach super dobre i stosunkowo tanie 2,5 e 1 kg

wodę kupowalismy od 0,15-0,30 centa za 1,5 litrowe opakowanie

Ja polecam campingi wzdłuż Adriatyku od Jesolo po Punta Sabioni fajna szeroka plaża

na campach zazwyczaj jest pizzeria jakiś sklepik place zabaw i tym podobne np www.marinadivenezia.it

znajomy albo nie był albo był w hotelu i kupował w sklepiku hotelowym albo pociska pierdoły dla zabawy :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jezeli chodzi o lignano sabbiadoro to macie tam wspanialy ( agua splash-wejsc w google i wyszukac) za tym jest cos z GULIVERA (ul-.via san giuliano) to jest zaraz za miastem,no i obok jest zoo

polecam te baseny bo jest to bajer na caly dzien do was i dzieci-cen nie znam

jezeli chodzi o wenecje to proponuje pojechac na sam cypel jesolo do miejscowosci punta sabbioni

tam odchodzi tramwaj wodny do wenecji(jakos tak idzie co 0,5godz)no i jest parking przy przstani-

a swoja droga to proponuje wgrac sobie google earth-odpowiednio je nastawic (mysle tu o zdjecia i filmy)

ja jak gdzies chce jechac to przegladam teran wlasnie w google earth i prawie wszystko wiem

ja jade do wenecji na boze cialo i mam juz zaklepany hotel na jesolo

milego urlopu i zabawy na parku wodnym :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Andiat ,te leżaki i parasole należa do kempingu ;) przechodząc przez wejście na plaże idziesz po białozielonych podestach i białozielone parasole to "nasza" plaża , kosze również sa bezpłatne.

Plaza w sabbiadoro jest idealna dla dzieci bardzo bezpieczna bez uskoków.Niestety w sezonie tłoczna, przy samym brzegu nie wolno rozkładać namiotów słoczecznych oraz parasoli.

Ceny sa niski i dużo produktów jet tańszych , market na kempingu jest drogi , nalezy wujść głownym wyjściem skręcić w prawo , iśc ok 150m do skrzyzowania, przejśc prosto , następnie znów ok 150m do skrzyzowania i teraz w lewo (wzdłuż głównej) , po ok 100m po lewej będzie market INN's bardzo tani ,ok 500m dalej po prawej jest Lidl.

Ogólnie na wyżywienie cięzko wydac więcej jak w PL (gotując samemu)

 

 

Coraz więcej osób wybiera ten kierunek może się spotkamy , ja będe końcem sierpnia oraz przełom czerwiec lipiec.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na większości campingów są gniazda typu euro (wtyczka w kolorze niebieskim okrągła z trzema bolcami - kupisz ją u nas w każdy elektrycznym sklepie)) ale i też bywają normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z podobnymi myślami biję się już 3 lata!!! (:-)]

Interesuje mnie objazdówka południowych (bo luźniej ?) Włoch pod koniec lata .

Jeśli oszacujesz budźet i inne info - będę b. "dźwięczny" za podpowiedż.

Nie pociągają mnie spędowiska - czyli popularne miasta. Pojadę z Wa-wy mondeo combi z przyczepą (sprite alpine) 900kg. zamiast dzieci zabieram 2 pieski (nie wchodzą do reklamówki - dlatego karawaning, a nie wczasy)

Pozdro, doberman

 

Nie bij się tylko zapinaj i jedź. Jestem ciekawy dokąd na południe chcesz dotrzeć. 3 lata temu w lipcu byliśmy 1 tydzień nad jez. Trasimeno potem 2 tyg. na morzem w ok. Orbotello. Trochę zwiedzaliśmy ale było za ciepło. Planowalismy w maju powrót i zwiedzanie Umbrii i Toskanii, ale się nie udało, planujemy 1 tydzień nad jez. Bolsena, potem Orbotello a na powrocie może na chwilę na Istrię. Ostre zwiedzanie może wyjdzie za rok, w maju. Na południu może trochę luźniej ale na pewno inaczej. W sierpniu zatłoczone przez Włochów i ceny kempingów maksymalne.

 

Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

 

Na Imię ma Łukasz jestem z Katowic.

 

 

Od wielu lat jeżdżę do Chorwacji na kempingi.

 

W tym roku mój syn i żona zdecydowali o wakacjach we Włoszech.

 

Byliśmy kiedyś także obok San Bnedetto w WillaRosa.

 

Oglądaliśmy wiele zdjęć i zdecydowaliśmy, że najlepiej "widokowo" odpowiada na południe Włoch, może nawet sama SYCYLIA.

 

Czy ktoś z państawa ma doświadczenie w tym temacie, może polecić jakieś fajne kameralne miasteczko, kemping, bądź wybiera się także w ten rejon.

 

Wyjeżdżam około 13 lipca 2011 z Katowic, rzecz jasna.

 

Z góry b.dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...... najlepiej "widokowo" odpowiada na południe Włoch, może nawet sama SYCYLIA.

Czy ktoś z państawa ma doświadczenie w tym temacie, może polecić jakieś fajne kameralne miasteczko, kemping, bądź wybiera się także w ten rejon.

Ponawiam temat SYCYLI gdyby ktoś mógł polecić jakiś kemping na Pn Sycylii w okolicy CEFALU - będę wdzięczny podzielę się potem wrażeniami i fotkami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat SYCYLI gdyby ktoś mógł polecić jakiś kemping na Pn Sycylii w okolicy CEFALU - będę wdzięczny podzielę się potem wrażeniami i fotkami"

 

Cześć. Mało kto jeździ z przyczepą na Sycylię. Najdalej jeżdżą do Neapolu i zawijają na Gargano.Byłem parę lat temu bez przyczepy na przełomie czerwca i lipca. Jeżeli mogę coś doradzić to na pierwszy raz w połowie lipca może nie Sycylia ale Pn lub Śr Włochy np. Toscania. Dlaczego ?, bo w 3 dni w upale możesz nie dojechać, na miejscu dużo nie pozwiedzasz bo gorąco w dzień, w nocy też może być b. ciepło. Można pojechać solówką lub tanio polecieć samolotem i pozwiedzać ale wiosną lub jesienią, a wygrzewać się na piachu bardziej na północy.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jedziemy do Toskanii na 3 tyg. plażowanie, trochę zwiedzanie i winsurfing. Ponieważ 2 dni jazdy z noclegiem na kempingu w Austrii przed włoską granicą, wyjeżdżamy z Bielska w sobotę 8-9 godz. Dokąd jedziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.