Skocz do zawartości

Regeneracja osi skrętnej - AL-KO


Kamil_K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja regenorowałem oś w firmie Polecam:

warsztat regeneracji KNOTT, ALKO

ul. Sadowa 14

62-800 Kalisz

tel 502-699-487 u Pana Piotrowskiego , gumy kupiłem bezpośrednio w alko - wszystko było wykonane ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mnie wymiana walkow w tarnowskich górach wyszla 150 robota i 90 za walki na oba wahacze. Tylko cepka mi siadła spowrotem tak jak przed wymiana i nie wiem czemu tak

Tak to wyglądało lewa strona post-15177-0-21751800-1436166802_thumb.jpgi prawa post-15177-0-30114000-1436166816_thumb.jpgpost-15177-0-90478900-1436166833_thumb.jpg

 

A tak wygląda terazpost-15177-0-35861900-1436166603_thumb.jpgpost-15177-0-22438300-1436166640_thumb.jpgpost-15177-0-41289400-1436166649_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy nie powinny wyjść /to pewne/ jedź na reklamację i najlepiej z cepką.

Ja kiedyś regenerowałem swoją, sam wymontowałem AL-CO pod blokiem i z Łodzi jechałem do do Bielska Białej.

Lecz w tedy jeszcze nie byłem tutaj na forum i nie wiedziałem iż mogę to zrobić o wiele bliżej.

Ale to co wiem i widzę na różnych fotkach, to Dethleff jest jakiś miętki....nie wiem jak powinny stać Buerstnery. /ale gumy nie powinny wychodzić/.

Może zakupiłeś gumy do przyczepy o niższej wadze? -trzeba było kupić trochę z nadmiarem np. nie na 1000kg tylko na 1500kg.

Specjalistą nie jestem, ale tak mi wytłumaczono...

Edytowane przez mirekg9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem gum ten gościu w tarnowskich wszystko robił ja tylko mu ośkę dostarczyłem. Jutro wstawie fotki jak cepka teraz stoi bo będę jechał nad wode na weekend. Dzwoniłem do niego to powiedzial ze dal z przyczepy towarowej mocniejsze gumy i ze innych nie ma. Radził żeby obniżyć dyszel a wg mnie spieprzył robotę i nie chce się przyznać.

A gumy wg mnie musza wystawać bo tak są wyprofilowane chyba nie dla tak sobie.

Tak wyglądała lewa strona przed regeneracjapost-15177-0-80112400-1436573280_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tego samego zdania - makabra!


Nie kupowałem gum ten gościu w tarnowskich wszystko robił ja tylko mu ośkę dostarczyłem.

 

Moim zdaniem to błąd, bo praktycznie nie wiesz co tam siedzi, może nawet "gumka od majtek" :]


Dzwoniłem do niego to powiedzial ze dal z przyczepy towarowej mocniejsze gumy i ze innych nie ma.

 

No, to sprytnie :pad:  Od jakiej? Są i takie, które mają DMC 750 ;)

To, że innych nie ma, tzn., że wstawił to, co akurat miał pod ręką, a nie to, co należy :niewiem:


Radził żeby obniżyć dyszel

 

:lol::czerwona:


wg mnie spieprzył robotę i nie chce się przyznać.

 

Coś przeczuwam, że masz rację :hmm:

 

... a tak na marginesie: ważyłeś kiedykolwiek pustą i kompletnie załadowaną przyczepę?

Czy nie przeciążasz jej przypadkiem :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustej nie wazylem za to zaladowana tak jak zawsze jeździ ma 910 kg ale tez musze podjechac jeszcze na inna wagę żeby miec realny odczyt bo nie zawsze mogą ważyć dobrze

Moim zdaniem to błąd, bo praktycznie nie wiesz co tam siedzi, może nawet "gumka od majtek" :]

A gdzie kupic takie gumy dzwoniłem do alko do Poznania to mi powiedzieli ze nie sprzedają tylko poprzez dystrybutorów a takim jest właśnie ten gość z Tarnowskich Gór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gość w Bielsku Białej.

Ja też ze swoją ośką tam jechałem. Nie wszyscy regenerują AL-KO z uwagi na ich kształt -/Delta/.

Kontaktu i adresu już nie mam/nie znam. Może w internecie coś znajdziesz.

Zadzwoń może tutaj http://allegro.pl/regeneracja-osi-al-ko-knott-do-przyczepy-bielsko-i5108595269.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole aukcji napisano ze alko juz nie regeneruja z powodu odmowy sprzedaży gumowych walkow przez przedstawicieli. Ale dzieki za namiary jednakze ja nie mam zamiaru płacić kolejny raz za to samo. W Tarrnowskich mi robił to niech robi jeszcze raz bo roboty nie wykonal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz ile cm jest od opony do nadkola. Ze zdjęć widać, że chyba za bardzo "siedzi" i przy nawet niewielkich dziurach opona będzie Ci tarła o nadkole.

Do nadkola jest ok 7-8 cm śladów tarcia itp nie widac tak jak i przed regeneracja po zdjęciu kół nic nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis masz blisko do Przyczepy Viola w Knurowie. Najlepiej zadzwoń i porozmawiaj z nimi powołując się na forum.

Wielu osobom już pomogli a przynajmniej zawsze służą dobrą radą.  To także przedstawiciel AL-KO i będziesz miał informacje z pierwszej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.