Skocz do zawartości

Zaczep ze stabilizatorem jazdy


cosin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie!

nowka niesmigana :banned:

prosto z hurtowni :biwak:

 

[ Dodano: Wto 13 Mar, 2007 20:46 ]

Siedzialem jakies "pol dnia" i marudzilem az nie zeszli z cena ( te 600 juz jest w miare przystepne ) - na allegro nowki sa jeszcze drozsze :banned:

 

obiecuje ze jak zaloze i dokoncze naprawe kufra ( mam aktualnie problem z zakupem listwy zewnetrznej katowej ) to zrobie fotki mojego domku i zaraz Wam sie pochwale :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Effendi czekam na wynik testów z niecierpliwością. Sam jestem zainteresowany zakupem takiego samego zaczepu, na Allegro widziałem za 700 zł. Przyczepa jest tej samej lini co Twoja, więc jeśli Tobie będzie dobrze się sprawować to i mnie też (moja przyczepa to Caravela, wygląda "identyko" jak Twoja.) Dodatowo mam zamiar zakupić "amorki", widziałem za około 110, zł za sztukę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmm piszecie o zeczach mi naprawde nieznanych ale to tylko pozytyw..ucze sie! ale ale ja mam taki zaczep i prosze o podpowiedz a co to kiurje takiego?? w przyczepie ktora pozyczalem byl taki tylko zwykly jak mam w bidce do wozenia pobornika :banned: czy to tez jakis stabilizator? cos o tym sprzedawca wspominal ale chyba slabo z wrazenia go sluchalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ kiszon

To zaczep "Westfalia" ze stabilizatorem co prawda nie najnowszy ale mi się prowadzilo bardzo dobrze , posiada dwie okładziny, przy manewrowaniu trzeba rozluźnić stabilizator - w każdym typie ze stabilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj [you]

 

I stało się :ok: dzisiaj zakupiłem do swojego domku :piwko: zaczep alko ze stabilizatorem AKS 1300, dodatkowo zakupiłem jeszcze tzw. Safety Ball AL-KO i wkladke zamkowa ALKO do zabezpieczenie przyczepy przed kradzieza na postoju gdy :domek" nie jest spiety z holownikiem:)

moze w sobote uda mi sie go zamontowac i zrobie sobie mala przejazdzke aby poczuc te roznice :hehe:

 

aha! jeszcze jedno, myslalem, ze bedzie "bolalo" przy zakupie - raptem poszlo rowne 600 zloty :banned::banned::biwak:

 

witaj, gratuluję bo kupiłeś w b. dobrej cenie. Ja kupiłem w grudniu za 750 sam zaczep i jeszcze go nie zabudowałem. Podobno dobrze jest przy wymianie zaczepu sprawdzić hamulce i wyregulować je. Dlatego chyba podjadę do Katowic i tam niech mi wymienią. Czy ktoś sobie już sam wymieniał ? sa jakieś knify które trzeba poznać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o manewrowanie to z czystej wygody po prostu rozblokowany stabilizator pozwala łatwiej skręcać przyczepą (głównie przy cofaniu).

A co do sprawdzenia działania to spróbuj spięty zestaw z zablokowanym stabilizatorem nacisnąć na dyszel(pobujać góra-dół) a potem powtóż to z rozblokowanym stabilizatorem. Powinieneś odczuć różnicę zblokowany znacznie trudniej ugiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tam jakies okladziny ktore moga sie zuzyc.

Sygnalizator zużycia powinien być na zaczepie ,a co ścieralności bardziej bym mierzył średnice kuli na haku tu jest słaby punkt ,żeby nie doszło do wyczepienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

 

wlasnie zamontowalem zaczep, zrobilem krotka przejazdzke, jestem podwrazeniem, mimo dzisiejszej pogody ( deszcze i dosc silny wiatr w wielkopolsce ) jechalo mi sie bezpiecznie, stabilnie, nie czulem wiatru, plywania przyczepki za samochodem - generalnie wypas taka jazda:)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z zestawu montazowego zostala mi sie tylko taka sprezysta podkladka, moze ktos wie do czego ona sluzy??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.