Skocz do zawartości

Włochy 2011


megula

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki internetowym mozliwością można sobie wszystko dokładnie policzyć co komu pasuje bo przecież każdy ma inna ilość osob i inne wymagania

dla naszej rodziny w tym roku planujemy Gargano może aż za Bari na ok 20 dni powrot dolomity Insbruck ok. 6000 zeta /5 osób pies przyczepa jedzenie 30%własne reszta dokupywana na miejscu sklepy Lidl lub di piu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ziomek a masz może namiary na jakąś stronę, gdzie można poszukać adresów sklepów di piu? robiłem zakupy w tym sklepie w pozza di fassa i interesuje mnie gdzie one są jeszcze we Włoszech, bo ceny produktów bardzo dobre :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

piotrekbb - to może się gdzieś zobaczymy, bo my też w tym terminie chcemy gdzieś w te okolice pojechać. Albo Sabbiadoro albo Marina di venezia, cos w tym stylu

A ostatni tydzień sierpnia skoczyć na Istrię. Lub odwrotnie, ale pożyjemy zobaczymy. Za to na 90% w weekend 13-15 sierpnia chcemy powtórzyć Wiedeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrekbb - to może się gdzieś zobaczymy, bo my też w tym terminie chcemy gdzieś w te okolice pojechać. Albo Sabbiadoro albo

 

Pewnie,chętnie. Ja jadę na 100% do Sabbiadoro ,moja 4letnia córka tak lubi ten kemp ,że nie mam wyjścia . Spiewa już nawet po włosku, zreszta je równiez się przyzwycziłem i czuje ,że na długo pozostanie moją bazą nad Adriatykiem.Będe tam ok 14 do końca miesiąc lub nieco dłużej.Wczesniej równiez będe ale nie wiem kiedy.

 

 

 

Jak z jakością tych produktów dpiu ? , osobiści kupije w Lidlu lub Ins - taniej jak w PL i dobra jakość.Oba są w Lignano.

 

http://www.insmercato.it/

 

 

 

edit :( ta Marina nie jest zła :( jesli więc będziesz to może zrobie tak - 10 dni Sabbiadoro i 7 dni Marina.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podpowiedzcie taką rzecz - otóż oglądałem zdjęcia z kempingów Włoskich i tam gdzie są baseny to wszyscy uczestnicy kąpieli mają czepki na głowach? czy to obowiązek? czy poprostu ich fidzimisie.? http://www.campinglagunavillage.com/index.php?area=64&menu=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych kempingach, na których ja byłem to był rzeczywiście obowiązek i dodatkowo bardzo skrupulatnie przez ratowników pilnowany, nawet w stosunku do małych dzieci. Także lepiej mieć czepek ze sobą, albo kupić na miejscu - różnicy w cenie nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Sabbiadoro nie ma takiego obowiązku tylko,że tam baseny są raczej małe, dodatkiem do całoći. Jadnak idealnie czyste, jedyne co sprawdzają to pozostawianie obuwia na specjalnych szafkach oraz przejście przez basenik dezynfekujący.Ogólnie to bardzo rzyjazny kemp , polecany przez weteranów z włoch i nie tylko , znam osoby które jeźdza tam od 20 lat.

IMHO czepek na basenie w takim klimacie to paranoja ,popływasz dwa dni i glaca biała jak od hełmu.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie siedze i planuję wyjazd w pólnocne Włochy (okolice Wenecji). Termin to początek czerwca. Jako że to mój pierwszy wyjazd w te oklice chętnie skorzystam z Waszych rad co do miejsc gdzie warto postawić przyczepke, co warto zobaczyć itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam campingsabbiadoro.it , jeśli zdąże zrobić B+E to najprawdopodobniej będę tam w kilka dni początkeim czerwca (możemy jechać z PL razem).Pamietaj,że północne włochy to nie sycylia i morze w czerwcu nie jest gorące.

Trdycyjnie będę róznież na koniec wakacji czyli od 15 sierpnia lub troszke poźniej do końca miesiąca lub troszke dłużej ;)

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wybiramy się pierwszy raz z przyczepą do Włoch, konkretnie kamping Sabbiadoro . Czy możecie mi podpowiedzieć w co się zaopatrzyć - jaka wtyczka do prądu, co z podłączeniem do wody , odprowadzeniem kanalizacji z przyczepy. Czy od połowy czerwca baseny są już czynne , jaka jest plaża i zejście do wody - chodzi o zejście do wody dla dzieci. Czy w pobliżu są jakieś sklepy, knajpki , pizzernie , atrakcje dla dzieci. Czy na czerwiec rezerwować miejsce przez internet czy jechać w ciemno. Znajomy straszy nas że ceny we Włoszech są dla nas strasznie wysokie- czy to prawda?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sabiadoro byliśmy w zeszłym roku, było super, ceny normalne, knajp jest dużo , pizzeria zaraz przy kampingu. Plaża fajna, my od wejścia szliśmy w prawo było tam więcej miejsca, bo tak są stoliki i parasole hotelowe. Alejki na kampingu dość wąskie. Wtyczka do prądu taka jak w przyczepie ( nie pamiętam nazwy).My nie rezerwowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.