Skocz do zawartości

XIV SPOTKANIE WIELKOPOLAN I NIE TYLKO "MIKOŁAJKI 2010"


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem nic rozwalać:oslabiony: nie mam ochoty na siedzenie w knajpie, jednak nie mam nic absolutnie nic przeciwko żeby reszta poszła do Mandragory. Nie ma problemu żeby dopasować termin i wyskoczyć całą ekipą, na pewno jak będą chęci to się zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że tak się rozwalają nasze spotkania

 

czy Ty nie widzisz Piort ze kitek sie poprostu stal anty ?

piszecie zeby jechac do Slawy - on juz tam byl i nie pojedzie

chcecie sie spotkac na polu kempingowym - on preferuje "na dziko"

chcecie w knajpie - on na lodowisku

chcecie na dziko - on owszem ale we wroclawiu na polu kempingowym

mile wspominamy to nasze uczestnictwo w wielkopolskich spotkaniach ale "pane to se ne wrati" , widac kitek nieswiadomie lub swiadomie stara sie, moim zdaniem, Wam to wszystko rozwalic .

pozdrawiamy Was serdecznie i nie dajcie sie :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, nikt nikogo do niczego nie zmusza i dobrze o tym wiesz. Nie masz ochoty - nie przychodzisz. Proste <_<

Wyjście na łyżwy były bardzo dobrym pomysłem i moje trzy dziewczyny byłyby chętne na takie spędzenie czasu. Skoro już ustaliliście termin to pojedziemy sobie na te łyżwy sami, we 4 osoby. Nie będę robił z siebie idioty, skoro już się z kimś umówiłem. Tym bardziej, że termin Mandragory jest znany od kilku dni. To wszystko.

 

Myślę także, że nie jest to miejsce na tego typu rozkminki. Proponuję PW, ponieważ temat nie dotyczy wszystkich forumowiczów. Za chwilę usłyszymy, że "nareszcie się coś dzieje bo już było nudno..." :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę także, że nie jest to miejsce na tego typu rozkminki. Proponuję PW, ponieważ temat nie dotyczy wszystkich forumowiczów. Za chwilę usłyszymy, że "nareszcie się coś dzieje bo już było nudno..." :oslabiony:

Witam

jezeli kogos urazilem to sorry ale uwazalem sie jak do tej pory za pelnoprawnego uczestnika forum jak i Waszych spotkan , widac mylilem sie,

proponuje od dzis - wszystkie takie spotkania pisac na PW , nie bedzie wtedy zadnych komentarzy od zupelnie obcych ludzi

milego i udanego spotkania zycze i solennie obecuje ze juz w tym i podobnym temacie dotyczacym spotkan grupy wielkopolan glosu nie zabiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie :sciana: coś się dzieje :klnie:

 

 

wypowiem i ja swoje zdanie :puk: oczywiście anty hehe%281%29.gif a więc jak już kiedyś pisałem bardzo chętnie wyskocze do Mandragory ale nie co 3-4 tygodnie <_< przed świętami napewno punktualnie sie tam stawimy :wacko: a pozatym jest tyle fajnych miejsc i sposobów na spędzenie wspólnie czasu że żal ograniczać się do przesiadywania w knajpie :ph34r:

 

 

Co do łyżew to chętnie się wybiore w każdym terminie :mad: czy to z Adasiamy tego 3.XII czy też całą ekipą w innym terminie Możemy też wybrać się na quady żeglowanie jazde konną paintball itd Oczywiście jak bark wylecze :pub:

 

 

a co do rozpadu spotkań to w końcu musiało się to stać bo jesteśmy różnymi ludźmi z różnych środowisk i mamy najróżniejsze oczekiwania co do karawaningu spędzania czasu itd Co nie świadczy jednak że nie możemy się przyjaźnić i dogadać :zly:

 

 

PS. Boguś nie zapomnij przyjechać przed świętami podzielić się z Nami opłatkiem :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jezeli kogos urazilem to sorry ale uwazalem sie jak do tej pory za pelnoprawnego uczestnika forum jak i Waszych spotkan , widac mylilem sie,

proponuje od dzis - wszystkie takie spotkania pisac na PW , nie bedzie wtedy zadnych komentarzy od zupelnie obcych ludzi

milego i udanego spotkania zycze i solennie obecuje ze juz w tym i podobnym temacie dotyczacym spotkan grupy wielkopolan glosu nie zabiore

Bogdanie, Twój post jest tak cienki, że nie zasługuje nawet na komentarz. Napiszę jednak tak: mam wrażenie, iż Ty już od 4 miesięcy nie zabierasz głosu w temacie Wielkopolan. Ponadto w szkołach nauczyciele kładą duży nacisk na czytanie ze zrozumieniem - zwróć na to też uwagę.

 

Nie wiem co się z Tobą stało. Dla nas Boguś, którego znaliśmy wcześniej wszedł do swojego przedsionka w Jarosławcu i nadal tam siedzi. Jak kiedyś zdecydujesz się z niego wyjść Bogdanie, to my jesteśmy za zewnątrz i czekamy na Ciebie. Może, tak jak wyżej pisze kitek , wpadniesz podzielić się opłatkiem ??? :oslabiony:<_<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeby był wilk syty i owca cała zrobimy spotkanie łyżwowe po spotkaniu knajpkowym - pasi??? :) tu prośba do kolegówk którzy będą w mandragorze by ustalili jakiś rozsądny termin i dali cynka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.