Skocz do zawartości

XIV SPOTKANIE WIELKOPOLAN I NIE TYLKO "MIKOŁAJKI 2010"


Rekomendowane odpowiedzi

Proponujemy ( Paweł i ja ) w dniu 03.12.2010 ( piątek) o godzinie 18 kolejne tym razem Mikołajkowe spotkanie w Mandragorze. Serdecznie zapraszamy wszystkich na pogaduchy przy piwku . Prosze o zapisywanie się na listę ( musimy zarezerwować miejsca).

1. 100pa szt 2

2. Zbireg szt 2

3. Spablo1 szt 2

4. Balthur szt 2 + koleżanka Aleksandra

5. Miradym szt 2

6. Brams szt 2

7. Robicar szt 2

8. Madzik i Łukasz szt 2

9. Sanrok szt 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem, jeśli starszyzna pozwoli <_<

Bądźmy tolerancyjni. Jedni chcą aktywnie a inni pasywnie. Został zaproponowany termin spotkania w knajpie i kto będzie chciał ten przyjdzie. Osobiście baaardzo chętnie się z Wami spotkam w Mandragorze (lub gdzie indziej). Wiadomo, że przy stoliku możemy sobie pogadać i posnuć plany na przyszły rok.

Przy spotkaniach "aktywnych" aż tak sobie nie pogadamy.

Łyżwy ? Też dobry pomysł lecz jeśli o mnie chodzi to raczej mogę pojeździć na wyżłach :klnie:

Kitek, daj cynka i zapodaj temat - w miarę mozliwości przyjdziemy :oslabiony:

 

100pa - dopisuj nas na spotkanie - 2 osoby (młodzież niech decyduje sama o sobie)

 

P.S. Zapewniam oponentów, że na przełomie roku będziemy bardziej aktywni :sciana:

A może ktoś z Was chciały spędzić aktywnie sobotni wieczór w kotle przy Bułgarskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Paweł . Bardzo chętnie aktywnie spędzę czas na kulkach , czy łyżwach ( tylko kto mnie pozbiera jak .........) Ale w Mandragorze możemy pogadać o tym czy owym czy jeszcze czymś innym . Niestety aktywne spotkania zupełnie do pogadania się nie nadają ( na kulkach nie zamieniłem praktycznie całego zdania z nikim , było wspaniale , ale czułem niedosyt konwersacji ) Na spotkanie w Mandragorze mogą przyjść nowi nasi przyjaciele ( zapraszamy ich serdecznie ) Dlatego proponujemy raz na jakiś czas spotkanie w Mandragorze a spotkania aktywne możemy sobie organizować w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam checie ale nas to nie jako dyskryminuje :mad: bardzo byśmy chcieli sie z Wami spotkać i pogadać ale ... każdy moje zdanie zna i nie bedę śmiecił w temacie :zly: Moge tylko powiedzieć że Nas niestety nie będzie :oslabiony:

 

 

...Kitek, daj cynka i zapodaj temat ...

 

raczej będzie bez tematu :puk:

 

...P.S. Zapewniam oponentów, że na przełomie roku będziemy bardziej aktywni :wacko: ...

już doczekać się nie mogę :sciana: codziennie się gimnastykuje co by się potem nie połamać <_<

 

...A może ktoś z Was chciały spędzić aktywnie sobotni wieczór w kotle przy Bułgarskiej ?...

 

jak będzie szansa na dobre widowisko to ide :ph34r: ale tego raczej nasze drużyny nie zapewnią :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubimy pogadać przy "likarstwie". Co do aktywności to rychtuję sobie cięgiem welocypeda składaka, coby na nim na szychtę obracać. Tylko czy są do tego opony zimowe? Prawda, że trzeba gnaty rozruszać aby się na narcioszkach ale zaś nie połamać. Tu KItek ma rację. Ale my stare ogry potrzebujemy pobiesiadować, zwłaszcza zimą. Summa: Mandragora nam pasuje <_<

 

Na spotkanie prawdopodobnie dojedziemy, ale jeszcze potwierdzę. W przyszły weekend będę w Opolu i się dowiem czy nie mam zjazdu w naszym terminie.

 

Pozdrawiamy wszystkich Pyrusow :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wnioskuje o utworzenie alternatywnego spotkania dla osób które nie mają ochoty na siedzenie w knajpie. Proponuje Łyżwostrade w Tarnowie Podgórnym... Wszystkich chcących spędzić piątkowe popołudnie 3 Grudnia aktywnie zapraszam. A 100pka proszę o utworzenie alternatywnej listy chętnych w pierwszym poście <_< Z nieoficjalnych źródeł informacji wiem, że chętni się znajdą....

 

Adam 1988 - 2 osoby na łyżwy :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze robicie konkurencyjne spotkanie w tym samym terminie. Trochę nie teges, ale cóż zrobić.

My niestety nie przyjedziemy na łyżwy, bo umówiliśmy się do Mandragory. Dziewczyny też nie przyjadą same.

Przyjemności i do zobaczenia w innym terminie :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.